REĢISTRĒTIES NOMETNEI
PAR NOMETNI

SĀKAM 14. FEBRUĀRĪ

ONLINE NOMETNE TAVĀS MĀJĀS

9 NEDĒĻU KOPĀBŪŠANA

MANS

RADĪTĀJA

CEĻŠ

9 nedēļu laikā iegūsti jaunus ieradumus un zināšanas, kas ļaus Tev piedzīvot apzinātāku, piepildītāku un veselīgāku ikdienu, palīdzot tev kļūt par Tevis vislieliskāko versiju.

Apzinātība | Attīrīšanās | Transformācija

Jauni ieradumi veido jaunus mūs - pievienojies un pārtopi savā vislieliskākajā versijā!

9 nedēļas bagātīgi piepildītas ar apzinātu uzturu, dejām, cigunu, elpošanas vingrinājumiem, meditācijām, pašmasāžu un vēl daudz citām interesantām lietām, no kurām pati galvenā - kopā būšana, lai izietu cauri trīs galvenajiem nometnes virzieniem - apzinātība, attīrīšanās, transformācijas.

Ieraudzīt, saprast un apzināties to, ko mēs līdz šim neapzinājāmies.

Kāpēc mēs savā uzturā lietojam tieši šos produktus?

Kāpēc mūsu vēlme sākt veselīgu dzīves veidu beidzas ar neko vai ar ļoti minimāliem rezultātiem?

Kas vada mūsu neapzinātās izvēles?

Kas liek mums reaģēt noteiktā veidā?

APZINĀTĪBA

Apzinātā uztura galvenais mērķis ir attīrīties. Attīrīties no tā, kas gadu gaitā ķermenī uzkrājies kā lieks un nevajadzīgs.

Attīrīšanās nozīmē arī atbrīvošanos no emocijām, no emocionālām atkarībām, no stagnējošas enerģijas.

Padomā par to, kā tas notiek dzīvē - ja mums apkārt ir liekas mantas, tad ar laiku nevis tās kalpo mums, bet mēs sākam kalpot tām.

To uzturēšana prasa papildus enerģiju, kuru mēs pavisam noteikt varam iztērēt daudz lietderīgāk.

ATTĪRĪŠANĀS

TRANSFORMĀCIJAS

Mūsu ieradumi veido mūsu personību. Mūsu personība rada mūsu personisko realitāti (ķermenis, tā veselība, attiecības, finanses, lietas un notikumi mums apkārt).

Ja mēs to pieņemam, tad ir skaidrs, ka paliekot pie vecā, mēs nevaram radīt jauno.


Līdz šim lielākā daļa no mums gaidīja labsajūtu no tā, ka kaut kas izmainīsies ārējā pasaulē. Bet radīšanas virziens, kā to māca vairāki pārmaiņu skolotāji, izrādās ir pretēji tam, kā mums likās. No iekšpuses (no manas personības) uz ārpusi.


Arī ēšanas ieradumi, produktu izvēles ieradumi ļoti lielā mērā rada mūsu personības. Bieži ir nācies dzirdēt – mēs esam tas, ko mēs ēdam.

Jā, ļoti lielā mērā tā arī ir, bet ēšanas ieradumu maiņai līdzi seko arī daudzas citas iekšējas pārmaiņas, jo viss ir viens veselums.

Saruna par to, kas būs Online Nometnē

AR TEVI KOPĀ BŪS:

Satiec savus ceļabiedrus, palīgus, kuri būs kopā ar Tevi šajā 9 nedēļu ceļā...

EVA VOLDIŅA

BETIJA VOLDIŅA

MAIRA GŪTMANE

Cigun skolotāja, grāmatas “Pamodināt sevī Radītāju” autore, palīgs pārmaiņu procesos, vada nometnes Latvijā un pasaulē

Masāžas terapeite

"Dzīves elpas" veidotāja

Vairāk kā 20 gados iegūtās un caur savu pieredzi adaptētās zināšanas no dažādām enerģētiskās pasaules jomām – ciguns, meditācijas, apzinātība, dažādas emociju atbrīvošanas tehnikas.


Mana personīgā pieredze apzinātībā un transformācijās – bez apzinātības, prasmes noturēt fokusu un darba nebūtu iespējamas manas transformācijas citā personībā. Tas bija ceļš gan brīžiem uz leju, gan reizēm no viena grāvja otrā. Daudz vieglāks tas kļuva, kad sapratu – es pati radu savu pasauli (ķermeni, veselību, notikumus…) un nav tādas brīnumtabletes. Es pati esmu brīnumtablete. Ļoti priecājos par iespēju šo savu pieredzi dot visiem dzirdīgajiem, atvērtajiem, visiem, kas vēlas, mainot sevi, mainīt savu pasauli.

Šajā profesijā darbojos jau 9 gadus un vai kādreiz varēju iedomāties, ka šis būs veids kā pieredzēt visumu, noteikti nē. Caur masāžas praksi un apzinātu pieskārienu, palīdzu cilvēkiem atgriesties pie sevis, sajust ķermeni, un sadzirdēt, ko tas vēlas pateikt. Nonākt veselumā un harmonijā ar sevi.


Dzīve ir nebeidzams piedzīvojums un, lai mēs to spētu pilnvērtīgi piedzīvot ir jāparūpējas par to ķermeni, kurā esam izvēlējušies šo dzīvi piedzīvot. Cilvēka ķermenis ir radīts tā, lai tas pats spētu sevi dziedināt, bet Tev kā šī avatāra saimniekam ir jābūt vērīgam. Apzinātība ir katrs mirklis, katrs lēmums un spēja uzņemties atbildību par visu, kas notiek mūsu dzīvēs.

Es esmu Eva un ikdienā jau 9 gadus esmu Dzīves elpa. Ar šo projektu manā dzīvē ienāca apzinātība un pie tās strādāju joprojām. Nu jau5 gadus esmu kopā ar apzināto uzturu, kas manu dzīvi diezgan kardināli izmainīja. Par ko es esmu ļoti pateicīga. Šajā nometnē es rosīšos pa virtuvi un kopā ar jums gatavošu un dalīšos pieredzē, kā apzināts uzturs ir kļuvis par svarīgu daļu manas ikdienas.


Pirmajā gadā mans mērķis bija attīrīt ķermeni un vērot, kas notiek manā apzinātībā. Vai izmainot ēšanas ieradumus, mainās mana domāšana, mana attieksme pret sevi un savu dzīvi? Es saņēmu atbildes un guvu rezultātus visos šajos jautājumos un bonusā vēl atbrīvojos no 15 kg. Vismaz divas reizes gadā es izeju apzinātā uztura tūri, lai gan ikdiena dzīvoju starp 1. un 2. posmu.

Tava ārējā pasaule, kuru tu piedzīvo, var mainīties tikai tad, ja Tu sāc pārmaiņas pats sevī - savā domāšanā, sapratnē un rīcībā.

KĀ VISS NOTIKS?!

Šis notikums ir ieplānots 9 nedēļu garumā un sadalīts 5 posmos:

14. FEBRUĀRIS - 17. APRĪLIS

1

Sagatavošanās posms

POSMS

Posma ilgums: 3 nedēļas

LASĪT VAIRĀK

Sagatavošanās posma galvenais uzdevums ir iemācīties veikalos pieiet pie citiem plauktiem, iegādāties noteiktus produktus un kopā iemācīties gatavot veselīgākus ēdienus. Un nedomā, ka veselīgs ēdiens nozīmē grauzt burkānus. Mēs tev apsolām daudzus interesantus pārsteigumus garšu pasaulē. Mēs jau tagad zinām, ka kādā brīdī tu teiksi – tas ir ne tikai veselīgi, bet arī dievīgi garšīgi.


Sagatavošanās posma laikā tu apzināsies savus ēšanas ieradumus. Kas ir tas, kas tev dod labsajūtu jeb tavs našķis. Kas ir tas, ko tu ēd, kad tev nav laika gatavot.


Sagatavošanās posmā mēs veidosim nodomu par individuālo rezultātu un ar mentālā treniņa palīdzību šo nodomu aktivizēsim, lai tas palīdz mums vieglāk un brīvāk nokļūt pie mērķa. Apzināsimies savus sabotierus (tarakānus, programmas), kas nevēlas mūsu pārmaiņas un palaidīsim tos vaļā.


Šajā posmā caur zināšanām iegūsim motivāciju mainīties. Zināšanas no Ķīnas tradicionālās medicīnas (ĶTM), zināšanas no ĶTM doktora Džefrija Juena sniegtā lekcijās Rīgā. Zināšanas, kuras mēs katrs pats varēsim pielietot, lai neapjuktu enerģijas pasaulē.


99% no uzvaras dod lieliska sagatavošanās un to mēs kopā paveiksim!

2

Aizvietojam neveselīgās izvēles ar veselīgākām

POSMS

Posma ilgums: 3 nedēļas

LASĪT VAIRĀK

Te mēs varēsim pielietot sagatavošanās posmā iegūtās iemaņas. Līdz ar to nomainīt iepriekšējās neveselīgās izvēles uz veselīgām būs daudz vieglāk.


Praktiski tas nozīmē, nometnes laikā atteikties no glutēna (mieži, rudzi, kvieši) un to vietā lietot citus graudaugus (griķi, rīsi, prosa, sorgo, amarants, kvinoja). Tas nozīmē nometnes laikā atteikties no piena produktiem (sviestu varēsim lietot, jo sviests ir tauki) un aizvietot tos ar augu pieniem. Un vēl tas nozīmē nometnes laikā atteikties no cukura un aizvietot to ar medu, stēviju, kļavu sīrupu u.c.


Atbalstīsim sevi ar dažāda veida vingrošanu, elpošanu, pašmasāžu, dejošanu u.c

3

Attīrīšanās

POSMS

Posma ilgums: 2 nedēļas

LASĪT VAIRĀK

Tieši šajā posmā mēs liksim galveno akcentu uz nometnes mērķi – attīrīšanās.


Palīdzēsim sev gan ar noteikta veida pārtikas produktiem, gan ar kustībā, gan ar elpošanu un meditācijām.

4

Metabolisma pārstartēšana

POSMS

Posma ilgums: 3 dienas

LASĪT VAIRĀK

Gribam šajā brīdī pateikt svarīgāko – ikviens pats varēs izvēlēties, cik ilgi un kurā posmā būt.


Mēs dodam vadlīnijas, bet nekas nav obligāti. Jo mēs ikviens esam individuāli un tieši tāpēc – bez terora pret sevi, bez aizliegumiem, maigi un sevi mīlot un izdarot tieši tik daudz, cik šobrīd varam (mūsu pieredze liecina, ka kopā mēs nereti varam izdarīt daudz vairāk 😊).


Šajā posmā, kas sākumā šķiet visizaicinošākais, mēs lietosim tikai šķidrumu. Ja izvēlēsies lietot ūdeni, tad pēc pirmajām 24 stundām, kad ķermenis būs iztērējis visu cukuru, tas pārslēgsies uz enerģijas ņemšanu no taukiem. To sauc arī par zīdaiņa metabolismu. Enerģija, kas ņemta no taukiem ir daudz līdzsvarotāka un līdz ar to arī mēs sevi iegūsim kā daudz līdzsvarotākus.

5

Iegūto rezultātu fiksācija

POSMS

Posma ilgums: 4 dienas

LASĪT VAIRĀK

Šis posms būs par to, kā apzināties ieguvumus, kā noturēt iegūtos rezultātus un kā ļaut sev iet tālāk ar jaunajiem ieradumiem.


Nomainot šķidrumu uz ierastāko, mācīsim sev iepazīt garšas no jauna. Sajust cik dažādas tās ir pašos produktos.


Mūsu pieredze liecina, ka šajā brīdī daudzi cilvēki piedzīvo brīnumaino sajūtu, ka to, ko gribējās agrāk, vairs negribās. Ka tas, bez kā dzīve likās neiespējama, vairs neizraisa nekādas emocijas. Un tas nozīmē, ka ir notikušas pārmaiņas virzienā uz savu lieliskāko sevi.

PROGRAMMA / GRAFIKS

Pirmdienas

Otrdienas

Trešdienas

Ceturtdienas

Sestdienas

06.00 – 07.00

Pamošanās Pastaigu meditācija. Rīta rituāls (individuāli);

07.00 - 08.00

Rīta ciguns vai vingrojumi limfas kustībai vai dejas;

09.30 – 10.30

Nodarbība ķermeņa veselībai;

11.00 - 12.00

Tikšanās virtuvē;

06.00 – 07.00

Pamošanās Pastaigu meditācija. Rīta rituāls (individuāli);

07.00 - 08.00

Rīta ciguns vai vingrojumi limfas kustībai vai dejas (individuāli);

-------------------------

17.00 - 18.00

Nodarbība ķermeņa veselībai;

18.15. - 19.00

Vakara meditācija;

06.00 – 07.00

Pamošanās Pastaigu meditācija. Rīta rituāls (individuāli);

07.00 - 08.00

Rīta ciguns vai vingrojumi limfas kustībai vai dejas;

09.30 – 10.30

Nodarbība ķermeņa veselībai;

11.00 -12.00

Tikšanās virtuvē;

-------------------------

PAPILDUS BONUSS

19.00- 20.00

Ciguna vingrošana (nometnes dalībniekiem bez maksas );

06.00 – 07.00

Pamošanās Pastaigu meditācija. Rīta rituāls (individuāli);

07.00 - 08.00

Rīta ciguns vai vingrojumi limfas kustībai vai dejas (individuāli);

-------------------------

17.00 -18.00

Nodarbība ķermeņa veselībai;

18.15. -19.00

Vakara meditācija;

06.00 – 07.00

Pamošanās Pastaigu meditācija. Rīta rituāls (individuāli);

07.00 - 08.00

Rīta ciguns vai vingrojumi limfas kustībai vai dejas;

09.30 – 10.30

Teorija. Apzinātais uzturs;

11.00 – 12.00

Tikšanās virtuvē;

-------------------------

14.00 – 15.00

Tehnikas ķermenim, prātam un labsajūtai;

15.30 – 16.30

Meditatīvas prakses;

17.00 – 18.00

Tavam skaitumam;

18.30 - 20.00

Vakara meditācija, dalīšanās pieredzē;

Mēs kāpināsim slodzi pakāpeniski. Pirmās nedēļās mēs vairāk gatavosimies. Sapratīsim kā viss notiks, ieliksim pamatus. Veidosim bāzi uz kuras viss balstīsies. Būs uzdevumi, kas būs jāizdara pirms mēs uzsāksim šo apzinātības ceļu gan uzturā, gan rūpēs par savu ķermeni un sevi.

Nometnes grafiks un tēmas var mainīties un tikt papildinātas. Nometnes laikā mums ir padomā arī pārsteigumi un interesantas tikšanās kā papildus iespējas dalībniekiem. Visas nodarbības tiek ierakstītas un jau nākošo 48 stundu laikā tās ir pieejams AKADĒMIJĀ.

Rīta ciguna vai vingrojumi limfas kustībai vai dejas nodarbības būs gan tiešraidē gan ierakstos. Apzinātā uzturā receptes arī gatavosim kopā un būs arī video. Tāpat arī visas citas prakses būs tiešraidēs un ierakstos.

NOMETNES GALVENIE ELEMENTI

Organisma attīrīšana un pašdziedināšanās ar apzinātu uzturu.

Par apzināto uzturu “Dzīves elpā” runāsim jau 5 gadu pēc katras. Ar savu popularitāti tas ir pierādījis, ka ļoti daudziem no mums šis ir baltais plankums jeb autopilotisms mūsu apziņā, ķermenī, dzīvē un attiecībās ar sevi. Tāpēc dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

1. Apzināts uzturs

EVAS virtuves noslēpumi.

Piparu un tomātu sautējums.

Ciguns - lielisks palīgs dzīvesprieka un ķermeniskas labsajūtas iegūšanai. Šī, vairāk kā 4000 gadu senā māksla, ir nozīmīga cilvēka vispārējās harmonijas atjaunošanā, ko iespējams izdarīt paša spēkiem.


Stiepšanās vingrojumi - atbrīvo muskuļus no saspringuma un uzlabo asinsriti. Taču, lai stiepšanās būtu efektīva, ir jāzina, ko un kā stiept, jo muskuli nekad nevajadzētu stiept līdz sāpēm, jo no sāpju refleksa muskuļi saraujas atpakaļ, tāpēc varonīgās ciešanas ir veltīga.


Limfas kustību veicinošie vingrojumi - lai uzlabotu imunitāti, normalizētu metabolismu un ķermeņa svaru, samazinātu pietūkumu ķermenī un izvairītos no galvassāpēm, hroniska noguruma, kas bieži piemeklē tos, kam ir mazkustīgs dzīvesveids, nelabvēlīgi vides apstākļi un neveselīgi ieradumi.


Elpošanas vingrojumi - palīdz izvairīties no plaušu, elpceļu un citām saslimšanām. Tie ļauj mums uzlabot gan savu pašsajūtu fiziskajā plānā, gan iemāca atgriezties mirklī, koncentrējot savu uzmanību uz savu ieelpu un izelpu.


Citas ķermeniskas prakses - mūsu ķermenis nav atrauts no mūsu prāta un gara, tāpēc nometnē apgūsim vairākas tehnikas, kas palīdzēs kā pie fiziskā, tā arī garīgā un emocionālā diskomforta mazināšanas, kā, piemēram, iepazīstot Atslēgu vai Centrālā kanāla elpošanu.

2. Kustība

Īstenās Cī cirkulācijas metode

Centrālā kanāla elpošana

Piekopjot apzinātības un attīrīšanās praksi, ir būtiski to darīt ne tikai fiziskā plānā, bet arī atbrīvot mūsu sirdi, prātu un dvēseli no uzkrātām un nevajadzīgām emocijām, pieredzēm un traumām, tāpēc kopā ar Mairu Gūtmani apgūsim atbrīvošanās un emocionālās brīvības tehnikas.


Meditācija palīdz mums apzināties mirkli un esošo, sadzirdēt savu ķermeni un kas tam patiešām vajadzīgs, kamēr atbrīvošanās tehnikas ļauj noņemt vecus emocionālos blokus, kas radušies mūsu dzīves laikā.

3. Meditācijas un dažādas emociju attīrīšanas prakses

Meditācija. Tu esi piepildīts tukšums.

Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs. Darīsim to, sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.


- Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju.

- Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm.

- Apzināsimies, kas ir emocionālā ēšana un kā pārslēgt to uz apzināto ēšanu.

- Veiksim mentālos treniņus, kas palīdzēs veidot jaunu attieksmi pret ēdienu un jaunus ēšanas paradumus.


4. Zināšanas un izpratne

Mentālais treniņš. Visums ir bezgalīgs, pārpilns un dīvaini viesmīlīgs.

Lejupielādēt

Ir viens galvenais masāžas instruments, un to mums katram jau ir dāvājusi daba – rokas. Ar masāžas palīdzību vari tonizēt ķermeni, izmantot to kā iesildīšanos pirms treniņa, vai vienkārši atslābināt un nomierināt savu ķermeni un garu. Veicot pašmasāžu, ir svarīgi klausīties savā ķermenī un tā reakcijas uz to. Pašmasāžu var veikt atkarībā no situācijas – katru dienu, gandrīz katru vai ik pārdienas.


Ieguvumi no regulāras pašmasāžas veikšanas:

- Uzlabojas asinsrite;

- Audi tiek labāk apgādāti ar barības vielām;

- Organismam ir vieglāk atbrīvoties no vielmaiņas galaproduktiem, kas nozīmē, ka organisms tiek attīrīts;

- Tiek uzlabota limfas tece, kas mazina tūsku;

- Atslābst saspringušie muskuļi, savukārt atslābušie tiek tonizēti;

- Uzlabojas ādas stāvoklis;

- Uzlabojas miega kvalitāte;

- Mazinās locītavu mikro traumu risks;

- Uzlabojas nervu sistēmas darbība;Tiek mazināta stresa ietekme uz cilvēka organismu.

5. Pašmasāža

Plecu daļas masāža

- Vienu plaukstu novietojam uz galda perpendikulāri ķermeni, otras rokas plaukstu novietojat uz pretējo plecu.

- Novietojiet pirkstu spilventiņus uz pleca muskuļa, tuvāk kaklam.

- Ieelpojiet un kad izelpojiet, iespiediet pirkstus muskulī un lēnām rotējiet tos. Šādā veidā virzieties uz priekšu pa muskuļu virsmu.

- Pievērsiet uzmanību, lai kustības laikā pirksti būtu iespiesti muskulī, jo strādājot virspusēji nepanāksiet vēlamo rezultātu.

- Šo paņēmienu atkārtojiet 3-6 reizes, tad mainiet uz pretējo plecu.


Šis paņēmiens izcili iederēsies pauzē starp darbiem pie datora. Atbrīvojot no sasprindzinājuma plecos un daudzajām domām galvā.

Ēteriskās eļļas darbojas ēteriskajā plānā, palīdzot mums atgriezties pie sevis un visērtākais un ātrākais veids kā iegūt to dziedinošo efektu ir caur ādu. Tieši tāpēc mums talkā nāks mājās gatavoti ķermeņa skrubji katram nometnes posmam pielāgojot ēterisko eļļu izvēli, lai mēs varētu iegūt maksimālu rezultātu.


Āda ir mūsu ķermeņa lielākais orgāns, tās kopējā virsma ir aptuveni divus kvadrātmetrus liela. Ādas slāņi nepārtraukti atjaunojas, bet atmirušās ādas šūnas ne vienmēr gana ātri nolobās pašas no sevis, tāpēc ir vērtīgi izmantot skrubi – pēc tā lietošanas āda būs maiga, gluda un zīdaina.

6. Smaržu pasaule

Sāls skrubis ķermenim

Jūras sāls skrubis ne tikai likvidē ādas parragojušās virskārtas šunas, bet arī aktivizē vielmaiņas procesus. Jūras sāls skrubis papildus veic arī ādas drenāžu – sekmē liekā šķidruma izvadīšanu, limfas atteci. Lai iedarbība būtu maigāka, parasti sāli sajauc ar eļļām.. Skrubim ieteicams lietot smalko sāli, lai netraumētu ādu un procedūra būtu patīkama. Ļoti labi būtu pims skrubja lietošanas ieiet siltā vannā vai dušā, lai atvērtos poras un iedarbība būtu dziļāka.


Recepte:

- Smalkais sāls

- Bāzes eļļa (olīvu eļļa, vīnogu kauliņu eļļa, kokosriekstu eļļa, u.c.)

- 10 pilieni gripfrutu ēteriskās eļļas

- 10 pilieni kadiķa ēteriskās eļļas.

ATSAUKSMES NO IEPRIEKŠĒJĀM NOMETNĒM

atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme

TAVA DALĪBA NOMETNĒ

Nometne norisināsies 9 nedēļas, jau laicīgi padomā, kā salikt savus darbus un pienākumus, lai vari būt klātesoša/oš. Protams visas tikšanās un nodarbības būs pieejamas ierakstos. Tev ir iespēja piedalīties visā nometnē, vai arī dalīt pa posmiem. Vēl mūsu ieteikums, Tu vari iesaistīt šajā piedzīvojumā arī savus mīļos. Tas var būt jauks un jēgpilns pasākums visai ģimenei.

NOMETNES IEVADA NODARBĪBAS IERAKSTS

Saproti vai šī nometne un šis piedzīvojums ir priekš Tevis!

REĢISTRĒTIES

10. FEBRUĀRĪ 19:30

BEZMAKSAS

Nedēļas piekļuve

Sagatavošanās posms

Aizvietojam neveselīgās izvēles ar veselīgām

Attīrīšanās

Metabolisma pārstartēšana un iegūto rezultātu fiksācija

• Pastaigu meditācijas MP3 formā;

• Tiešraides nodarbība par apzināto uzturu;

Piedalīties izvēlētās nedēļas tiešraidēs;

• Visu nodarbību ieraksti (14 nodarbības);

• Dienas meditāciju ieraksti (vismaz 3 meditācijas);

• Receptes un ēdienu gatavošanas video (3 nodarbības);

• Citi nometnes laikā veidotie materiāli;

• Kopā būšana FB grupā, lai dalītos ar iespaidiem, iedvesmotu un iedvesmotos

• Pastaigu meditācijas MP3 formā;

• Tiešraides nodarbība par apzināto uzturu;

• Dienas nodarbību ieraksti (apmēram 40 nodarbības);

• Dienas meditācijas ieraksts (vismaz 9 meditācijas);

• Receptes un ēdienu gatavošanas video (9 nodarbības);

• Kopā būšana FB grupā, lai dalītos ar iespaidiem, iedvesmotu un iedvesmotos

• Pastaigu meditācijas MP3 formā;

• Tiešraides nodarbība par apzināto uzturu;

• Dienas nodarbību ieraksti (apmēram 40 nodarbības);

• Dienas meditācijas ieraksts ( vismaz 9 meditācijas);

• Receptes un ēdienu gatavošanas video (9 nodarbības);

• Kopā būšana FB grupā, lai dalītos ar iespaidiem, iedvesmotu un iedvesmotos

• Pastaigu meditācijas MP3 formā;

• Tiešraides nodarbība par apzināto uzturu;

• Dienas nodarbību ieraksti (apmēram 30 nodarbības);

• Dienas meditācijas ieraksts (vismaz 6 meditācijas);

• Receptes un ēdienu gatavošanas video (6 nodarbības);

• Kopā būšana FB grupā, lai dalītos ar iespaidiem, iedvesmotu un iedvesmotos

• Pastaigu meditācijas MP3 formā;

• Tiešraides nodarbība par apzināto uzturu;

• Piedalīties tiešraidēs;

• Visu nodarbību ieraksti (14 nodarbības);

• Dienas meditāciju ieraksti (vismaz 3 meditācijas);

• Receptes un ēdienu gatavošanas video (3 nodarbības);

• Citi nometnes laikā veidotie materiāli;

• Kopā būšana FB grupā, lai dalītos ar iespaidiem, iedvesmotu un iedvesmotos

3 nedēļas (14.02. - 06.03.)

3 nedēļas (07.03. - 27.03.)

2 nedēļas (28.03. - 10.04.)

1 nedēļa (11.04. - 16.04.)

1

2

3

4+5

IELIKT GROZĀ
IELIKT GROZĀ
IELIKT GROZĀ
IELIKT GROZĀ

142.50 EUR

142.50 EUR

95.00 EUR

47.50 EUR

142.50 EUR

142.50 EUR

95.00 EUR

47.50 EUR

47.50 EUR

1. nedēļa
2. nedēļa
3. nedēļa
4. nedēļa
7. nedēļa
8. nedēļa
5. nedēļa
6. nedēļa
9. nedēļa
Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

Cenas paaugstināsies pēc:

TOP

IZVĒLES

IELIKT GROZĀ

199.50 EUR

1

Sagatavošanās posms

Aizvietojam neveselīgās izvēles ar veselīgām

2

285.00 EUR

IZDEVĪGUMA IESPĒJU KOMPLEKTI

PILNĀ PIEKĻUVE

IELIKT GROZĀ

199.50 EUR

1

2

285.00 EUR

IELIKT GROZĀ

247.00 EUR

1

2

380.00 EUR

3

1

2

3

4 + 5

IELIKT GROZĀ

299.25 EUR

427.50 EUR

Visas nodarbības notiks zoom platformā un kopā būšana būs FB grupā. Visi ieraksti un materiāli būs pie konkrētas nometnes dienas (notikuma) AKADĒMIJĀ.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

9+

Pastāvēšanas

ilgums

1000+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji

Atbalsta e-pasts: dziveselpa@dziveselpa.lv

Reģistrējies nometnes BEZMAKSAS ievada nodarbībaiReģistrēties