Atpakaļ

MEGA KURSS „Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”

Responsive image
Cikla abonementa cena: 252.00 € Ielikt grozā

 

Mairas Gūtmanes autorprogramma 

Divdesmit divu vebināru kurss

“Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” 

 

Daudz jautājumu, uz kuriem mēs kursa laikā meklēsim atbildes

 

Pamodināt radītāju, ikvienā cilvēkā mītošo gigantu, milzi. Kāpēc gan man to vajadzētu darīt? Un kā gan es to varu izdarīt? Vai tā ir taisnība, ka manas spējas ir neierobežotas? Kāpēc gan lai es tam visam noticētu? Ja jau cilvēks ir tik varens, tad kāpēc mēs visi vēl neizmantojam savu varenību? Kas tad īsti ir radītājs? Kas rada visus notikumus manā dzīvē? Kas ir atbildīgs par mana ķermeņa slimībām? Kas ir vainīgs pie tā, ka manas attiecības nekad nav tādas, par kādām es sapņoju? Kas par lietu, ka es nespēju sakārtot savas finanses, nespēju izkļūt ārā no parādiem? Kāpēc notiek tādas lietas pasaulē?

Kurss ietvers

 

Teorija:

 • kas ir neiroplastiskums un neirorigiditāte,
 • kas ir placebo efekts,
 • kas ir epiģenētika jeb kas liek mūsu gēniem veidot noteiktas kombinācijas, kuras padara mūs slimus vai veselus,
 • kādus secinājumus liek izdarīt kvantu fizikas eksperimenti,
 • kas ir prāts un kā tas spēj mainīt likteni un kā iemācīties to radīt par savu sabiedroto,
 • kā veidojas cilvēka personība un kā tā ietekmē realitāti (fizisko ķermeni, attiecības, finanses, karjeru, notikumus pasaulē),
 • kas patiesībā ir “galvenais diriģents” dzīves simfonijā,
 • kas ir tā mistiskā lieta - enerģija, no kuras viss sākas.

 

Un praktiskie instrumenti, ar kuriem mēs ne tikai izzināsim pasauli un sevi, bet mainīsimies, lai piedzīvotu teorijas izpausmi savā realitātē (fiziskajā ķermenī, attiecībās, finansēs, utt.):

 • 20 eksperimenti, kas pierāda prāta spējas radīt realitāti (praktiski uzdevumi, kas ļaus Tev apzināties savas personības un sava prāta spēku),
 • Meditācijas (katrā otrajā nodarbībā meditēsim ne mazāk kā vienu stundu),
 • Veidosim PrātaFilmas, kas palīdzēs apzināties, kas tad ir tas, ko es patiesībā vēlos un noturēt fokusu uz to (īsa 3-5 minūšu gara filmiņa, mp4 formātā, kuru varēsi ierakstīt arī savā mobilajā telefonā un skatīties to ikdienas brīžos – stāvot pieturā, sēžot transportā, utt.),
 • Komplekss “Atslēga” ,un “Atslēga 2," kurā ir savienoti vairāki instrumenti – atbrīvošanās no ikdienas stresa, izaugsmi un attīstību traucējošo bloku noņemšana, dubultnieka princips, fokusēšanās spēju attīstīšana,
 • Pārliecību pārprogrammēšana ar enerģētiskās psiholoģijas
 • paņēmieniem,
 • Neiro mākslošana
 • Džo Dispenzas studentu reālie piemēri (tulkoti video apliecinājumi par to, kā jauno zināšanu pielietošana spēj radikāli izmainīt dzīvi uz labo pusi, pagriezt slimības gaitu atveseļošanās virzienā, atrisināt attiecību samezglojumus utt.), kas palīdzēs uzturēt jaunās zināšanas un veidot noturīgas pārliecības, ka “neiespējamais” ir iespējams u.c.
 • Filmas un dažādi materiāli, kas iedvesmo, kas ļauj noticēt savam Spēkam, kas pamato, kas liek skatīties uz pasauli un savu dzīvi no pavisam cita redzes punkta un saskatīt pilnīgi citas likumsakarības  

 

Ko Tu iegūsi, apmeklējot šo kursu?

 

Zināšanu bāzi, kas ļaus iegūt vajadzīgo motivāciju, lai mainītos un tādejādi izmainītu savu realitāti. Zināšanas liek pievērst uzmanību tam, kam mēs līdz šim paskrējām garām, to neredzot. Zināšanas dod jaunu lietu kārtību redzējumu un pilnīgi citus pasaules uzskatus.

Ja līdzdarbosies, iegūsi arī pieredzi. Pieredze ļoti bieži ir trūkstošais posms realizācijā un pārmaiņās. Pieredze motivē vēl vairāk. Vēl vairāk motivācijas rada interesi nostiprināt un papildināt esošās zināšanas, kas savukārt rada vēlmi iegūt vēl vairāk pieredzes. Un tādejādi mēs varam nokļūt radīšanas ciklā izdzīvošanas vai baiļu cikla vietā.

Instrumentus, lai uzturētu jaunās zināšanas un pieredzi.

Pēc kursa Tavā rīcībā būs daudz un dažādi Instrumenti, lai uzturētu jaunās zināšanas un pieredzi, lai noturētu fokusu uz savu jauno dzīvi.

Atbalstu turpmākai izaugsmei.

 

Šī kursa pamatu veido

 

Šī kursa pamatu veido informācija no Džo Dispenzas prakses, viņa grāmatām “Atbrīvoties no ieraduma spēka” un “Tu esi placebo”, “Superspēju potenciāls” audio lekcijām, semināriem, telekonferencēm. Eksperimentus veikt mūs iedvesmos Pema Grouta, amerikāņu autore vairākām grāmatām par prāta spējām radīt realitāti. Mums palīdzēs arī Marka Valdmana, praktiskā neirozinātnieka atziņas, Brūsa Liptona, mikrobiologa, autora atklājumi no zinātniskajiem pētījumiem un daudzi citi autori, pētnieki, zinātnieki, kuri darbojas šajā jomā.

Mēs darbosimies arī papildus. Reizi nedēļā veiksim apzinātības prakses Feisbuka slēgtās grupas tiešraidēs.

Kursa laikā Tev būs iespēja darboties ar Kursa dienasgrāmatu, kurā Tev tiks dota iespēja izmērīt savus panākumus, praktiskie uzdevumi.

Darba būs daudz, bet tikai tā mēs varam cerēt uz to, ka mūsu dzīvēs kaut kas var mainīties. Padomā par to, cik daudz laika un enerģijas Tu veltīji tam, lai izveidotu savu personību tādu, kāda tā ir tagad un saņemtu atbilstošu rezultātus veselības, attiecību un finanšu jomās. Tas viss, protams, lielākoties bija neapzināti. Bet tagad viss var būt pavisam savādāk.

Tavā rīcībā būs vebināru laikā ierakstītās meditācijas, eksperimentu apraksti u.c. materiāli, ar kuriem Tu varēsi tālāk darboties patstāvīgi.

Tu vari jau tagad sākt iepazīties ar Džo Dispenzas studentu video piemēriem facebook.com lapā Iedvesmas pērles. Šo video liecību skaits pieaug nemitīgi, kā arī Džo Dispenzas paša meklējumi clvēka spēju izpētē. Es esmu pārliecināta, ka arī Tu, ģeniālais ģēnij, vari visu to paveikt, lai galarezultātā baudītu savu lielisko dzīvi. Man visciešākā pārliecība ir tieši tāda – mēs esam radīti nevis, lai caur ciešanām kaut kā nebūt vilktos pa dzīvi, bet gan, lai lidotu, lai baudītu dzīves piedāvātos mirkļus un piedzīvotu katru dienu kā visfantastiskāko brīnumu!

Kursa

“Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” tēmas:

 

( maijā)

Ievada nodarbība 10.05.18. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” 

1. nodarbība 17.05.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Enerģijas centru svētīšana” 

2. nodarbība 31.05.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”.  Zemapziņas spēks

(jūnijā)     

3. nodarbība 07.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Tu esi placebo”.     

4. nodarbība 14.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Placebo un nocebo efekts

5. nodarbība 21.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Manifestēšana”    

6. nodarbība 28.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Kā strādā Tavas smadzenes

(jūlijā)

7. nodarbība 05.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Enerģijas centru svētīšana II”

8. nodarbība 12.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Domāšanas-jušanas cikls šūnā.

9. nodarbība 19.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”.Meditācija “Pārtraukt vecās personības ieradumus un iemācīt sev jaunās personības ieradumus”.

10. nodarbība 26.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Sarunu par mūsu ģeniālajiem gēniem.

 (augustā )

11. nodarbība 02.08.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”.Meditācija “Iegūstam jaunās dzīves iemaņas, emocionāli uztrenējot tās”

12. nodarbība 09.08.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Emociju loma radīšanas procesā.

13. nodarbība 16.08.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Mentālais treniņš savas lieliskās nākotnes radīšanai ar kompleksu “Atslēga”

14. nodarbība 23.08.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Kā mums var palīdzēt lieliskais instruments - PrātaFilma.

15. nodarbība 30.08.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Radām savu dzīvi ar PrātaFilmu un kaleidoskopu”

(septembrī)

16. nodarbība 06.09.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Suģestējamība. Emocijas un analītiskais prāts.

17. nodarbība 13.09.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Dziedināt ar prātu un dubultnieks”

 

(oktobrī) 

18. nodarbība 04.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Smadzeņu viļņi jeb kas notiek smadzenēs meditācijas laikā.

19. nodarbība 11.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Manifestēšana un Simbols”.

20. nodarbība 18.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Uztveres efekts un vides slēdžu spēks.

21. nodarbība 25.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Čiekrveida dziedzera aktivizēšana”

 

Šajā kursā  Tu saņemsi palīgmateriālus

 

 • Pastaigu meditācija I,
 • Pastaigu meditācija II,
 • Mīlestības meditācija,
 • Pateicības meditācija.
 • Džo Dispenzas studentu reālie piemēri.
 • PrātaFilmu šabloni.
 • Eksperimentu apraksti.

 

Lai sagatavotos nodarbībām, Tev jāparūpējas par:      

 Atvērtību, ieinteresētību, rotaļīgumu, smaidu, pildspalvu un papīru

 

Video galerija  -  ko Tu iegūsi esot šaja kursā

 

Eksperiments “Mīlestības un naida rīsi”

Brūsa Liptona, mikrobiologa, autora atklājumi

 

Kvantu pasaules likumi

Prāta filmiņas

Džo Dispenzas studentu reālie piemēri