VIJA BUŠA

Pasniedzeja_vizitkarte_Vija_BusaJau pavisam agri bērnībā sev iegalvoju – es nekad nevalkāšu brilles. Tā es dzīvoju – ar šo apgalvojumu. Kad mani vienaudži jau cienījamos gados sāka lietot brilles, es bažīgi sev vaicāju, vai tiešām arī es līdz tam kādreiz nonākšu? Nē! Es nonācu citā vietā – Amerikā, kur ieguvu Dabiskas redzes skolotāja sertifikātu.

Tagad saprotu, cik milzīga loma bija manam apgalvojumam (tu esi tas, ko tu domā!). Tas ne tikai ļāva man dzīvot bez brillēm, bet bija arī pirmais solis ceļā, pa kuru eju tagad. Zīmes un dažādus pamudinājumus iet šo ceļu esmu saņēmusi visā dzīves garumā, bet padomju laika „rūdījums” liedza uzticēties intuīcijai. Tikai pēc pēdējā brīdinājuma – smagas autoavārijas, sapratu, ka Dievs nejoko. Beidzot te nu es esmu – uz sava īstā ceļa, ar visu sirdi un dvēseli iekšā dabiskas redzes atjaunošanā.

Patiesībā skaidra redze zemapziņā glabājas arī tiem, kuri ikdienā lieto stipras brilles un uzskata, ka bez tām skaidrs attēls nav iespējams. Kad noliekam malā oficiālos mītus par iedzimtību, novecošanos un briļļu neizbēgamību, kad beidzot gribam un ļaujam sev visu saredzēt, tad redze „atveras”. un pēkšņi uz īsu mirkli attēls ir skaidrs kā bērnībā. Šie mazie m irkļi dod ticību un „grūdienu”- tava redze kaut kur dziļi zemapziņā gaida atdzimšanu. Tikai tu pats vari to izcelt saulītē. Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē ir atguvuši redzi šķietami bezcerīgos gadījumos. Jāatzīst gan, ka šo ceļu ir vērts uzsākt tikai tad, ja ir patiesa vēlme redzi atgūt, ticība, ka tas ir iespējams un apņemšanās strādāt.

___________________________________________

 

NODARBĪBAS:

 

 

 

 

 

Ieskaties “Dzīves elpas” Lieliskajos atradumos!

Vijas Bušas  palminga meditācija ir līdz šim vienīgā un pirmā publiski pieejamā latviešu valodā.

 

 

 

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Vijas Bušas nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.

 

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.