Atpakaļ

ANITA MITRIĶE. Nodarbību cikls - Mīlēt sevi vai mīlēt tikai sevi

Responsive image

Cikla abonementa cena: 45.00€ 38.50€

Ielikt grozā

Mīli sevi! - šāds uzraksta rotā teju vai katru žurnāla vāku, pilnas grāmatnīcas ar iedvesmojošu literatūru, nemaz nerunājot par nebeidzamo lekciju klāstu. Tomēr joprojām daudzus mulsina šī tēma, bailes būt egoistiskai, vainas sajūtas pret citiem, kur nu vēl vēlme “būt labai” un “darīt citiem labu”, kas dažreiz šķiet pretrunā ar “vispirms mīli sevi”.

Šajā lekciju ciklā tiksim skaidrībā, kas ir sevis mīlestība, kā tā izpaužas veselīgā veidā un kāda tad ir atšķirība starp šiem tik ļoti pretējiem stāvokļiem “mīlēt sevi” un “mīlēt tikai sevi”.

Vai Tu sevi jau mīli pilnībā? Ja vēl ir jautājumi, šis ir tieši Tev

Mīlēt sevi nozīmē zināt, kas ir 'mīlēt' un kas ir 'sevi'- to arī pētīsim. Ko vispār nozīmē vārds pieņemt? Vai ir vajadzīgs piedot, lai varētu mīlēt? Ko nozīmē piedot? Kad es zinu, kad esmu atlaidusi un pieņēmusi? Runāsim pat to, kā atklāt sevi autentisku un kā atpazīt, kad tas ir noticis. Cik līmeņos es spēju sevi mīlēt un cik apzināties? Aplūkosim arī to, no kā atsakās cilvēki, kuri mīl sevi un kādas ir sekas no šādas atteikšanās.

Es varu būt nelaimīga un kalpot iedomu kungiem neapzināti, bet varu arī apzināti kalpot cilvēkiem, Dievišķajam un gūt baudu no tā. Vai mīlestība ir kalpošana un vai kalpošana ir verdzība? Vai kalpojot sev es daru pāri kādam? Apskatīsim šos un daudzus citus jautājumus, dosimies arī dziļā praktiskā sevis pieredzēšanā un gūsiet instrumentus, ar kuriem turpmāk strādāt mājās, lai nonāktu tuvāk apziņai- jā, es mīlu sevi no sirds un lepojos ar to

 

Dalīties sociālajos tīklos: