Atpakaļ

ANITA MITRIĶE - Para Feja.Transformāciju cikls - Ceļā uz brīvību kopā ar savu Augstāko ES

Responsive image

Cikla abonementa cena: 100.50€ 51.50€

Ielikt grozā

 

50% ATLAIDE

Mīlestība ir brīvība. Es esmu mīlestības avots, pelnījusi dzīvot brīvībā. Šajā nodarbību ciklā pievērsīsimies iekšējam darbam, lai dzīvotu saskaņā ar savu Augstāko ES brīvībā, patiesībā un mīlestībā.

Šobrīd esam pārmaiņu laikmetā un cilvēkam rodas dabiska vēlme atbilst apkārt esošajai enerģijai. Gribas saprast, kas notiek, gribas pavadīt jēgpilni laiku un padarīt savu dzīvi vieglāku, brīvāku un justies vairāk sevī, mazāk satraukumos un ierobežojumos. Manuprāt tieksme but brīviem un nesatraukties pat to, ko citi domā ir vairāk vai mazāk visiem cilvēkiem. Protams, tas ir vajadzīgs visvairāk tiem, kas jau saprot, ka ir izeja un ka var dzīvot citādāk.

Izejot cauri transformāciju ciklam, cilvēks iegūst padziļinātāku izpratni par sevi, saviem aspektiem, kas neļauj dzīvot pilnīgā brīvībā un ir iesācis nozīmīgu darbu, lai atbrīvotos no ierobežojošām programmām, enerģijām. Protams, ka pēc viena cikla visu uzreiz “iztīrīt” nevar, tomēr ikviens redzēs uzlabojumus savā dzīvē un paplašinājumu apziņā, pasaules uztverē, kas savukārt kalpo kā brīnišķīgs tramplīns veselīgai garīgajai attīstībai.

Šis nav lekciju kurss, tā ir garīgā prakse, kuru uzreiz cilvēks veic un izmaina savu enerģētisko struktūru uz paplašinājumu. Transformācija, manuprāt, ir bāzes elements, jo tikai pieņemot pilnīgi visu sevī- arī bailes, kaunu, vainu utml, mēs varam veselīgā veidā augt uz augšu. Atšķirībā no “uz gaismu” vērstām praksēm, pozitīvās domāšanas un sevis būvēšanas, šajā kursā cilvēks izveido pamatu uz kuru var bāzēt jebkuru reliģisko vai garīgo praksi. Bez transformācijas sanāk nodarboties ar gruvešu pušķošanu, bet mans mērķis ir cilvēkiem parādīt cik svarīgi ir apzināt un iespējams nojaukt veco, traumēto un no iegūtā materiāla + jaunas izpratnes par vēlamo, tad veidot skaistu būšanu tagadnē saskaņā ar savu Augstāko ES.

 

1.nodarbība

Kāpēc rituāli un meditācijas strādā? Kas ir 7 čakras un kādas enerģijas ir tajās? Kas ir mūsu Zemākais un Augstākais ES? Kāda varētu izskatīties mana dzīve, ja es dzīvotu saskaņā ar savu īsto dabu, īsto Dvēseles misiju un piepildītu savu dzīvi ar jēgu?

2.nodarbība

Meditācija un rituāls, lai atbrīvotos no bailēm. Šī ir visfundamentālākā bremze, kas mūs attur no piepildītas dzīves- bailes. Kāpēc tās ir, kādas prakses izmantot, lai dzīvotu brīvāk?  Un piedzīvosim rituālu un meditāciju, lai palaistu atbrīvošanos no šīm programmām.

3.nodarbība

Meditācija un rituāls, lai atbrīvotos no kauna.Degradējoša, šausminoši stindzinoša un stagnāciju raisoša parādība- kauns. Cilvēki, man šķiet, par nespēj aptvert cik gan liels kauna kults ir bijis mūsu bērnībās un joprojām eksistē visur. Nespēt atbrīvoties, sapņot lielus sapņus un gūt baudu no dzīves- tas viss otrās čakras lauciņā. Nemaz nerunājot, protams, par sievietēm, kuras negūst baudu no seksuālām attiecībām un vīriešiem, kuri ātri beidz intīmo tuvību ar partneri. Sāksim ceļu uz baudpilnu dzīvi 

4.nodarbība

Meditācija un rituāls, lai atbrīvotos no vainas. Ja trešā čakra ir ego pārņemta, cilvēks parasti vai nu nav spējīgs īstenot savus mērķus vai tieši ļoti agresīvi vēlas visu kontrolēt un absolūti apjūk, ja pasaule nevēlas darīt tā, kā tas ir iecerējis. Un pat, ja viss ir brīvi, katram ir vērts papildus padarboties ar vainas sajūtas atlaišanu, atbildības uzņemšanos un pašcieņas atjaunošanu.

5.nodarbība

Meditācija un rituāls, lai atvbrīvotos no skumjām. Kad no mums aiziet mīļš cilvēks- vienagla vai pamet fizisko ķermeni vai šķiras attiecības- pazūd konstantais mīlestības avots, kas piepilda tās vietas sirdī, kuras paši negribam piepildīt un mēs izjūtam skumjas. Tās savukārt paralizē spēju mīlēt sevi un dzīvi. Tā kā mīlestības centra tīrība ir visspēcīgākais instruments sevis apzināšanās ceļā, šī meditācija ikvienam noder attīstībai un iekšējam mieram

6.nodarbība

Meditācija un rituāls, lai atbrīvotos no dusmām un meliem. Patiesība ir tikums, kas mūsdienu sabiedrībā ir kļuvis ārkārtīgi iluzors. Kas ir dusmas, kur tās rodas, ko ar tām darīt? Kāpēc mēs melojam un ko darīt, ja kāds melo mums? Iedzīvināsim sevī patiesības un atklātības muskuli, lai vieglāka dzīvošana.

7.nodarbība

Meditācija un rituāls, lai atbrīvotos no ilūzijām. Mūsu realitāte ir daudz sarežģītāka, nekā mēs to uztveram ikdienā. Tomēr, kad izprot tās sarežģīto dabu, izrādās, ka viss ir vienkāršāk par vienkāršu. Tomēr kā nepazust uzspiestās ilūzijas valgos, kur meklēt atslēdziņas ikdienā uz savu realitāti? Lai top koherence starp loģisko un intuitīvo pasaules uztveri!

8.nodarbība

Meditācija un rituāls, lai atbrīvotos no lepnības. Lielākais grēks..Kāds teiks. Lucifera daba.. Kliegs otrs. Tomēr es teiktu, ka lepnība ir lielākais un tumšākais bieds mūsos, kas neļauj dzīvot pa īstam paradīzē. Piezogas tik nemanāmi, tik kārtīgi iekrampējas apziņā un tik filigrāni manipulē realitāti... Vissmalkākā ēnas forma, kuru izprast ir iespējams tikai ar ilgu praksi un dziļām cilvēkattiecībām. Tomēr mēs esam tā vērti, lai stāstos pretim šim spēkam un darītu visu, mūsu iespēju robežās, lai piedzīvotu to, ko cilvēki mēdz saukt par laimi jeb citiem vārdiem- dzīvi bez lepnības. 

 

Kas nepieciešams, lai sagatavotos nodarbībai.

Iekšējā izpratne par to, ka transformāciju process var būt arī emocionāli nepatīkams kādu brīdi, jo nāksies saskarties arī ar savām ēnas pusēm. Ir jādod sev laiks, iespēja atpūsties ķermenim un dvēselei. Nepieciešams laiks sev un vislabākajā gadījumā- dienasgrāmata, kurā pierakstīt piedzīvoto

 

Dalīties sociālajos tīklos: