VIDEO KURSS "RŪNU DZIEDNIECĪBA"

 Apgūsti Rūnu nozīmi un iemācies sastādīt savas rūnu formulas savām īpašajām vajadzībām!

 Lai rūnas labāk darbotos tās ir jāsaprot un jāapgūst.

Rūnas cilvēcei ir atstātas kā fantastisks instruments, kuras dažkārt netiek pienācīgi novērtētas. Rūnas ir vairāk kā zelta vērtas!

Pateicoties šim video kursam „Rūnu Dziedniecība”, būs iespējams apgūt visas rūnas un: uzlabot attiecības ģimenē, iekustināt, kādu sastingušu procesu, saistītu ar finansēm, attiecībām vai darbu, izmantot dziedināšanā sev  un saviem mīļajiem, attīrīt un atjaunot enerģijas, uzlikt aizsardzību.

 

 Inga Gromova (video kursam „Rūnu Dziedniecība” veidotāja):

“Kopš laika, kad es iepazinos ar rūnām,  es sāku patstāvīgi veidot formulas un tagad nepārtraukti pielietoju tās savā dzīvē. Ziemā ar rūnu palīdzību man izdevās atsaldēt ūdens trubas. Kad no mājām bija aizklīduši kucēni, pateicoties rūnām, es tos atradu. Tieši tāpat es atradu pazudušu lietu. Rūnas palīdzēja arī maniem bērniem, gan veselības, gan veiksmes ziņā. Rūnas tas ir fantastisks instruments, ar kuru palīdzību mēs varam sakārtot savu dzīvi.”


 Pēc šī video kursa Jūs paši iemācīsieties izvēlēties rūnas un izveidot savas rūniskās formulas!

Jūs apgūsiet katras rūnas  nozīmi un sapratīsiet, kādās formulās tās iespējams pielietot. Apgūstot video mācības, būs iespējams pašam izveidot formulas un lietot tās savā dzīvē. Bez tam, katrā video jūs atradīsiet jau gatavu dziedinošu formulu.

 Kopā tiek piedāvātas 24 video nodarbības

Teorētiskajās varēs apgūt rūnu nozīmi,

bet praktiskajās būs jau gatavas rūniskās formulas dziedniecībai:

  • 12 teorētiskās nodarbības
  • 12 praktiskās nodarbības

1.nodarbība - Gripas un vīrusu likvidēšana, palīdzība novārdzinātam organismam un imunitātes stiprināšana.

2.nodarbība - Atbrīvošanās no visa veida atkarībām (smēķēšana, alkoholisms, narkotikas, azartspēles u.c.). Locītavu, gūžu, muguras un citu kaulu problēmu sakārtošana, ieskaitot osteohondrozi un neiralģiju.

3.nodarbība -  Astmas dziedināšana un palīdzība sirds un asinsrites problēmām.

4.nodarbība  - Numeroloģija savas dzīves misijas un uzdevumu noskaidrošanai, rūniskās likteņa formulas izveidošana. Svarīgāko ilgdzīvošanas orgānu – nieru un aknu dziedināšana.

5.nodarbība -  Atbrīvošanās no liekajiem kilogramiem un ķermeņa korekcijas. Atbrīvošanās no varikozām vēnām.

6.nodarbība -  Redzes atjaunošana, acu slimību ārstēšana. Acu asuma uzlabošana tiem, kuri daudz strādā pie datora.

7.nodarbība - Pasakainas miega zāles saldam miegam.

8.nodarbība - Matu stiprināšana (ātrākai augšanai, formula pret plikpaurību, matu kuplumam un veselībai). Formula galvassāpēm, tai skaitā migrēnām, dziedinot to cēloni.  

9.nodarbība - Enerģijas attīrīšana un organisma atbrīvošana no šlakām. Atbrīvošanās no noguruma, vājuma, nespēka. Kaulu un locītavu stiprināšana.

 

10. nodarbība - Deguna dobumu kanālu attīrīšana, iekaisuma likvidēšana, pietūkuma noņemšana, alerģiju ārstēšana. Limfātiskās sistēmas attīrīšana, lai atjaunotu veģetatīvās nervu sistēmas funkcijas. Vielmaiņas uzlabošana, lieko šķidrumu likvidēšana, endokrīnās sistēmas dziedināšana, hormonālā fonda normalizēšana. Asinsvadu tīrīšana, sirds darbības un asinsspiediena normalizēšana.

11. nodarbība - Atbrīvošanās no pumpām, pūtītēm, sarkaniem pleķiem un ēdēm. Kārpu un furunkulu likvidēšana. Ādas alerģisko izsitumu un dermatīta ārstēšana.

12. nodarbība - Ādas atsvaidzināšana, reģenerēšana un atjaunošana gludākai, elastīgākai un tvirtākai ādai. Jaunības atgūšana. Novecošanas programmu noārdīšana un organisma atjaunošanās, ķermeņa un prāta attīrīšanās programmu ieslēgšana. Pievilcības uzlabošana.

Papildus video kursā „Rūnu Dziedniecība” būs iespējams apgūt rūnisko numeroloģiju un atrast savu likteņa rūnu, izveidot savu aizsardzības formulu un pēc saviem datiem noskaidrot, kāds izvēlētais dzīves ceļš ir ejams. Būs iespējams izveidot rūnisko amuletu,  kas palīdzēs iet pa šo dzīves ceļu.

Īpašais un unikālais šajā kursā „Rūniskā Dziedniecība” ir tas, ka  pēc visu 24 futark rūnu apgūšanas, tās formulas un kombinācijas, ko cilvēks izveidos un pielietos savā dzīvē, darbosies spēcīgāk un labāk.

Vēl vairāk!

Tu ne tikai varēsi iepazīties ar rūnu nozīmi, to formulu sastādīšanu un izmantošanu 24 video nodarbībās  veselu 22 stundu !!!!  garumā, bet Tev būs arī iespēja saņemt neierobežotu palīdzību visā, kas saistās ar šīm rūnām, no Ingas Gromovas un arī citiem “Rūnu dziedniecība” īpašniekiem un lietotājiem! Tev būs iespēja pievienoties slēgtai domubiedru grupai “Dzīves elpas” forumā un tur diskutēt par sevi interesējošiem jautājumiem, kā arī lasīt citu dalībnieku ierosinātas diskusijas un Ingas Gromovas atbildes uz tām, kā arī saņemt privātus padomus par rūnām. Vienalga, vai “mana rūna nestrādā!” vai “es nesaprotu, tieši kā izveidot savu formulu tādam un tādam gadījumam” – viss tiks sadzirdēts un tu saņemsi atbildi un palīdzību!

Parasti šāda komplekta cena ir 89.99 EUR


CENA  30.00 EUR


Atsauksmes par rūnu izmantošanu:  

" Paldies, Inga, ka dalies ar zināšanām! Man bija uzbrucis vīruss. Bija grūti, ka ne izteikt. Uzzīmēju uz kreisā pleca rūnu formulu un aktivizēju - līdz vakaram jau bija gandrīz ka kārtībā. Interesanti tas, ka rūnu formulu nevajadzēja pat mazgāt nost - tā bija "uzsūkusies" caur ādu."

rakstīja Nelda 2016-02-02

"Runājot par miega rūnu tā darbojas fantastiski! Tagad, kā aizmiegu vakarā, tā pamostos tikai no rīta. Pirms tam katru nakti pamodos pāris reizes un nespēju ilgi aizmigt. Bet nu tas ''murgs'' ir beidzies...Paldies Inga Tev!"

rakstīja Zane 2016-01-13

"Līdz šim par Rūnām es zināju tikai tik, ka ir tāda Rūnu zīlēšana. Bet pietika man vienreiz "iegriezties" Ingas vebinārā, lai, ar mazu smaidiņu, uzzinātu kas ir Rūna pret slinkumu. Jutos bezgala pārsteigta par to, ko uzzināju par Rūnām, un arī izjutu, kā mans ķermenis pārsteidzoši atsaucas un reaģēja uz dažām tovakar piedāvātajām Rūnu zīmēm un formulām. Tās reāli darbojas. Iemācoties burtus, mēs varam izlasīt gudras grāmatas, bet iepazīstot senās Rūnu zīmes,- kļūt redzīgāki, zinošāki un spēcīgāki katrā savas dzīves mirklī un situācijā. Tā ir vēl viena dzīves bagātība. Paldies ,Inga, ka dāvā šādu iespēju!"

rakstīja Līvija 2016-01-14

"Esmu, pateicīgs Tev par šo rūnu, kura mani izārstēja no galvas sāpēm, bezmiega. Paldies Inga Tev!"

rakstīja Gatis 2016-01-09

"Esmu pateicīga Ingai, par iepazīstināšanu ar rūnām un to pielietošanu, Mani jau ilgus gadus moka atkarība no kafijas nu nekādi nespēju tikt ar to galā uzzīmēju rūnas ,kas palīdz atteikties no šis atkarības, aktivizēju un tā strādā ,lai gan vēl lietoju kafiju, taču krietni mazāk un vairāk prasās tīrs avota ūdens arī zāļu tējas.  Paldies Inga ,Tev!"

rakstīja Līga 2016-01-08

"Esmu izgājusi visas rūnas nodarbības un tagad saprotu, ka tās tiešām mums cilvēkiem ir Dievu dāvana, kas palīdz sakārtot enerģētiku un veselību. Man pašai ir nopietnas veselības problēmas un ar rūnām ir iespēja pārliecināties, kā tās darbojas. Varu pateikt, ka strādā viss, ko es pielietoju, tagad pat, man kājas vienmēr bija piepampušas, kā bluķi, bet uzzīmēju uz kājām asins attīrīšanas rūnu notika brīnums, pampums nogāja un es beidzot sajutu savas kājas."

rakstīja Aiva 2016-02-11

 Par šī produkta kvalitāti un saturu pilnībā atbild tā autors un izveidotājs (Inga Gromova) Šis produkts ir izglītojoša satura un nesatur lietotāja garantijas kāda specifiska mērķa sasniegšanai.  Kā arī “Dzīves elpa”, kas šajā gadījumā ir tikai produkta virzītājs un veicinātājs, neatbild par jebkādiem ieguvumiem un zaudējumiem (materiāliem un nemateriāliem), kuri varētu būt radušies vai asociēti kā radušies šī produkta izmantošanas gadījumā. Iegādājoties šo produktu jūs esat apliecinājuši, ka piekrītat šo noteikumu atrunai.

Copyright 2016 (c) All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.