Atpakaļ

LITA BRAMBATE Nodarbību cikls - Mēs to visu paši esam izdomājuši. Ilūzijas

Responsive image

Cikla abonementa cena: 50.00€ 42.50€

Ielikt grozā

 

 

Lita Brambate par šo nodarbību ciklu

 

"Mēs to visu paši esam izdomājuši. 
Šo teikumu – mēs to paši esam izdomājuši un vārdu ilūzijas dzirdēju un vēl jo projām dzirdu ļoti bieži. Ko tas patiesībā nozīmē, kas ir tas ko izdomājam, kā tas mūs ietekmē un kā no šīm ilūzijām tikt vaļā. Ir jau viegli pateikt – Tavas sāpes, bailes, zemais pašvērtējums ir prāta radīts auglis, ilūzija. 

Ir pat viegli to saprast, bet kā atbrīvoties no tām. Man ar zināšanu vien bija par maz. Ir arī viegli saprast, ka dusmas un aizvainojums mūs sagrauj, bet vai dusmas un aizvainojums no tā mazinās? Man personīgi ir diezgan grūti atbrīvot šīs emocijas, esmu tendēta ilgi turēt aizvainojumu un ātri sadusmoties. 

Tā ir absolūta patiesība, ka visas šīs negatīvās sajūtas ir mūsu prāta radītas un līdz ar to arī maināmas un atbrīvojamas. Man ļoti palīdz šo sajūtu izpratne un saprašana kur tās rodas. Lai atbrīvotos no šīm emocijām, viņas ir jāierauga un jāpieņem. 

Darbosimies atkal ar elpu un enerģijas elpošanas meditācijām. Stāstīšu un dalīšos izejot no savas personīgās pieredzes un no pieredzes darbā ar cilvēkiem.

Ņemsim tos "bubuļus" aiz ragiem un izpētīsim kārtīgi, lai mierīgi no tiem atvadītos. 

Lai nokļūtu vēlamajā miera un laimes stāvoklī ir godīgi jāiziet cauri pretējam. Tie ir šķēršļi, kuri traucē piedzīvot vēlamo dzīvi. Tos noņemt var tikai katrs pats, bet ir labi, ja ir kāds, kurš palīdz ar vadlīnijām un pieredzi. 

Cauri visiem semināriem skanēs arī radītāja apziņa un tas, kā vizualizācijas padarīt efektīgas. 

Dažādi vingrinājumi, arī tādi, kuri viegli un patīkami pildāmi. Katrā nodarbībā būs arī mājas darbi."

 

 

1.nodarbība

Izlīdzināšanās (atvainošana, piedošana), dusmas. Elposim enerģiju, soli pa solim iesim cauri šīm emocijām, sāksim to atbrīvošanas procesu. Mums nav vajadzīgs staigāt apkārt ar šiem "sapuvušajiem miskastes sainīšiem".

2.nodarbība

Izlīdzināšanās (atvainošana, piedošana), dusmas (2 daļa). Elposim enerģiju, soli pa solim iesim cauri šīm emocijām, turpināsim to atbrīvošanas procesu. Šīs sajūtas ir kā nepatīkamas dāvanas, no kurām var arī atteikties.

3.nodarbība

Bailes, sevis nepieņemšana, nepārliecība. Elposim enerģiju, stāstīšu par konkrēto emociju rašanos, negatīvo programmēšanu, sevis iespādošanu un baidīšanu. Sāksim negatīvo programmu dzēšanu. Drošāk un interesantāk ir dzīvot uzticībā, mierā un brīvībā.

4. nodarbība

Sāpes, skumjas, pagātnes pārdzīvojumi. Elposim enerģiju, skumjas un sāpes ir iespējams vērst priekā un mīlestībā. Sāksim to darīt! Augt un attīstīties var arī caur prieku un mīlestību.