PAR MUMS

MAZAS FORMTS - KopyaMani sauc Eva.
“Esmu 46 gadus jauna vecmāmiņa. Man ir dēls, meita un arī mazdēliņš.
Dzimusi un uzaugusi pie jūras, ļoti skaistā Latvijas pilsētā Salacgrīvā. Apmēram 10 gadus atpakaļ manā dzīvē bija pienācis laiks pārmaiņām. Un, kā lielākā daļa cilvēku, es toreiz vēl neizpratu zīmes, kas man tika dotas, ka tālāk tā vairs nevar. Un cīnījos ar sevi, ar situācijām un dzīvi, līdz Visums ņēma visu savās rokās. Un pirmajā mirklī likās, ka mana dzīve sabrūk manu acu priekšā. Visas vērtības pēkšņi vairs nebija nekā vērtas, jo sabruka mana pati lielākā vērtība – ģimene. Un tai līdz arī viss pārējais, gan bizness, gan attiecības, gan ticība sev un visam pārējam.
Taču īstenībā tas bija sākums citai dzīvei. Un šodien esmu pateicīga par šo gana smago posmu dzīvē. Jo šodien es esmu pavisam cits cilvēks ar citu redzējumu uz dzīvi un citām vērtībām.
Šo 10 gadu laikā esmu guvusi vienreizēju pieredzi. Esmu atradusi nodarbošanos, kas ir ne tikai mans bizness, bet arī mans dzīves veids un hobijs. Esmu apceļojusi pasauli, satikusi brīnišķīgus cilvēkus, no kuriem daudz ko esmu mācījusies, un, kuri man ir palīdzējuši grūtos dzīves brīžos. Esmu atradusi savus skolotājus, pie kuriem joprojām mācos. Man ir divi fantastiski bērni, kas kopā ar mani ir izgājuši cauri mūsu dzīves smagos posmus un šobrīd paši veido savu dzīvi. Es vienkārši esmu kļuvusi bagāta ar to, kas ir man apkārt.
Nu lūk!
“Dzīves elpa” ir mana ideja, ko auklēju sevī jau apmēram 3 gadus. Bet laikam jau katrai lietai pienāk īstais laiks un tad tu satiec īstos cilvēkus. Trīs gadus atpakaļ, meklējot domubiedrus, tā īsti mani nesadzirdēja. Šobrīd tā jau ir organiska nepieciešamība un dabisks process. Tas vien liecina par to, ka laikam mūsdienās ir vislielākā vērtība.
Tieši tāpēc, šobrīd attīstot projektu “Dzīves elpa”, esmu sapratusi, cik ļoti tas ir vajadzīgs cilvēkiem.
“Dzīves elpa” ir vieta kur satikties un sevi pilnveidot latviešiem visā pasaulē. Tā ir vieta, kur ikviens no mums, neatkarīgi, kur mēs šobrīd atrodamies un kur ir mūsu mājās, varam būt dzīves virpulī, sevi pilnveidot, iegūt jaunus draugus, jaunas zināšanas, dzīvot pilnvērtīgu dzīvu un katru rītu pamosties, ieelpojot dziļi, dziļi jaunās dienas brīnišķīgo elpu. Un būt LAIMĪGIEM!”

/Eva Voldiņa 16.04.13./

 

Es patiesi esmu laimīga un pateicīga Visumam par “Dzīves elpu”. Par satiktajiem cilvēkiem, par dotajām iespējam, par pavisam citu redzējumu uz vērtībām. Un mēs esam tikai sākumā, mums vēl priekšā garš un notikumiem bagāts ceļš. Un tas viss, lai ikviens latvietis, lai kur viņš būtu, atrastu un sajustu savu “Dzīves elpu” un dziļi ievelkot gaisu, sacītu: “ES ESMU LAIMĪGS!”

Es esmu ļoti pateicīga, ka kopš 2013. gada beigām “Dzīves elpas” komandai ir pievienojušies vēl 2 cilvēki, ar kuriem kopā jau esam izveidojuši šo mūsu pirmo mājas lapu www.dziveselpa.lv. Un tas ir tikai pirmais lielais mūsu kopdarbs.

                                                                                                                                                                    

310868_258957097479939_504931240_n

 

 

Inguna Dadeika  – Inguna no klausītāja nu jau ir kļuvusi par neatņemamu “Dzīves elpas”
cilvēku. Viņa mums dod netikai specīgus treniņus ceļā uz sevi, bet nu jau arī rūpējas par to, lai “Dzīves elpā” ikviens justos labi. Viņa  vielaicīgi ir gan “neatkarīgais ekperts”, gan arī tas cilvēks, kurš rūpējas par to, lai mūsu domas un teiktais būtu noformulēts ne tikai pareizi, bet lai tas uzrunātu ikvienu ar sirdi.

 

 

 

 

 

 

SONY DSCValters Ločmelis – “Dzīves Elpas” mājas lapas / tehniskais gariņš.
“Esmu tas, kuram interneta vide ir otrās mājas – darbs, hobijs un brīvais laiks.”
Vairāk par mani – www.valterslocmelis.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mēs vienlaicīgi esam gleznotāji, glezna, audekls, krāsas, rāmis, ideja,

kas tiek zīmēta, rezultāts un pilnīgi viss cits, kas šajā procesā iejaukts.

1 Komentārs

 1. Rakstīja Māra Vaitkuse. on 06/02/2014  22:39

  Mīļā Eva! es pat īsti vairs neatceros kā šeit nokļuvu, bet esmu pateicīga Dievam, ka esmu šeit kopā ar burvīgiem cilvēkiem, ar cilvēkiem, kuri bez šaubīšanās grūtā situācijā dos padomu un , ja vajadzēs kā mazam, zaļam putniņam nesavtīgi un ar mīlestību pasniegs veldzējošu zāles stiebriņu.

  Mana visdziļākā pateicība par lielo darbu , ko esat ieguldījuši radot šo skaistumu, jauno mājvietu, Lai jums un mums visiem te labi dzīvojas! Un izdodas!
  Visiem, bet īpaši Tev Eva, Ingai ,Jurim mans novēlējums: Un nedomā ar kuru kāju kāpt,
  un nedomā par to, kas sāp,
  vien izdzīvot,
  kad liktens tevi nīst,
  kurš cenšas izdzīvot,
  tam stiprāk dzīst.
  Sauc labāk paipalu,
  kad ārstus sauc,
  lai pasaka kā saule baldriāna sulas jauc,
  Un meklē , atrodi un citiem dod
  to sīko saknīti.
  kas palīdz izdzīvot.
  /P. Jurciņš/

  Jūs dāsni dodat mums to saknīti, bet kā to izmantot, tas jau katra paša ziņā.

  Paldies jums visiem, ka jūs esat un par bagātībām, ko sniedzat mums,
  Mīlestībā,
  Māra.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.