“Tolteku laika kalendārs” 2.līmenis jeb “Absolūti ekskluzīvas zināšanas, kas padarīs Jūs par īstiem burvjiem”

“Tolteku laika kalendārs” 2.līmenis

Adsız

Sakrālo zināšanu 2.līmenis ļauj ieraudzīt kopsakarības, kas pastāv starp daudzām tautām un kultūrām. Tās ilustrē to, ka visas Sakrālās zināšanas ir viens veselums, tikai katra tauta izmanto savus puzles gabaliņus. Tas arī ļaus Jums saprast, ka tā sauktais Maiju kalendārs ir vienkārši šīs Ilūziju Realitātes „Maijas” matrice.

Uzzināsim, ka mūsu tautā saglabātā Savaite jeb deviņdienu nedēļa ir otrs svarīgākais Laiktelpas ritms, kurš kopā ar maģisko „13” veido šo realitāti, mūsu emocijas un apziņu. Uzzināsim arī kā kalendāra līnijās iekļaujas Ziemeļtautu saglabātās Dieva zīmes – Rūnas, par Trejdeviņiem jeb 27-iem Dieva zirgiem, par Kaballas eņģeļiem un Nakts lordiem. Par to, ka visas zinības tiešām kādreiz bija uzrakstītas, kā vienots veselums.

2.līmeņa mācības  sastāvēs no 4-ām 2 stundu nodarbībām. Katras nodarbības sākums 19.30 pēc Latvijas laika.

1.nodarbība-3.Xish

Maģiskais deviņnieks. Tas ko mēs zinam, kā savaiti. Bet maiji un acteki dēvēja par nakts lordu ciklu. Kā tas iekļaujas laika plūsmā, un veido mūsu emocijas. Par to kādas ir Svētes, jeb 9-tās dienas patiesā nozīme. Arī par Trejdeviņiem Dieva zirgiem. Laika ciklu, kas saslēdz „13” un „9” laika plūsmas.

2.nodarbība – 10.Imix

365 dienu garais Tautas gads, ko maiji dēvēja par Haabu. Gads, kurā skaita dzimšanas dienas un Rūnas. Gads kura cikli sasaistīti ar Venēras gadu jeb Ausekļa ciklu un veido „tautas laiku”. Par Druīdu tradīciju, kas arī zināja Laika līnijas un glabāja tas kopš senlaikiem.

3.nodarbība – 4.Lamat

Enģeļi un dēmoni. Uzzināsiet par „Šemphamhorašu” – 72 Dieva vārdiem jeb mistiskajiem ģēnijiem, kas ietekmē mūsu likteni. Viena no slepenākajām Laika līnijām, kas veido 360 dienu tunus jeb Zemes gadus. Maiji to sauca par „Garo skaitu”. Kaballisti par „Serafimu apļiem”.

4.nodarbība – 11.Men

Diena noslēpums! Uzzināsim, skaitļa 7 noslēpumu un to, ka Gregoriāņu kalendāra 7-dienu nedēļa arī nav izvēlēta nejauši. Tā iekļaujas pat Maiju saglabātajās Sakrālā kalendāra līnijās. Jo Laika piramīdas ar 91 un 63 pakāpieniem strukturē visas cilvēces materiālo Laiktelpu.

 

_______________________

Par pasniedzēju Ivo Puriņu  un nodarbībām vairāk lasiet šeit

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.