VISUMA KODU

Ceturtdienās

plkst. 09:30

ANTRA DZINTARNIECE

Mandalas sniedz iespēju sarunāties ar savu sirdi

MANDALAS

Papildkurss "MANDALU TULKOŠANA"

SKATĪT

4 tiešraides nodarbības + bezmaksas iepazīšanās tikšanās

Icon

Tavā zinību krātuvē būs jauni "instrumenti", kurus radīsi Tu pats

Icon
UZZINĀT VAIRĀK

Tuvojas gada nogale, kad mēs bieži aizdomājamies par paveikto, tāpēc aicinām Tevi sagaidīt Jauno gadu ar jauniem spēka instrumentiem, kurus vari radīt Tu pats.


 • Visuma kodu skaitļošana ir unikāla sistēma, kuru izveidojusi vācu zinātniece Ursula Irrgang izmantojot Fibonači skaitļu rindas principu.
 • Tās ir enerģētiskas mandalas, kurās caur formu un krāsu ir iekodēta informācija. Tādā veidā plaknē tiek materializēta sakrālās ģeometrijas hologramma.
 • Burti, vārdi, pat frāzes tiek izteiktas skaitļos un krāsās. Tās tiek, pēc noteikta algoritma ievietotas speciāli veidotās sakrālās ģeometrijas matricās. Tas ir instruments ar kuru tu vari pieskarties neredzamajai enerģijai un informācijai smalkajās struktūrās, kas programmē fizisko līmeni.
 • Tu pats radi sev enerģētiski spēcīgu mandalu, kas neredzamā veidā iedarbojas uz tevi un apkārtējo telpu.
 • Pašrocīgi aprēķinot mandalu, jūs tajā ieguldāt savu enerģiju. Tāpat kā parakstā, tajā paliek jūsu enerģijas pēdas, jūs pietiekami ilgu laiku mijiedarbojaties ar krāsām un cipariem, un tiek aktivizēti noteikti procesi. Mandalas efekts lielā mērā ir atkarīgs no koncentrēšanās spēka uz to.

PAR KO BŪS ŠIS KURSS?

Tu pats radīsi sev enerģētiski spēcīgas mandalas, kas neredzamā veidā iedarbosies uz Tevi un apkārtējo telpu, kalpojot kā spēka simboli.

BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA - MEISTARKLASE

SAŅEMT

ZOOM platformā

14.12.2023. | Nodarbības ieraksts

09:30 - 10:30

Stāsts par Antru. Kas Tevi sagaida šajās nodarbībās? Kāds ir katras nodarbības nodoms? Kādas mandalas un kāpēc zīmēsim? Kas būs nepieciešams nodarbībās? Tas viss iepazīšanās nodarbībā.

Mēs visi zinām, ka dzīvē ir dažādi veidi, kā gūt panākumus, taču visvērtīgākais ir tas ceļš, kas nenovirzās no mūsu iekšējās būtības.

Potenciālie ieguvumi no kursa:

 • Iegūsi pieredzi būt līdzsvarotā stāvoklī.
 • Nodarbībās darbosimies ar rēķināšanu un zīmēšanu vienlaikus, tā rezultātā līdzsvarojot mūsu smadzenes un Dvēseli.
 • Iemācīsies domāt ar sirdi un sekot savai intuīcijai.
 • Zemapziņas un virsapziņas vienotību uz savienošanos ar savu būtību.
 • Radošā potenciāla atvēršanos.
 • Samazināsies emocionālais stress un atbrīvosies sablīvētā enerģija.
 • Harmonizēsi sev apkārtesošo telpu.
Image
Icon

Dr.Džo Dispenza sacensību laikā guva traumu (seši lauzti mugurkaula skriemeļi). Viņš pats dziedināja šo traumu ar moto “Spēks, kas mani radīja, ir Spēks, kas var mani dziedināt”.

PIEMĒRI:

Džin Šin Džitsu (Jin Shin Jyutsu) dziedināšanas sistēmā, kas radusies Japānā, uzskata, ka mūsu ikviena plaukstas var darboties kā savienotājvadiņi, kas palīdz Visuma enerģijai atgūt harmoniju attiecīgajā ķermeņa daļā vai visā ķermenī

PIEMĒRI:

Icon

Dr. Eriks Perls atklāja, ka, veicot hiropraktiķa seansu, kāds neparasts Spēks palīdz viņa pacientiem piedzīvot brīnumainu dziedināšanos. Viņs šo fenomenu nosauca par Rekonekciju, kaut gan uzskata, ka tas nav nekas tāds, kas piemīt tikai viņam. To var nodot, to var iemācīt.

Icon

Kursa saturs

Katrā nodarbībā, lai noskaņotos un būtu vieglāk ļauties savam radošumam izpausties mandalās, dosimies meditācijās, kuras palīdzēs savienoties ar savu sirds centru. Procesā tiks izmantotas Tibetas bļodu vibrācijas un skaņas, kas palīdzēs noskaņoties un saplūst mīlestības frekvencē ar savu dvēseli.

Mandalas veidošanas brīdī pazūd laiks un tu iegrimsti neparasti skaistā krāsu un sajūtu pasaulē. Krāsojot, Tu varēsi redzēt un sajust, kā mandala mainās, kā tā piepilda un bagātina, kā ieved miera, klusuma, pilnības stāvoklī.

Tev būs pieejamas 25+ video un audio nodarbības (iepriekš ierakstītas), lai vari apgūt tēmu sev ērtā laikā un vietā.

Papildus tiksimies ar Mairu tiešraides koučinga sesijās jeb meistarklasēs, lai vari nostiprināt apgūto, kā arī uzdot pasniedzējai sev interesējošos jautājumus.

Visiem kursa dalībniekiem ikdienas komunikācijai būs izveidota slēgta WhatsApp grupa.

IconIconIcon

Vai Tev interesē atsevišķas nodarbību tēmas?
Piereģistrējies tām, kuras rezonē!

Icon

BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA - MEISTARKLASE

Stāsts par Antru. Kas Tevi sagaida šajās nodarbībās? Kāds ir katras nodarbības nodoms? Kādas mandalas un kāpēc zīmēsim? Kas būs nepieciešams nodarbībās?

BEZMAKSAS

14.12.2023.

nodarbības ieraksts

SAŅEMT

"Mani vienmēr ir apbrīnojis tas, kā matemātika pārvēršas mākslā - Leonardo Da Vinči gleznas, renesanses tēlniecība un arhitektūra, Mikelandželo un Donatello, kur matemātika ir vairāk nekā māksla. Sajūsmina tas, ka viss ir izskaitļots pēc zelta griezuma, kur proporcijas un attiecības ir ideālas, kur viss ir pakārtots senām sakrālām zināšanām. Un tas ir Viens Universāls kods."

Fragmens no Zelta koda mandalas

Image

Pirmajā, ievada nodarbībā iepazīsimies ar Fibonači skaitļu rindu, runāsim par DNS garīgo informāciju un kāda saistība ar to visu ir mandalām.


Meistarklasē, Tev būs iespēja izskaitļot Zelta koda mandalu, kas būs kā Tavas veiksmes simbols.

Meistarklasei nepieciešamie materiāli:

 • Rūtiņu lapa, 2 gab. ( ne mazāk kā 28 rūtiņas )
 • 12.krāsu zīmuļu ( vai flomasteri ) komplekts ( kurā ietilpst tirkīza krāsas zīmulis )

NODARBĪBA “Saikne ar kosmosu”

Mēs runāsim par Dzīvības ziedu, kas ir ornamentāls zīmējums no sakrālās ģeometrijas. Šis simbols ir atslēga, lai savienotos ar visuma pirmavotu un apzinātos saistību ar visu dzīvo un visuma kārtības likumus. Nodarbības laikā padziļināti iepazīsim tā nozīmi, simboliku un pielietojumu dzīvē.


Tev būs iespēja savienoties ar Kosmosa enerģiju un radīt īpašu zīmējumu, sakrālo Tibetas bļodu pavadījumā.


Dzīvības zieds palīdzēs sasniegt harmoniju, atrast ceļu uz garīgo un finansiālo piepildījumu, dos spēku pasargāt sevi no negatīviem notikumiem, kā arī palīdzēs uzkrāt resursus mērķu sasniegšanai.

22.50 EUR

05.01.2024.

nodarbības ieraksts

REĢISTRĒTIES

NODARBĪBA „Tava dzimšanas Mandala"

Skaitļosm un radīsim katrs savu dzimšanas dienas mandalu, Tavas dzimšanas dienas visuma kodu, ar kuru esi atnācis šeit uz zemes.


Šī mandala sastāv no cipariem, kuri tiek aprēķināri izmantojot Fibonači skaitļu rindas principu. Pēc tam aprēķins (skaitļi) tiek pārtulkots krāsās pēc īpašas krāsu skalas un tiek aizpildīta matrica. Tā top Tava dzimšanas koda mandala.


Personīgi skaitļota un krāsota mandala piepildās ar Tavu enerģiju un kopā ar tavas dzīves resursu pārtop Tava Spēka Mandalā. Šādas mandalas stāsta par tevi un tavu dvēseles ceļu. Par iemiesošanos, bērnību, par izvēlēm un virzību. Tā būs, kā spēcīgs harmonizējošs zīmējums, kas mainīs Tevi un telpu tai apkārt.

22.50 EUR

13.01.2024.

nodarbības ieraksts

REĢISTRĒTIES

NODARBĪBA „Tava vārda mandala”

Vārda Mandalā ir iekodētas Vārda vibrācijas.


Vārds cilvēkam tiek dots piedzimstot, un jau no bērnības cilvēks atpazīst šīs skaņas, kas vibrē īpašā veidā. Saņemot mandalas matricu, tu izskaitļosi sava vārda vibrāciju. Katrs cipars atbilst noteiktai krāsai.


Vārds ir noteiktas krāsas īpašības. Un viss cilvēka ķermenis reaģē uz viņa vārda krāsu vibrācijām. Pat mainoties vārdam, piemēram, pēc laulībām, dzimšanas brīdī dotais vārds turpina vibrēt atbilstoši jaunajam. Visā dzīvē vārda garīgā nozīme saglabāsies.


Tikai skatīšanās uz savu personvārdu mandalu harmonizē, piepilda un ietekmē cilvēku DNS līmenī. Un, kad jūs personīgi izkrāsojat savu mandalu, efekts palielinās vairākas reizes. Var rasties atziņas, var nākt jauna informācija un mainīties pasaules uzskati. Transformācijas pasaulē tas ir “bioloģisks” veids, kā mainīt sevi.

22.50 EUR

19.01.2024.

nodarbības ieraksts

REĢISTRĒTIES

NODARBĪBA „Jaunā gada mandala”

Izveido jaudīgu 2024.gada mandalu, kas būs kā spēka simbols visam gadam.


Gada personīgās mandalas aprēķināšana ir viens no interesantākajiem paņēmieniem. Tas nosaka cilvēka vibrācijas un gada enerģiju, pamatojoties uz skaitļu mijiedarbību, un parādīs, kādu dinamiku jūs personīgi varat sagaidīt šajā gadā.

22.50 EUR

26.01.2024.

nodarbības ieraksts

REĢISTRĒTIES

Vai arī iegādājies pilnu kursa piekļuvi un, kopā ar iespēju piedalīties visās tiešraides nodarbībās, kā arī noskatīties to ierakstus, saņemt bonusā bezmaksas individuālu konsultāciju ar Antru un aprakstu mandalu tulkošanai.

IEGĀDĀTIES

PILNA KURSA CENA 90.00 EUR

Izmanto savu radošo resursu un radi!

ŠOBRĪD CENA 76.50 EUR

Icon

KĀ NOTIKS NODARBĪBAS?

Nodarbības ieraksts būs pieejams 48-72 stundu laikā pēc tiešraides.

Viena nodarbība 40 - 60 minūtes.

