SANTA PĪLĀCE

Esmu sertificēta astroloģe, LASTRA (Latvijas astrologu asociācijas) valdes locekle, sertificēta krāsu terapeite (Anglijā radīta metode – AURA SOMA) un holodinamikas praktiķe. Savā ikdienas praksē veiksmīgi apvienoju visas trīs šīs metodes. Ar astroloģijas palīdzību var saredzēt cilvēka dažādos aspektus – iedzimto potenciālu, talantus, dzīves pārbaudījumus, ģimeni, attiecības, darbu u.c. Tā palīdz orientēties pašam sevī un krustcelēs saredzēt iespējamos ceļus, kādi ejami tālāk. Savukārt krāsu terapija palīdz atvērties cilvēku dvēselēm. Ar krāsu terapijas palīdzību ir iespējams savu dvēseli sadzirdēt, sajust un uzklausīt, ko tā saka un jūt.

 

Ar holodinamikas palīdzību tiek nostiprināti cilvēka pamati, uz kuriem būvējas visa viņa iekšējā pasaule. Šodienas situācijā prāts ir iedzinis dvēseli stūrī. Tā ir paslēpusies, tomēr cenšas par sevi atgādināt.

 

Man būtiski ir ļaut cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt savu dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika izjūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta. Tas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis.

Savā darbībā izmantoju arī ēteriskās eļļas un grieķu/romiešu arhetipus.

 

_____________________________

 

NODARBĪBAS: 


 

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Santas Pīlāces  nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.