REĢISTRĒTIES NOMETNEI
PAR NOMETNI

SĀKAM 20. FEBRUĀRĪ

ONLINE NOMETNE TAVĀS MĀJĀS

7 NEDĒĻU KOPĀBŪŠANA

MANS

RADĪTĀJA

CEĻŠ

7 nedēļu laikā iegūsti jaunus ieradumus un zināšanas, kas ļaus Tev piedzīvot apzinātāku, piepildītāku un veselīgāku ikdienu, palīdzot tev kļūt par Tevis vislieliskāko versiju.

Apzinātība | Attīrīšanās | Transformācija

Jauni ieradumi veido jaunus mūs - pievienojies un pārtopi savā vislieliskākajā versijā!

Mēs nākam pie jums jau otro reizi. Pagājušajā gadā rezultāti bija pārsteidzoši, tāpēc aicinām būt kopā ar mums šogad un piedzīvot šīs pārmaiņas arī Tev.

Nometnes 7 nedēļas būs bagātīgi piepildītas ar apzinātu uzturu, dejām, cigunu, elpošanas vingrinājumiem, meditācijām, vingrošanu un vēl daudz citām interesantām lietām, no kurām pati galvenā - kopā būšana, lai izietu cauri trīs galvenajiem nometnes virzieniem - apzinātība, attīrīšanās, transformācijas.

Ieraudzīt, saprast un apzināties to, ko mēs līdz šim neapzinājāmies.

APZINĀTĪBA

Apzinātā uztura galvenais mērķis ir attīrīties. Attīrīties no tā, kas gadu gaitā ķermenī uzkrājies kā lieks un nevajadzīgs.

ATTĪRĪŠANĀS

TRANSFORMĀCIJAS

Mūsu ieradumi veido mūsu personību. Mūsu personība rada mūsu personisko realitāti (ķermenis, tā veselība, attiecības, finanses, lietas un notikumi mums apkārt).

Ja mēs to pieņemam, tad ir skaidrs, ka paliekot pie vecā, mēs nevaram radīt jauno.


Līdz šim lielākā daļa no mums gaidīja labsajūtu no tā, ka kaut kas izmainīsies ārējā pasaulē. Bet radīšanas virziens, kā to māca vairāki pārmaiņu skolotāji, izrādās ir pretēji tam, kā mums likās. No iekšpuses (no manas personības) uz ārpusi.


Arī ēšanas ieradumi, produktu izvēles ieradumi ļoti lielā mērā rada mūsu personības. Bieži ir nācies dzirdēt – mēs esam tas, ko mēs ēdam.

Jā, ļoti lielā mērā tā arī ir, bet ēšanas ieradumu maiņai līdzi seko arī daudzas citas iekšējas pārmaiņas, jo viss ir viens veselums.

 • Kāpēc mēs savā uzturā lietojam tieši šos produktus?
 • Kāpēc mūsu vēlme sākt veselīgu dzīves veidu beidzas ar neko vai ar ļoti minimāliem rezultātiem?
 • Kas vada mūsu neapzinātās izvēles?
 • Kas liek mums reaģēt noteiktā veidā?

Attīrīšanās nozīmē arī atbrīvošanos no emocijām, no emocionālām atkarībām, no stagnējošas enerģijas.

Padomā par to, kā tas notiek dzīvē - ja mums apkārt ir liekas mantas, tad ar laiku nevis tās kalpo mums, bet mēs sākam kalpot tām. To uzturēšana prasa papildus enerģiju, kuru mēs pavisam noteikt varam iztērēt daudz lietderīgāk.

Saruna par to, kas būs Online Nometnē

AR TEVI KOPĀ BŪS:

Satiec nometnes vadītājas, kuras būs kopā ar Tevi šajā 7 nedēļu ceļā...

EVA VOLDIŅA

BETIJA VOLDIŅA

MAIRA GŪTMANE

Pārmaiņu trenere

Masāžas terapeite

"Dzīves elpas" veidotāja

Vairāk kā 21 gados iegūtās un caur savu pieredzi adaptētās zināšanas no dažādām enerģētiskās pasaules jomām – ciguns, meditācijas, apzinātība, dažādas emociju atbrīvošanas tehnikas.


Mana personīgā pieredze apzinātībā un transformācijās – bez apzinātības, prasmes noturēt fokusu un darba nebūtu iespējamas manas transformācijas citā personībā. Tas bija ceļš gan brīžiem uz leju, gan reizēm no viena grāvja otrā. Daudz vieglāks tas kļuva, kad sapratu – es pati radu savu pasauli (ķermeni, veselību, notikumus…) un nav tādas brīnumtabletes. Es pati esmu brīnumtablete. Ļoti priecājos par iespēju šo savu pieredzi dot visiem dzirdīgajiem, atvērtajiem, visiem, kas vēlas, mainot sevi, mainīt savu pasauli.

Šajā profesijā darbojos jau 10 gadus un vai kādreiz varēju iedomāties, ka šis būs veids kā pieredzēt visumu, noteikti nē. Caur masāžas praksi un apzinātu pieskārienu, palīdzu cilvēkiem atgriesties pie sevis, sajust ķermeni, un sadzirdēt, ko tas vēlas pateikt. Nonākt veselumā un harmonijā ar sevi.


Dzīve ir nebeidzams piedzīvojums un, lai mēs to spētu pilnvērtīgi piedzīvot ir jāparūpējas par to ķermeni, kurā esam izvēlējušies šo dzīvi piedzīvot. Cilvēka ķermenis ir radīts tā, lai tas pats spētu sevi dziedināt, bet Tev kā šī avatāra saimniekam ir jābūt vērīgam. Apzinātība ir katrs mirklis, katrs lēmums un spēja uzņemties atbildību par visu, kas notiek mūsu dzīvēs.

Es esmu Eva un ikdienā jau 10 gadus esmu Dzīves elpa. Ar šo projektu manā dzīvē ienāca apzinātība un pie tās strādāju joprojām. Nu jau 6 gadus esmu kopā ar apzināto uzturu, kas manu dzīvi diezgan kardināli izmainīja. Par ko es esmu ļoti pateicīga. Šajā nometnē es rosīšos pa virtuvi un kopā ar jums gatavošu un dalīšos pieredzē, kā apzināts uzturs ir kļuvis par svarīgu daļu manas ikdienas.


Pirmajā gadā mans mērķis bija attīrīt ķermeni un vērot, kas notiek manā apzinātībā. Vai izmainot ēšanas ieradumus, mainās mana domāšana, mana attieksme pret sevi un savu dzīvi? Es saņēmu atbildes un guvu rezultātus visos šajos jautājumos un bonusā vēl atbrīvojos no 15 kg. Vismaz divas reizes gadā es izeju apzinātā uztura tūri, lai gan ikdiena dzīvoju starp 1. un 2. posmu.

NOMETNES VIESI

Katru nedēļu mums nometnē pievienosies īpašs viesis, lai iedotu savu redzējumu, dalītos pieredzē un parādītu jaunus veidus kā iet šo savu radītāja ceļu...

Iveta Galēja

Irita Rozentāle

Kristīne Sīle

Neirografikas instruktore, pirtniece

Rokraksta analīzes speciāliste

Žurnāliste, tulkotāja, 7 pavārgrāmatu autore

NEIROGRAFIKAS MEISTARKLASES

Ar neirografikas palīdzību, uz baltas lapas atvērsim kādu īpašu portālu, kur ieraudzīt savu domu pinekļus, atšķetināt kādu pavedienu, lai pats kļūtu skaidrāks, tīrāks un dzidrāks. Kā arī atbrīvosim sevi no komforta bruņām, kas uzaustas no traumām, lai sāktu kā no baltas lapas.

PRODUKTU/GARŠAUGU MEISTARKLASES

Daba un augi sniedz mums visu, kas vajadzīgs veselīgai un priecīgai dzīvei, tikai jāprot to gudri likt lietā. Šīs būs praktiskas nodarbības, kurās tiksi iedrošināts izmēģināt jaunas idejas, ar kurām var ietaupīt gan laiku, gan naudu un sagādāt prieku, un stiprināt veselību sev un ģimenei.

GRAFOTERAPIJA

Mūsu personība ietekmē mūsu rokraksta attīstību pēc tam, kad mēs iemācījāmies rakstīt, jo rokraksts ir mūsu psiholoģiskais portrets, kas ir izteikts ar simboliem uz lapas, un šie simboli ir tikpat unikāli kā mūsu pašu DNS. Runāsim par to kā mainot rokrakstu, mainīt attieksmi pret sevi!

Gunta Dauģe

Inga Graumane

Antra Dzintarniece

Tibetas bļodu skaņu terapeite un mandalu meditāciju vadītāja

Gongu meditācijas meistare, zālīšu vācēja un Dieva dārza augu ēdienu gatavotāja

Sertificēta kristālu dziedniece un kristālu praktiķe, taroloģe, maiju kalendāru zinātāja

Augu enerģētiskais spēks veselībai un skaistumam

Stāstīšu par augu un cilvēka enerģētisko saiti smalkajā un fiziskajā plānā. Kādus augus var izmantot ikdienā kā garšvielas, kā pamatēdienu. Ko un kad lietot kā tēju. Kā gatavot tinktūru. Stāstīšu par hidrolātiem - auga dvēseles ūdeni.

Sievietes mazā maģija

Mazliet pavēršu durvis uz brīnumaino akmeņu pasauli un pastāstīšu gan par to, kā tie ietekmē manu dzīvi, kā arī iepazīstināšu ar akmeņiem, kurus es ieteiktu katras sievietes arsenālā, lai tie kļūtu par nozīmīgiem palīgiem un draugiem, lai nonāktu harmonijā un saskaņā ar sevi.

MANDALU MEDITĀCIJAS

Mandalu radīšana ir īpašs mirklis, kas izplūst laikā. Tā ir ļoti intīma saruna ar sevi. Mēs ieliksim savu redzējumu un vīziju par to, ko katrs grib sasniegt šīs nometnes laikā, un tās noslēgumā savienosim visas savas jaunās prasmes un pieredzes skaistā mandalā, lai tā mūs iedvesmo tālākajā ceļā.

Inguna Dadeika

Karīna Kliesta

Hormonu jogas un Kundalini jogas pasniedzēja

Simorona kutsības veidotāja, Pievilkšanās likuma trenere, koučs

SIMORONS - SADZĪVES BURŠANĀS

Tieši caur simoronisko spēlēšanos un jautrošanos, līdz pat absurdam, iespējams visvieglāk un ātrāk panākt tik daudz pieminēto un ieteikto nepieķeršanos rezultātam un nonākšanu “visu iespēju laukā”. Tur, kur iespējams neiespējamais.

ĶERMEŅA UN GARA VIENOTĪBA

Kopā ar Karīnu apskatīsim ķermeņa un gara vienotību no teorijas puses, praktiski iepazīsimies ar transformācijas mantru un enerģiju harmonizējošo relaksācijas metodi. Uzzināsim, kā attīrot ķermeni, piedzīvot arī senu, toksisku emociju atbrīvošanos.

Tava ārējā pasaule, kuru tu piedzīvo, var mainīties tikai tad, ja Tu sāc pārmaiņas pats sevī - savā domāšanā, sapratnē un rīcībā.

KĀ VISS NOTIKS?!

Šis notikums ir ieplānots 7 nedēļu garumā un sadalīts 5 posmos:

20. FEBRUĀRIS - 9. APRĪLIS

1

Sagatavošanās posms

POSMS

Posma ilgums: 2 nedēļas

LASĪT VAIRĀK

Sagatavošanās posma galvenais uzdevums ir iemācīties veikalos pieiet pie citiem plauktiem, iegādāties noteiktus produktus un kopā iemācīties gatavot veselīgākus ēdienus. Un nedomā, ka veselīgs ēdiens nozīmē grauzt burkānus. Mēs tev apsolām daudzus interesantus pārsteigumus garšu pasaulē. Mēs jau tagad zinām, ka kādā brīdī tu teiksi – tas ir ne tikai veselīgi, bet arī dievīgi garšīgi.


Sagatavošanās posma laikā tu apzināsies savus ēšanas ieradumus. Kas ir tas, kas tev dod labsajūtu jeb tavs našķis. Kas ir tas, ko tu ēd, kad tev nav laika gatavot.


Sagatavošanās posmā mēs veidosim nodomu par individuālo rezultātu un ar mentālā treniņa palīdzību šo nodomu aktivizēsim, lai tas palīdz mums vieglāk un brīvāk nokļūt pie mērķa. Apzināsimies savus sabotierus (tarakānus, programmas), kas nevēlas mūsu pārmaiņas un palaidīsim tos vaļā.


Šajā posmā caur zināšanām iegūsim motivāciju mainīties. Zināšanas no Ķīnas tradicionālās medicīnas (ĶTM), zināšanas no ĶTM doktora Džefrija Juena sniegtā lekcijās Rīgā. Zināšanas, kuras mēs katrs pats varēsim pielietot, lai neapjuktu enerģijas pasaulē.


99% no uzvaras dod lieliska sagatavošanās un to mēs kopā paveiksim!

2

Aizvietojam neveselīgās izvēles ar veselīgākām

POSMS

Posma ilgums: 2 nedēļas

LASĪT VAIRĀK

Te mēs varēsim pielietot sagatavošanās posmā iegūtās iemaņas. Līdz ar to nomainīt iepriekšējās neveselīgās izvēles uz veselīgām būs daudz vieglāk.


Praktiski tas nozīmē, nometnes laikā atteikties no glutēna (mieži, rudzi, kvieši) un to vietā lietot citus graudaugus (griķi, rīsi, prosa, sorgo, amarants, kvinoja). Tas nozīmē nometnes laikā atteikties no piena produktiem (sviestu varēsim lietot, jo sviests ir tauki) un aizvietot tos ar augu pieniem. Un vēl tas nozīmē nometnes laikā atteikties no cukura un aizvietot to ar medu, stēviju, kļavu sīrupu u.c.


Atbalstīsim sevi ar dažāda veida vingrošanu, elpošanu, pašmasāžu, dejošanu u.c

3

Attīrīšanās

POSMS

Posma ilgums: 2 nedēļas

LASĪT VAIRĀK

Tieši šajā posmā mēs liksim galveno akcentu uz nometnes mērķi – attīrīšanās.


Palīdzēsim sev gan ar noteikta veida pārtikas produktiem, gan ar kustībā, gan ar elpošanu un meditācijām.

4

Metabolisma pārstartēšana

POSMS

Posma ilgums: 3 dienas

LASĪT VAIRĀK

Gribam šajā brīdī pateikt svarīgāko – ikviens pats varēs izvēlēties, cik ilgi un kurā posmā būt.


Mēs dodam vadlīnijas, bet nekas nav obligāti. Jo mēs ikviens esam individuāli un tieši tāpēc – bez terora pret sevi, bez aizliegumiem, maigi un sevi mīlot un izdarot tieši tik daudz, cik šobrīd varam (mūsu pieredze liecina, ka kopā mēs nereti varam izdarīt daudz vairāk 😊).


Šajā posmā, kas sākumā šķiet visizaicinošākais, mēs lietosim tikai šķidrumu. Ja izvēlēsies lietot ūdeni, tad pēc pirmajām 24 stundām, kad ķermenis būs iztērējis visu cukuru, tas pārslēgsies uz enerģijas ņemšanu no taukiem. To sauc arī par zīdaiņa metabolismu. Enerģija, kas ņemta no taukiem ir daudz līdzsvarotāka un līdz ar to arī mēs sevi iegūsim kā daudz līdzsvarotākus.

5

Iegūto rezultātu fiksācija

POSMS

Posma ilgums: 4 dienas

LASĪT VAIRĀK

Šis posms būs par to, kā apzināties ieguvumus, kā noturēt iegūtos rezultātus un kā ļaut sev iet tālāk ar jaunajiem ieradumiem.


Nomainot šķidrumu uz ierastāko, mācīsim sev iepazīt garšas no jauna. Sajust cik dažādas tās ir pašos produktos.


Mūsu pieredze liecina, ka šajā brīdī daudzi cilvēki piedzīvo brīnumaino sajūtu, ka to, ko gribējās agrāk, vairs negribās. Ka tas, bez kā dzīve likās neiespējama, vairs neizraisa nekādas emocijas. Un tas nozīmē, ka ir notikušas pārmaiņas virzienā uz savu lieliskāko sevi.

Mēs kāpināsim slodzi pakāpeniski. Pirmās nedēļās mēs vairāk gatavosimies. Sapratīsim kā viss notiks, ieliksim pamatus. Veidosim bāzi uz kuras viss balstīsies. Būs uzdevumi, kas būs jāizdara pirms mēs uzsāksim šo apzinātības ceļu gan uzturā, gan rūpēs par savu ķermeni un sevi.


Lai uzturētu iedvesmu un motivāciju, kā arī atbalstītu viens otru, tiksimies arī slēgtā WhatsApp grupas čatā.

Nometnes grafiks un tēmas var mainīties un tikt papildinātas. Visas nodarbības un prakses būs pieejamas gan tiešraidē, gan ierakstos AKADĒMIJĀ, kas tiks pievienoti 24 - 48 st. laikā.

Pie katras dienas atradīsi arī tās dienas materiālus. Visi nometnes materiāli un ieraksti būs pieejami nometnes laikā un līdz 2023. gada beigām.

NOMETNES GALVENIE ELEMENTI

Organisma attīrīšana un pašdziedināšanās ar apzinātu uzturu.

Par apzināto uzturu “Dzīves elpā” runāsim jau 6 gadu pēc katras. Ar savu popularitāti tas ir pierādījis, ka ļoti daudziem no mums šis ir baltais plankums jeb autopilotisms mūsu apziņā, ķermenī, dzīvē un attiecībās ar sevi. Tāpēc dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

1. Apzināts uzturs

EVAS virtuves noslēpumi. Piparu un tomātu sautējums.

Ciguns - lielisks palīgs dzīvesprieka un ķermeniskas labsajūtas iegūšanai. Šī, vairāk kā 4000 gadu senā māksla, ir nozīmīga cilvēka vispārējās harmonijas atjaunošanā, ko iespējams izdarīt paša spēkiem.


Stiepšanās vingrojumi - atbrīvo muskuļus no saspringuma un uzlabo asinsriti. Taču, lai stiepšanās būtu efektīva, ir jāzina, ko un kā stiept, jo muskuli nekad nevajadzētu stiept līdz sāpēm, jo no sāpju refleksa muskuļi saraujas atpakaļ, tāpēc varonīgās ciešanas ir veltīga.


Limfas kustību veicinošie vingrojumi - lai uzlabotu imunitāti, normalizētu metabolismu un ķermeņa svaru, samazinātu pietūkumu ķermenī un izvairītos no galvassāpēm, hroniska noguruma, kas bieži piemeklē tos, kam ir mazkustīgs dzīvesveids, nelabvēlīgi vides apstākļi un neveselīgi ieradumi.


Elpošanas vingrojumi - palīdz izvairīties no plaušu, elpceļu un citām saslimšanām. Tie ļauj mums uzlabot gan savu pašsajūtu fiziskajā plānā, gan iemāca atgriezties mirklī, koncentrējot savu uzmanību uz savu ieelpu un izelpu.


Citas ķermeniskas prakses - mūsu ķermenis nav atrauts no mūsu prāta un gara, tāpēc nometnē apgūsim vairākas tehnikas, kas palīdzēs kā pie fiziskā, tā arī garīgā un emocionālā diskomforta mazināšanas, kā, piemēram, iepazīstot Atslēgu vai Centrālā kanāla elpošanu.

2. Kustība

Īstenās Cī cirkulācijas metode

Centrālā kanāla elpošana

Piekopjot apzinātības un attīrīšanās praksi, ir būtiski to darīt ne tikai fiziskā plānā, bet arī atbrīvot mūsu sirdi, prātu un dvēseli no uzkrātām un nevajadzīgām emocijām, pieredzēm un traumām, tāpēc kopā ar Mairu Gūtmani apgūsim atbrīvošanās un emocionālās brīvības tehnikas.


Meditācija palīdz mums apzināties mirkli un esošo, sadzirdēt savu ķermeni un kas tam patiešām vajadzīgs, kamēr atbrīvošanās tehnikas ļauj noņemt vecus emocionālos blokus, kas radušies mūsu dzīves laikā.

3. Meditācijas un dažādas emociju attīrīšanas prakses

Meditācija. Tu esi piepildīts tukšums.

Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs. Darīsim to, sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.


- Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju.

- Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm.

- Apzināsimies, kas ir emocionālā ēšana un kā pārslēgt to uz apzināto ēšanu.

- Veiksim mentālos treniņus, kas palīdzēs veidot jaunu attieksmi pret ēdienu un jaunus ēšanas paradumus.


4. Zināšanas un izpratne

Mentālais treniņš.

Visums ir bezgalīgs, pārpilns un dīvaini viesmīlīgs.

Lejupielādēt

Sapņi ir paralēlā pasaule, Tavs zemapziņas stāsts. Sapņi ar mums runā simbolu valodā. Tā ir Tava simbolu valoda, Tava pieredzes bibliotēka, caur kuru runā Tava zemapziņa. Sapņotājs vienmēr sapņo par sapņotāju. Tavi sapņi vienmēr ir par Tevi - Tevi, Tavu dzīvi, Tavu apzināto pieredzi. Sapņi ir kā tilts, kas ved no ikdienas dzīves uz zemapziņas pasauli un atkal atpakaļ.

5. Jaunums šogad -
Sapņi ir paralēlā pasaule

 • Soli pa solim ļausim zemapziņai vērties vaļā, un apzināti vērosim tajā notiekošo.
 • Iemācisimies veidus kā piekļūt šai sapņu pasaulei, to kā tā ar mums runā, un ko tā sevī slēpj.
 • Mācīsimies katrs pats savu sapņu valodu.

BONUSI

Papildus ieguvumi, piedaloties ar mums kopīgi nometnē.

Maira Gūtmane

"RADĪTĀJA NOMETNE"

uz Zemes no 14.04. - 16.04.

Iespēja piedalīties Online

Maira Gūtmane

7 neirokustību nodarbības (tiešraidē un ierakstos)

Maira Gūtmane

E-grāmata "Pamodināt sevī radītāju"

Betija Voldiņa

Video nodarbības:

 • vingrojumi mugurai,
 • stiepšanas vingrojumi,
 • spēka treniņš,
 • sejas masāža
IconIconIconIcon

ATSAUKSMES NO IEPRIEKŠĒJĀM NOMETNĒM

atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme

TAVA DALĪBA NOMETNĒ

Nometne norisināsies 7 nedēļas, jau laicīgi padomā, kā salikt savus darbus un pienākumus, lai vari būt klātesoša/oš. Protams visas tikšanās un nodarbības būs pieejamas ierakstos. Tev ir iespēja piedalīties visā nometnē, vai arī dalīt to pa nedēļām. Vēl mūsu ieteikums, Tu vari iesaistīt šajā piedzīvojumā arī savus mīļos. Tas var būt jauks un jēgpilns pasākums visai ģimenei.

NOMETNES IEVADA NODARBĪBA

Saproti vai šī nometne un šis piedzīvojums ir domāts Tev!

SAŅEMT

Nodarbības ieraksts

BEZMAKSAS

15% ATLAIDE PAZUDĪS PĒC:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
4. nedēļa (13.03. - 19.03.)

- Piedalīšanās izvēlētās nedēļas tiešraidēs (vidēji 14):

• 1 apzināta uztura nodarbība;

• 1 ēdienu gatavošanas nodarbība un receptes;

• Nedēļas viesu nodarbība/s;

• Nedēļas nodarbības ķermenim (ciguns, vingrojumi, apzinātas kustības, masāžas utt.)

• Nedēļas meditācijas un to ieraksti;


- Izvēlētās nedēļas tiešraižu nodarbību ieraksti (~14);

- Pastaigu meditācijas MP3 formā;

- Izvēlētās nedēļas laikā veidotie materiāli;

- Kopā būšana WhatsApp grupā;

- Piekļuve augstāk minētajiem bonusiem.

79.50 EUR / nedēļā

1. nedēļa (20.02. - 26.02.)
2. nedēļa (27.02. - 05.03.)
3. nedēļa (06.03. - 12.03.)

Nedēļas piekļuve

5. nedēļa (20.03. - 26.03.)
6. nedēļa (27.03. - 02.04.)
7. nedēļa (03.04. - 09.04.)

471.50 EUR

pilnā piekļuve nometnei

IELIKT GROZĀ

555.00 EUR

-15%

Icon

- Piedalīšanās kopā 111 nodarbībās:

• 7 apzināta uztura teorijas nodarbības;

• 7 ēdienu gatavošanas nodarbības un receptes;

• 11 tikšanās ar 8 nometnes viesiem;

• Visas nodarbības ķermenim (ciguns, vingrojumi, apzinātas kustības, masāžas utt.)

• Visas meditācijas un to ieraksti;


- Visu nodarbību tiešraižu ieraksti (111 nodarbības);

- Pastaigu meditācijas MP3 formā;

- Visi nometnes laikā veidotie materiāli;

- Kopā būšana WhatApp grupā;

- Piekļuve augstāk minētajiem bonusiem.

Tavs ietaupījums, iegādājoties pilno nometnes piekļuvi, ir ~12 EUR nedēļā, jeb kopumā 83.50 EUR.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

KUR NOTIKS NODARBĪBAS?

Visas nodarbības notiks tiešraidē zoom platformā - saiti uz zāli atradīsi AKADĒMIJĀ 15 minūtes pirms katras nodarbības sākuma.

VAI BŪS PIEEJAMI IERAKSTI UN MATERIĀLI?

Nodarbību ierakstus atradīsi savā AKADĒMIJĀ 24 - 48 stundu laikā pēc tiešraides. Kā arī pie katras nometnes dienas atradīsi attiecīgos nodarbību materiālus.

CIK ILGI BŪS PIEEJAMI IERAKSTI UN MATERIĀLI?

Visi nometnes materiāli un ieraksti būs pieejami gan nometnes laikā, gan līdz šī gada beigām - 31.12.2023.

VAI BŪS PRIVĀTS NOMENTES DALĪBNIEKU ČATS?

Jā, atbalstam un iedvesmai, kā arī lai komunicētu ar pasniedzējiem - viesiem, darbosies slēgtā WhatsApp grupa, kuras saiti saņemsi nometnes sākumā.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

10+

Pastāvēšanas

ilgums

1000+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji

Atbalsta e-pasts: dziveselpa@dziveselpa.lv