Ceturtdienās plkst. 09:30

Nepieciešams apģērbs, kurā ir ērti kustēties, paklājiņš. Var noderēt dažāda izmēra nelieli spilventiņi, šalle vai josta, neslīdošas zeķes.

Šī metode darbojas visās jomās – efektīva, dinamiska sēdēšana, līdzsvars, maņu orgānu elastība, efektīva elpošana, u.c.

Piemēram, Kustību Brīvība efektīvākai elpošanai iemācīs dažādus veidus kā elpot lieliski. Tu iegūsi brīvību mainīt elpošanu, kad maini nodarbi, emocijas, sajūtas, domas. Kāpēc gan tik daudzi no mums gandrīz nemaz neelpo tik pilnvērtīgi, kā mūsu ķermeņi to spēj? Iemesli var būt dažādi. Trauma, hroniskas bailes, stress, kas radies ilglaicīgi noturot fokusu. Piemēram, ja daudzas stundas ir jāpavada skolas solā, klausoties skolotājā un sekojot tā norādēm, vai garas stundas jāpilda mājas darbi – tas var ietekmēt elpošanas kvalitāti.

ANTRA DZINTARNIECE

TAVA PAVADONE

“Ikdienā dalos ar savu izpratni par skaņu, vibrāciju un tās ietekmi un praktiski to pielietoju dziedinošajos seansos un meditācijās.

Kā pašizpausmi sevis iepazīšanas ceļā piedāvāju:

- praktiskas meditācijas,

- Art terapijas metodes,

- mandalu meditācijas,

- psiholoģiska atbalsta metodi ar asociatīvo kāršu izmantošanu.


Mani pavadoņi manās praksēs ir augu ēteri un dabīgie akmeņi. Izmantoju Tibetiešu skanošās bļodas un citus sakrālus instrumentus. Vēroju dienas enerģijas pēc senām Tolteku zināšanām, tulkoju informatīvā lauka vēstījumus un lasu orākulus. Šoreiz vēlos ar Tevi dalīties savās zināšanās par vēl vienu metodi: Visuma kodu mandalas.

“Mandalas mani uzrunāja vēl pirms apzināti sāku iet savas garīgās izziņas ceļu. Tās nāca meditācijās un sapņos. Tādā veidā mana dvēsele vēlējās sazināties ar mani un izpausties caur mandalām. Iesākumā vienkārši zīmēju to, kas “nāca ārā” vēl bez izpratnes no zemapziņas. Pēc laika, sāku apzināti interesēties vairāk, jo vēlējos izprast, kas ir tie skaistie ziedi, kas man atnāk meditācijās. Nedaudz apskatījos apkārt… un sapratu, ka tās ir mandalas un tādas zīmē daudzi citi cilvēki. Ir pagājis laiks un izpratne ir mainījusi redzējumu par Mandalu nozīmi.


Man mandalas ir kā instruments ar kuru es sarunājos ar savu dvēseli. Mandalu zīmēšana mani atgriež līdzsvara stāvoklī. Tas ir ļoti dziedinošs process, kurā var veidot savienojumu ar savu garu, Augstāko Es, savu pirmavotu izplūst visaptverošā mīlestībā.” - Antra Dzintarniece

Mani pavadoņi manās praksēs ir augu ēteri un dabīgie akmeņi. Izmantoju Tibetiešu skanošās bļodas un citus sakrālus instrumentus. Vēroju dienas enerģijas pēc senām Tolteku zināšanām, tulkoju informatīvā lauka vēstījumus un lasu orākulus. Šoreiz vēlos ar Tevi dalīties savās zināšanās par vēl vienu metodi: Visuma kodu mandalas.

Atsauksmes no citu kursu dalībniekiem

atsauksme
atsauksme

IZVĒLIES SAVU KOPĀ BŪŠANU

“Lai radītu, nav ierobežojumu ne laikā, ne telpā. Ja vēlies piedzīvot savu radošo dvēseles aspektu un izveidot savu spēka mandalu - pievienojies mums!”

Lai jaudīgs 2024. gads!

25 % atlaide būs spēkā vēl:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
 • Kas Tevi sagaida šajās nodarbībās
 • Kāds ir katras nodarbības nodoms
 • Kādas mandalas un kāpēc zīmēsim
 • Kas būs nepieciešams nodarbībās?
 • Iepazīsties ar pasniedzēju Antru un viņas stāstu.
 • Sajūti, vai šis ir Tev?!
REĢISTRĒTIES

Bezmaksas

MEISTARKLASE

14.12.2023.

nodarbības ieraksts

IEVADNODARBĪBA

 • 5 tiešraides ( 1 bezmaksas meistarklase un 4 maksas) - dzīvās sarunas (katra ~ 1,5 stundu gara) + tiešraižu ieraksti, ja nokavēsi tiešraides sarunu vai vēlēsies noklausīties to atkārtoti.
 • Kursa laikā saņemtās matricas var izmantot vairākkārtīgi
 • Iegādājoties visu kursu, saņem bonusā bezmaksas individuālu konsultāciju un aprakstu mandalas tulkošanai.
 • Kursa sākums 5. janvārī
 • Tavam atbalstam - WhatsApp grupa komunikācijai ar pasniedzēju un pieredzes apmaiņai ar citiem dalībniekiem
IELIKT GROZĀ

76.50 EUR

visuma kodu mandalas

90.00 EUR

kurss

Icon

-15%

PILNAIS

kurss

455.00

EUR

 • Vairāk kā 30 video un audio nodarbības
 • 6 tiešsaistes meistarklases ar pasniedzēju
 • Tavam atbalstam - WhatsApp grupa ar papildus zināšanām, jautājumiem / atbildēm un pieredzes apmaiņai ar citiem dalībniekiem

IEPAZĪŠANĀS

nodarbība

Bezmaksas

Tiešraides

ieraksts

 • Kāpēc vērts iemācīties aktivizēt savas dziedinošās plaukstas?
 • Ko darīt pēc tam, kad tas apgūts? Kāda ir Mairas pieredze?
 • Iepazīsties ar pasniedzēju.
 • Sajūti, vai šis ir Tev?!
SAŅEMT
IELIKT GROZĀ

DALĪTAIS

maksājums

EUR

237.85

 • Sadali kursa apmaksu divās daļās
 • Pēc pirmās daļas apmaksas saņem pusi (15) no pilnā kursa nodarbībām.
 • Iesaldē otrās daļas cenu identisku pirmajai, arī pēc cenu paaugstināšanās.

455.00 EUR

Icon

-20%

137.50€

x2

Icon

-20%

IELIKT GROZĀ

MANDALU TULKOŠANA

Kursa "Visuma kodu mandalas" papildkurss/papildus iedziļināšanās tēmā

Image

Visuma kodu mandalas ir Sakrāla kosmosa valoda. Skaitļi, krāsas un formas ir informācija, kas ir valoda kuru mēs varam tulkot.


Visuma kodu mandalu tīkla pamats ir Radīšanas pirmie deviņi cipari, kas tiek uzskatīti par visu pārējo skaitļu pamatu.


Katrs cipars atbilst burtam un krāsai. Izmantojot dažādas aprēķinu metodes, kas vienmēr ir balstītas uz Fibonači skaitļu virkni tiek veidotas šīs mandalas.

9 cipari un 9 dažādu frekvenču krāsas atklāj matricu un atpazīst visu kosmogrammu.


Gaismas mandalu tīkli vizuāli izpaužas caur dažādām domu formām, kas ir tīra enerģija. Ne cipars, ne krāsa nesatur emocijas, tās ir tādas, kādas ir un ir absolūti tīras pēc būtības.


Kā saprast šo informāciju un kā lasīt Gaismas valodas enerģētiskos vēstījumus uzināsi trīs nodarbībās

Ko Tu uzzināsi

 • Ar kādu dzīves uzdevumu Tu esi atnācis šeit , lai realizētu sevi.
 • Kādi Tavi mērķi un kādas īpašības nepieciešamas, lai virzītos paredzētajā virzienā.
 • Kāds ir Tavs potenciāls, Tavi talanti, kurus iespējams izmantot savā ceļā.
 • Atrast šķēršļus, kas neļauj sasniegt savu realizāciju.
 • Pievērst uzmanību tēmām, kas vēl nav apgūtas, lai pieredzētu savu labāko versiju.
Image

NODARBĪBA “Ciparu enerģētiskā informācija”

Skaitlis ir enerģija, tam ir vibrācija. Viss sākas ar skaitli. Skaitlis ir vienība, ar kuru mēs varam mijiedarboties. Tas ir informācijas nesējs un vienlaikus arī palīgs. Skaitļi ir tīri un nevainojami, autentiski, brīvi no ietekmes, atkarības, jūtām un emocijām.


• Nodarbībā izskatīsim ka katram viennozīmīgam skaitlim atbilst noteiktas īpašības.

22.50 EUR

05.02.2024.

plkst. 19:30

REĢISTRĒTIES

NODARBĪBA “Krāsu vibrācija un nozīme”

Krāsu interpretācija palīdzēs uzzināt vairāk par smalko enerģiju, kura ierakstīta mandalu krāsās. Tās vēsta Tev informāciju, kas palīdzēs rast atbildes uz Tev būtiskiem jautājumiem.


• Nodarbībā runāsim par krāsu terapijas pamatprincipiem, kas ir izmantoti Visuma kodu mandalu metodei.

22.50 EUR

12.02.2024.

plkst. 19:30

REĢISTRĒTIES

NODARBĪBA “Simbolu nozīme”

Visums šifrē sakrālo nozīmi mandalā, kuras nozīme ir atkarīga no tā, kādi simboli izveidojas musturā. Līnijas, figūras un ziedi parādās Tavā Visuma kodu mandalas “tekstā”, ko var lasīt un tulkot šo valodu.


• Šajā nodarbībā sniegšu piemēru kā praktiski tulkot Savu mandalu.

22.50 EUR

19.02.2024.

plkst. 19:30

REĢISTRĒTIES
 • 3 tiešraides - dzīvās sarunas (katra ~ 1,5 stundu gara) + tiešraižu ieraksti, ja nokavēsi tiešraides sarunu vai vēlēsies noklausīties to atkārtoti.
 • Tavam atbalstam - WhatsApp grupa komunikācijai ar pasniedzēju un pieredzes apmaiņai ar citiem dalībniekiem
IELIKT GROZĀ

57.50 EUR

MANDALU TULKOŠANA

67.50 EUR

PAPILDkurss

Icon

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kas nepieciešams uz nodarbībām?

 • Kartona tipa papīrs. Var būt dažādās krāsās. A4 formāts.
 • Gēla pildspalvas dažādās krāsās. Ieteicams, zelta, sudraba, balta vai melna.
 • Krāsainie zīmuļi vai flomasteri ( 1mm ) 12 krāsu komplekts. Noteikti būs nepieciešama “tirkīza” krāsa.
 • CIRKULIS
 • Prastais grafīta zīmulis
 • Dzēšgumija
 • Lineāls, ieteicams 30cm
 • Iespējams, noderēs balts korektors.

Kur un kā notiks nodarbības?

Tiešsaistes meistarklases un nodarbības notiks Zoom tiešraidēs. Saite uz zāli būs atrodama 15-30 min. pirms meistarklases vai nodarbības sākuma Tavā akadēmijā vai tiks nosūtīta uz Tavu e-pastu.

Vai būs pieejami meistarklašu / nodarbību ieraksti?

Jā, ieraksti tiks pievienoti Tavā akadēmijā 24-48 st. laikā pēc tiešraides vai tiks nosūtīta piekļuve e-pastā. Tie būs pieejami 6 mēnešus, sākot no 6.oktobra.

Vai nepieciešama iepriekšēja pieredze meditējot utt.?

Kursā var piedalīties BEZ iepriekšējas pieredzes meditācijās un citās garīgajās praksēs.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

10+

Pastāvēšanas

ilgums

1000+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji