Atpakaļ

ANITA MITRIĶE. Rituāli. Kāpēc un kā tos ieviest pašam

Responsive image

 

Anita:

"Arvien vairāk sievietes un arī vīrieši, meklē ceļu uz apzinātību, sevis izprašanu un mierīgu dzīvošanu. Ir ļoti daudz patiešām spēcīgu metožu kā katram nonākt vēlamajā dzīvē un esības stāvoklī. Un es gribu dalīties ar to, kā, manuprāt, rituāli ir pavisam vienkārši, skaisti ieradumi, kuri sakārto dzīvi un notur fokusu, virzienu, neatkarīgi no dzīves veida, darba vietas vai ģimenes stāvokļa. Ir traki laiki, vajag kaut ko, pie kā pieturēties, tāpēc tieši straujajā 2019.gadā dalos ar savu pieredzi un zināšanām.

Ikviens dalībnieks iegūs izpratni par šo pasauli un cilvēka lomu tajā, kā arī iedvesmu sajust sevi, savu vietu pasaulē un rīkus kā viegli un veselīgi doties ceļā satikties ar savu labāko versiju. Runāsim par rituāla nozīmi kā tādu, par to, kā varam iemācīties draudzēties ar Mēness fāzēm un izmantot tās savā labā, kā mijiedarboties ar augu ēteriem, minerāliem un apkārtējo telpu apzināti, lai gala rezultātā izpratne ļautu veidot pašiem savus rituālus un dzīvot maģiskāk.

Šis ir mans personīgais redzējums par rituāliem, kas ir globālā versija, ne tikai latviešu godi. Šis ir ievads tajā, kas manī ir noslāņojies pētot dažādas kultūras, fiziku, taro kārtis, kabalu, raganu zinības, mūsdienu pagānismu un arī pieredzot notikumus meditācijās, praksēs un dzīvē.

Ezotērika mani interesē jau 15 gadus, ar rituāliem aktīvi nodarbojos pēdējos dažus, kā arī šobrīd jau otro gadu pasniedzu lekciju ciklu “Meditācijas un Rituāli” Baltijas Astroloģijas Tautas Universitātē."

Nodarbību cikla mērķis ir parādīt to, ka tas ir radošs intiuitīvs process un ielikt pamatu, lai katrs jūtas doršs radot un darot rituālus ikdienā

Šajās trīs nodarbībās Anita stāstīs par to, kā zinot dažus knifus var padarīt savu dzīvi ne tikai vienkāršāku, bet arī apzinātāku un daudz interesantāku.

  • Kas ir rituāls. Kā tas strādā.
  • Kā strādā enerģetiskā uzbūve, lai rituāls strādātu.
  • Kā var izmantot dazādus dabas procesus rituālā.
  • Kā var izmantot Saules gada ratu, ka var izmantot Mēness fāzes, kā var izmantot lietu, sauli, dažādas zālītes un parādības no dabas, veidojot rituālus.
  • Kādi rituāli mēdz būt ikdienā. Kādās dzīves sfērās rituālus var izmantot.

Katras nodarbības nobeigumā veiksim arī kādu rituālu

ANITA MITRIĶE. Rituāli. Kāpēc un kā tos ieviest pašam

Cikla izvēles iespējas:

Dalīties sociālajos tīklos: