“Ja tas nav jautri, tu to dari nepareizi!”

                                                                  Bobs Basso

 Prieka izaicinājums jeb mēnesis prieka vibrācijās Patiesības, Mīlestības un Laimes manifestācijai. Svētki bez iemesla, svētki svinēšanas pēc, Svētki SEVIS Pēc!

Mums nav jāmainās, mums nav sevi jāizlabo, mums nav jāmeklē problēmas, lai augtu, tās risinot. Izklausās tendenciozi, vai ne? Vai vēl ambiciozāk - Mēs jau esam pilnīgi, mēs jau esam pareizi un labi. Vienīgais, kas mums jādara, jāpatur sevi prieka un pateicības vibrācijās. Savas un vispārīgās Laimes formulas meklējumos ir tik daudz cilpu un šķērsielu, kurās apmaldīties, un ir tikai cilvēcīgi ik pa laikam pagurt un domāt par padošanos. Vai nolemt, ka tikai nemitīga cīņa ar apstākļiem un sevi, ir risinājums un ceļš.

Vai gadās, ka:


 • mācas virsū pavasara depresija;
 • dzīves jēgas meklējumi arvien vairāk noved pie bezjēdzības sajūtas par visu;
 • avas domas atgriežas pie tā, ka dzīvei jābūt grūtai un nekas nenāk par velti;
 • gribas ik pa laikam sevi vainot slinkumā, nezināšanā, par maz darīšanā savas dzīves uzlabošanā;
 • pašam negribot, bet vienlaikus, tik daudz labu lietu darot savā labā, šad tad uznāk sajūta, ka kaut kas nav taisnīgi, pārāk tālu vai neiespējami tieši tev;
 • apnicis justies tā, it kā tu pelnītu akadēmiskos grādus ciešanu un neveiksmju zinātnē;
 • nav nekā no iepriekš pieminētā, bet tev ir aizdomas, ka kaut kur ir paslēpts noslēpums par to, kāda patiesībā varētu būt tava dzīve.

 Mums Tev ir piedāvājums

 Mums Tev ir piedāvājums – izaicināt sevi un pārbaudīt, cik tas ir nopietni vai nenopietni – parūpēties par vienu vienīgu vibrāciju, kura varētu starot no Tevis – prieka vibrāciju. Un kas notiek, kad Tu nonāc šajā Patiesības frekvencē.

Ja tu vēlies būt trakoti spēcīgs mīlestības elektromagnēts, esi rotaļīgs. Esi pārsteigumā. Esi pateicīgs.

Tikai tad Visums un tā dievišķā iespēju eksplozija spēj pievērsties tev nopietni.

Tad kad jūs esat stresā un nelaimīgi, jūsu smadzenes nespēj kārtīgi apstrādāt informāciju, īpaši ar redzi saistīto. Tad gadās, ka mēs pat neredzam veselu ēku, ko meklējam, kaut tā ir mūsu acu priekšā.

Bet, kad mēs esam laimīgi, mēs “redzam daudz vairāk”, mums nav nerisināmu problēmu, vai sarežģītu jautājumu un neizsmeļamu ķibeļu, jo esot prieka un apmierinājuma vibrācijās mēs esam pieslēgušies Visuma neierobežoto iespēju laukam.

Kad mēs atslābstam, Visums iespringst. Un otrādi.

Tāpēc, mēs aicinām jūs uz kārtīgu ampelēšanos, iesaistīšanos jampadracī ar savu prātu un ķermeni, spēlēt šo dzīvi un spēlēties ar visu iespēju iespējām kā bērnam, kuram nav nekā ko zaudēt. Bet ieguvumi vienmēr, ar garantiju, pārsniedz cerēto.

 Kā tas notiks?

 

 • Gandrīz vai mēneša garumā, katru otro vakaru Tu varēsi sajusties kā nevainīgs bērns, ļaut sev atmest visus savus iepriekšējos un jebkādus (jā, arī tos, kurus uzskati par noderīgiem!) priekšstatus par dzīvi un pirms miega noklausīties vakara pasaciņu, kuru Tu saņemsi savā e-pastā.   Šī vakara pasaciņa ietvers arī uzdevumu - izaicinājumu nākamajām divām dienām. Izaicinājumā pavisam būs 14 bāzes vakara pasaciņas un uzdevumi, kā arī bonusa pasaciņas.  
 • Turpmākajās 48 stundās iesaisties uzdevumā  - apšaubi to, apstrīdi, apdomā, pierādi to vai pretējo, spēlējies un jautrojies, vai arī – nedari nekoJ Bet, Tev pilnīgi noteikti iepatiksies kļūt par īstu pēddzini visiem tiem pierādījumiem, ka Visums ir bezgala dāsns, mīlošs un apveltīts ar neizmērojamu humora sajūtu.   


 • Lai visu Prieka izaicinājumā iesaistīto dzīves karnevāla skatuve kļūtu interesantāka un ņiprāka, speciālajā Dzīves elpas forumā – “Prieka izaicinājums” dalies ar visu, kas noticis vai nenoticis, kas nosvinēts vai pierādīts. Filmē, fotografē, zīmē, ierunā … ja ne ar savu telefonu, tad ar kaimiņaJ  

 • Ja vēlies, sapulcini ap sevi savu bandu, vai atrodi kaut vienu badiju (pārīti), ar kuru kopā iesaistīties. Izaicinājuma spēka pastiprināšanai vari izvēlēties īpaši skeptisku draudziņu!  

 • Pa vidu visam izaicinājuma procesam, Tu forumā atradīsi arī veidojamies  Sadzīves burvju forumu ar simoroniskām izdarībām un idejām pilnvērtīgākai prieka frekvences ražošanai sevī un tālākai laimes enerģijas apraides spējai.  

 • Kā arī, iesaistoties izaicinājumā, forumā atradīsi dažādus rīkus, instrumentus, idejas un uzmundrinājumus sekošanai savam priekam, piemēram, Smieklu meditāciju.  

  Prieka izaicinājuma combo

 Šajā izaicinājumā un vēl ilgi pēc tam, Tev par lielisku palīgu var būt ļoti īpašs, maģiskais dienas plānotājs “Citāds plānotājs mana līdz šim vislabākajam gadam”, kurš nav jāsāk ar gada pirmo dienu, bet ar to dienu, kurā tas nonāk Tavās rokās!  Par plānotāju, ar kuru katru dienu rūpēties par neaizēnotu prieku avansā visai dienai, vairāk lasi šeit: http://planotajs.jmg.lv/

Pateicība par dalību Prieka izaicinājumā, bez Citādā plānotāja, 

39.89 eiro 

 Pateicība par dalību Prieka izaicinājumā, ar Citādo plānotāju, 

 49.89 eiro 

Kur:
Summā iekļauti "Citāda plānotāja" sūtīšanas izdevumi  ar Omniva pakomātiem Latvijā - 3.00 eiro  (Ja dzīvojat ārpus Latvijas, ar jums sazināsies, lai precizētu sūtīšanas izmaksas)

Lūdzu rūpīgi sekojiet līdzi e-pastiem, kurus saņemsiet pēc dalības iemaksas, jo tie saturēs ļoti svarīgu informāciju par to, kas jādara, lai pilnvērtīgi iesaistītos Prieka izaicinājumā un saņemtu visu un vēl vairāk!

 Mēs arī spēlēsimies un kā jau katrā spēlē –

būs balvas!

Ēzelīša priekpilnākai un azartiskākai tikšanai uz priekšu,

mēs jums izkarinām burkānus deguna priekšā!

Visi tie, kuri būs līdz izaicinājuma beigām dalījušies ar jebko (tiešām ar jebko, bez jebkādas vērtēšanas – pareizi, nepareizi, slikti, labi, atbilst, neatbilst) saņems papildus dāvanas:

 • Mairas Gūtmanes veidotas divas īsas meditācijas – “Superprieks” (audio ieraksti mp3 faila formātā) un “Kļūt laimīgam” (audio un video ieraksti mp3 un mp4 failu formātos), kuras dos Tev iespēju izbaudīt paaugstinātu vibrāciju emocijas.
 • Ingunas Dadeikas “Vinnests neatejot no kases” subliminālo vizualizāciju (video mp4 formātā), kas ļaus iedēstīt sevī domu, ka viss, kas ar mums notiek, ir izdošanās un veiksme (un nekāda sakara ar vinnēšanu loterijās).

 Pasaulei ir vajadzīga pēc iespējas lielāka komanda ar tiem, kuri kļūst par tādiem kā radio torņiem, kas raida neierobežoto iespēju kosmisko enerģiju.

Tai ļoti vajag cilvēcīgo būtņu frekvenču spēku,

kuri tic neredzamajam gaismas un mīlestības spēkam.

Jums patīk doma, ka nekas šajā pasaulē nav par velti un ka viss, ko lūdzam, vispirms ir jānopelna vai par to ir jāsamaksā? Pirms mēs jums piedāvājam mazliet citādāku ideju par to visu (lai neteiktu, ka pat pilnīgi pretēju), kā – ja tu iesākumā pamēģināsi aizvietot tikai vienu veco stereotipu, ka laimīgas un apmierinātas dzīves pelnīšanai ir jābūt smagai vai grūtai, vai ka maksai ir jābūt kā zaudējumam vai vismaz kaut kā citādi negatīvai un nepatīkamai?

Kā, ja mēs pamēģinātu maksāt uz priekšu par visu ar savu prieku, sajūsmu, skaistā meklēšanu it visā un reizēm – oi, lai būtu, pilnīgi neadekvātu un muļķīgu pateicību par lietām vai notikumiem, par kuriem taču neviens pie veselā saprāta esošs cilvēks nesaka paldies?? Jebkurā gadījumā, jūs taču piekritīsiet, ka mēs nu  nekādi iepriekš nevaram izkalkulēt vai paredzēt savu sapņu piepildījumu maksu, vai tie būtu materiālie, vai super duper augsti garīgie un ar visas planētas izdzīvošanu saistītie, vai ne?

Izaicini savu lielāko dāvanu sevī, to talantu, ar kuru tu vienkārši piedzimi, bet “izmācījies ārā” -  radīt laimes frekvenci sevī, vēl pirms prieks un laime iestājusies vai parādījusies realitātē  -

un piedalies!

 Es pieņemu izaicinājumu un piedalos!

Pateicība par dalību Prieka izaicinājumā, bez Citādā plānotāja

Pateicība par dalību Prieka izaicinājumā, ar Citādo plānotāju

  Piedalies sacensībā par GALVENO balvu!

 


Tu vari sākt izaicinājumu jebkurā laikā un veikt to sev vien patīkamā un ērtā tempā!

Tomēr, tāpat kā īstie burkāni, kuri ir organiskas dabas, tad arī daļai no mūsu burkāniem pienāks realizācijas termiņa beigu laiks.

 

 Ja iesaistīties izaicinājumā

līdz 22.aprīlim

un dalīsies par visiem 14 bāzes izaicinājumiem (uzdevumiem) forumā līdz 27.maijam, tad Tu piedalīsies sacensībā

par galveno balvu -

pusgada bezmaksas abonementu uz visiem  "Dzīves elpas" vebināriem

un divām papildus balvām "Citāda plānotāja" labāko citātu kartiņu komplektu ( 15,- eiro vērtībā)

Pārējiem burkāniem beigu termiņa nebūs!!!!!!

   Kas pilnīgi droši notiks ar jums, ja pieņemsiet izaicinājumu!

 Jūs sāksiet saņemt kādu no, vai visas četras tālāk uzskaitītās Visuma dāvanas (vairāk par tām lasi Dzīves elpas forumā):

 • Personalizētu simbolu, totēmu vai zīmi, ka Visums jūs piesedz un mīl
 • Maģijas pilnu svētību no Mātes dabas
 • Vēstījumu vai pastāvīgus sakarus ar “Otru pusi”
 • Skaidru zīmi par to, ka kaut kas, kam jūs uzticējāties kā absolūtam faktam, pilnīgi un galīgi nav Patiesība

Jūs izveidosiet vai uzkrāsiet vēl  vairāk savas Patiesās Bagātības kapitālu (vairāk par to lasi Dzīves elpas forumā) :

 • Alķīmisko kapitālu;
 • Garīgo kapitālu;
 • Radošo kapitālu;
 • Piedzīvojumu kapitālu;
 • Sociāli kapitālu.


    Kas iespējami notiks ar jums, ja pieņemsiet izaicinājumu!

 • Jūs aizmirsīsiet, kas ir pavasara/rudens/darba zaudējuma/darba sākšanas/studenta/pensionāra utt. depresija vai depresija vispār;
 • Jūs atklāsiet, ka jūs vairs nezināt, kas ir novilcināšana un sevis sabotēšana;
 • Jūs pamanīsiet, ka izzūd pavisam vai stipri samazinās fiziskās kaites jūsu ķermenī;
 • Jūs atklāsiet, ka vairs nav jālauza galva par to, kā lai mainās vai dziedinās, tas viss notiks pats no sevis, lai kādas metodes, prakses un vingrinājumus jūs tam izvēlētos;
 • Jūs ievērosiet, ka jūs nesūdzaties un nekritizējat, bet tā vietā visur saredzat iespējas, risinājumus un skaistumu;
 •  Jūs pieķersiet sevi smaidām daudz vairāk un satiksiet vairāk pozitīvu un smaidošu cilvēku;
 • Vakaros jums būs labas un vērtīgi pavadītas dienas sajūta, lai ar kādiem “sīkumiem” jūs būtu nodarbojušies un saldāks miegs;
 • Jūs sapratīsiet, ka dzīves jēga un misija nav zvaigznēs ierakts noslēpums, bet katras dienas izvēle būt priecīgam, laimīgam un darīt tikai to, kas patīk!
 • Un viss tas, vienreizēji brīnišķīgais, ko teksta autoriem jau palika slinkums uzskaitīt, lai tas viss nesāktu izskatīties kā – pārāk labi, lai būtu patiesība, jo 

Jums pēkšņi var pielekt, ka – Viss ir daudz vienkāršāk!!!!!!! 

 Es pieņemu izaicinājumu un piedalos!

Pateicība par dalību Prieka izaicinājumā, bez Citādā plānotāja

Pateicība par dalību Prieka izaicinājumā, ar Citādo plānotāju

Lūdzu rūpīgi sekojiet līdzi e-pastiem, kurus saņemsiet pēc dalības iemaksas, jo tie saturēs ļoti svarīgu informāciju par to, kas jādara, lai pilnvērtīgi iesaistītos Prieka izaicinājumā un saņemtu visu un vēl vairāk!

 Par šī produkta kvalitāti un saturu pilnībā atbild tā autors un izveidotājs.Šis produkts ir izglītojoša satura un nesatur lietotāja garantijas kāda specifiska mērķa sasniegšanai.  Kā arī “Dzīves elpa”, kas šajā gadījumā ir tikai produkta virzītājs un veicinātājs, neatbild par jebkādiem ieguvumiem un zaudējumiem (materiāliem un nemateriāliem), kuri varētu būt radušies vai asociēti kā radušies šī produkta izmantošanas gadījumā. Iegādājoties šo produktu jūs esat apliecinājuši, ka piekrītat šo noteikumu atrunai. Produktu aizsargā autortiesības un tas paredzēts tikai individuālai izmantošanai. Jebkāda iegādātā produkta publiskošana, kopēšana, drukāšana vai pavairošana uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. 

Copyright 2016 (c) All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.