SARMĪTE MAKAROVA

Pasniedzeja_vizitkarte_Sarmite_Makarova

“Ierāmēt Sarmīti atslēgvārdos ir ļoti grūti. Viņa ir harmoniska, mierīga un smaidīga, taču, kad smejas, tad no sirds, piepildot visu telpu. Viņas skatiens ir ciešs un caururbjošs, taču ne mirkli neliek sajusties neērti vai novērsties.
Viņa ir sertificēta dziedniece, ekstrasense, Mandalu Pasaules radītāja un idejas autore, mandalu “kustības” aizsācēja Latvijā.”

 

 

„Kad man „Dzīves elpa” klausītāji vaicā, kur es atrodu tik īpašus cilvēkus, es atbildu, ka es viņus nemeklēju, viņi atnāk paši. Un tieši tā – Visums saved kopā tos cilvēkus, kam jāsatiekas. Un esmu ļoti pateicīga, ka esmu satikusi Sarmīti. Es viņu dēvēju par ēterisku būtni, jo tāda viņa arī ir. Viņa mums atklāja un turpina atklāt mandalu pasauli. Un tas ir vēl viens veids, kā labāk izprast un sadzirdēt sevi”

/Eva Voldiņa „Dzīves elpas” veidotāja/

 

Šobrīd es vadmaijsu mandalu zīmēšanas un terapijas nodarbības, un šo nodarbību mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ieskatīties sevī, savas zemapziņas dziļumos un būt drosmīgiem, stāvot savas dzīves pārmaiņu priekšā.

Pārmaiņas dažkārt nenāk viegli. Kādēļ mandalas?

Pirmkārt, jo man pašai patīk zīmēt un radoši darboties. Cilvēki pieaugot bieži aizmirst šo radošās darbības raisošo patieso prieku.

Otrkārt, tas ir lieliskākais instruments, ko līdz šim brīdim esmu atklājusi un kas palīdz viegli un nepiespiesti strādāt ar sevi un savām emocijām.

 
 
_________________________________________
 
 

NODARBĪBAS:

 

 

 
 

Šeit Tu vari ieskatīties Sarmītes bezmaksas vebināros

 
 
 
 
 
 
 
 
Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Sarmītes Makarovas nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.
 
 

2 Komentāri

  1. Rakstīja Inguna on 12/05/2014  20:52

    Paldies par katru tikšanos ar Sarmīti! Tās vienmēr ir gaišas, vieglas un lidojošas... Brīvas un nepieradinātas...

  2. Rakstīja Aiva on 16/02/2014  15:31

    Visu ko mēs uzzinām,no lekcijām ir kā zelta grauds ,kas vienmēr noder dzīvē.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.