Ieva Mits

BALANCE FLOW/
LĪDZSVARA PLŪSMA

Treniņš ķermenim un garam

Transformāciju spēle

Uzlabot vispārējo ķermeņa fizisko stāvokli, nostiprināt dziļo muskulatūru, uz stundu ļauties un aizplūst no ikdienas rutīnas. Kļūt stipram, stabilam, nosvērtam.

Tavs ķermenis ir Tavs lieliskākais un efektīvākais instruments. Parūpējies par to, pabaro sevi, lai Tevī ir spēks jebkam, ko Tu vēlies darīt. Visi resursi jau ir Tevī. Nodarbības ieliks veselīgu bāzi, dos enerģiju un možumu, ļaus nostiprināt sevi fiziski un atrast to smalko balansu Tavā ikdienā.

Ir zināms fakts, ka fiziskas aktivitātes cilvēka ķermenim ir nepieciešamas. Tās ir lielisks enerģijas avots cīņā ar nogurumu un stresu, tāpat lielisks “laba garastāvokļa” cēlonis.


Balance Flow izveidots tā, lai nodarbības laikā Tu ne tikai uzlabotu un attīstītu savu fizisko veidolu, bet spētu ieklausīties sevī, savās kustībās un arī domās.


Tieši tāpēc katru nodarbību noslēgsim ar 15 minūšu relaksāciju, kuras laikā ļausim domām brīvi plūst, vizualizēsim, elposim un būsim tieši te un tagad.

Gan fizisks, gan garīgs balanss

IEGUVUMI piedaloties transformāciju spēlē:

Sajutīsies fiziski spēcīgāks un veselāks

Nodarbību laikā “nededzināsim taukus”, bet pilnīgi noteikti tavs ķermeņa reljefs sāks mainīties

Iespēja apgūt meditācijas pamatus - sadzirdēt klusumu, sajust sevi un kaut uz mazu mirkli dienā iemācīties būt sev un tikai sev

Kur ir šī notikuma odziņa?

 • Katra nodarbība ir unikāli veidota. Speciāli izvēlēta mūzika katram treniņam, uz kuras tad būvēta šī unikālā horeogrāfija. Katra dziesma atbildīs jaunai muskuļu grupai un jaunām kustībām. Nodarbības laikā tiks nodarbinātas visas galvenās muskuļu grupas.

 • Nodarbības bāze ir veidota iedvesmojoties no jogas, to apvienojot ar dažādiem spēka un izturības vingrinājumiem, tos izpildot rūpīgi izvēlātas mūzikas pavadījumā. Nodarbības cikls koncentrējas uz dziļo muskuļu aktivizēšanu un nostiprināšanu, lokanības attīstīšanu, kā arī prāta atbrīvošanu un iekšējā balansa atrašanu.

Nodarbības piemērotas visām vecuma grupām bez iepriekšējas sagatavotības. Treniņa laikā tiks piedāvātas dažādas grūtības pakāpes vingrinājumu izpildei.

Ja vēlies strauju cardio augstas intensitātes treniņu, šis nebūs Tev

Kam tas nav domāts?

Kam šis kurss ir domāts?

Es esmu es pati - sevis oriģinālā un vienīgā versija. Mans ceļš sevis izzināšānā un APzināšānā ir vienmēr gājis caur kustību. Vai tas bijis fitness vai maratons, deja vai pārgājiens. Tā vienmēr ir bijusi kustība. Sava fiziskā ķermeņa saprašana, pieņemšana un arī izaicināšana. Un tā jau vairāk kā 6 gadus pasniedzu jogu, kas man bija pavisam loģisks izskaidrojums, kā es pie tā nonācu. Kad pārstāju “lēkāt” pa galējībām, kad sāku ieklausīties, ko tad īsti tas mans ķermenis grib un, kas tam nepieciešams, kad noliku ego malā un sāku sadzirdēt, ko saka prāts un sirds, tad arī sāku pietuvoties harmonijai. Harmonijai it visā. Nav viegli atrast balansu, līdzsvaru, to centru. Vēl vairāk jāiegulda, lai tur sevi noturētu un būtu spēcīgs un pārliecināts. Taču tas ir izdarāms. Un izdarāms ik vienam no mums! Par šo esmu droša! Ir tikai jāsāk.

Par Pasniedzēju

Ieva Mits

Kā viss notiks

Transformāciju spēles I grupa atvērsies 15.martā

Katras nedēļas pirmdienā Tu saņemsi 4 video nodarbības visai nedēļai.

 • Viens orģināltreniņš ”Balance Flow”, kuru iespējams atkārtot 2-3 reizes nedēļas ietvaros.
 • Viens “Balance Flow” treniņš: Ilgums 1h, kuras ietvaros: 45minūtes aktīva vingrinājumu izpilde un 15 minūtes relaksācijas/padošanās.
 • Viens rīta treniņš “Sveiciens saulei” 30 minūtes katrai dienai
 • Divi stiepjoši treniņi pa 25 minutēm

Un tā 4 nedēļas. Kopā tie būs 16 unikāli treniņi

Kas nepieciešams, lai sagatavotos nodarbībai?

Ūdens

Paklājiņš

Ērts sporta apģerbs

--30%

385€

BALANCE FLOW/ LĪDZSVARA PLŪSMA

PILNĀ PIEKĻUVE

 • 16 unikāli treniņi
 • Kopā 4 nedēļas, pēc tam varēsi praktizēt sev pieejamā režīmā
 • Apgūsi meditācijas pamatus, sadzirdēsi klusumu
IELIKT GROZĀ
IELIKT GROZĀ
 • 16 unikāli treniņi
 • Kopā 4 nedēļas, pēc tam varēsi praktizēt sev pieejamā režīmā
 • Apgūsi meditācijas pamatus, sadzirdēsi klusumu
 • Iesaldē TAGAD nemainīgu 2 dalīto maksājumu cenu 44.75 EUR + 44.75EUR

BALANCE FLOW/ LĪDZSVARA PLŪSMA

Dalītais maksājums x 2

44.75 EUR

I grupa

I grupa

84.50 EUR

188.80 EUR

IZVĒLIES

SAVU

DALĪBU

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

7+

Pastāvēšanas

ilgums

500+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji