Pamodini radītāju sevī,

ikvienā cilvēkā mītošo gigantu, milzi!

 

Mairas Gūtmanes autorprogramma 

Divdesmit divu vebināru kurss

“Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” 


Tev ir iespēja!

Iegādāties 

MEGA KURSU

Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti


Daudz jautājumu, uz kuriem mēs kursa laikā meklēsim atbildes

Pamodināt radītāju, ikvienā cilvēkā mītošo gigantu, milzi. Kāpēc gan man to vajadzētu darīt? Un kā gan es to varu izdarīt? Vai tā ir taisnība, ka manas spējas ir neierobežotas? Kāpēc gan lai es tam visam noticētu? Ja jau cilvēks ir tik varens, tad kāpēc mēs visi vēl neizmantojam savu varenību? Kas tad īsti ir radītājs? Kas rada visus notikumus manā dzīvē? Kas ir atbildīgs par mana ķermeņa slimībām? Kas ir vainīgs pie tā, ka manas attiecības nekad nav tādas, par kādām es sapņoju? Kas par lietu, ka es nespēju sakārtot savas finanses, nespēju izkļūt ārā no parādiem? Kāpēc notiek tādas lietas pasaulē?

 Kurss ietvers

 Teorija:

 • kas ir neiroplastiskums un neirorigiditāte,
 • kas ir placebo efekts,
 • kas ir epiģenētika jeb kas liek mūsu gēniem veidot noteiktas kombinācijas, kuras padara mūs slimus vai veselus,
 • kādus secinājumus liek izdarīt kvantu fizikas eksperimenti,
 • kas ir prāts un kā tas spēj mainīt likteni un kā iemācīties to radīt par savu sabiedroto,
 • kā veidojas cilvēka personība un kā tā ietekmē realitāti (fizisko ķermeni, attiecības, finanses, karjeru, notikumus pasaulē),
 • kas patiesībā ir “galvenais diriģents” dzīves simfonijā,
 • kas ir tā mistiskā lieta - enerģija, no kuras viss sākas.

Un praktiskie instrumenti, ar kuriem mēs ne tikai izzināsim pasauli un sevi, bet mainīsimies, lai piedzīvotu teorijas izpausmi savā realitātē (fiziskajā ķermenī, attiecībās, finansēs, utt.):

 • 20 eksperimenti, kas pierāda prāta spējas radīt realitāti (praktiski uzdevumi, kas ļaus Tev apzināties savas personības un sava prāta spēku),
 • Meditācijas (katrā otrajā nodarbībā meditēsim ne mazāk kā vienu stundu),
 • Veidosim PrātaFilmas, kas palīdzēs apzināties, kas tad ir tas, ko es patiesībā vēlos un noturēt fokusu uz to (īsa 3-5 minūšu gara filmiņa, mp4 formātā, kuru varēsi ierakstīt arī savā mobilajā telefonā un skatīties to ikdienas brīžos – stāvot pieturā, sēžot transportā, utt.),
 • Komplekss “Atslēga” ,un “Atslēga 2,kurā ir savienoti vairāki instrumenti – atbrīvošanās no ikdienas stresa, izaugsmi un attīstību traucējošo bloku noņemšana, dubultnieka princips, fokusēšanās spēju attīstīšana,
 • Pārliecību pārprogrammēšana ar enerģētiskās psiholoģijas
 • paņēmieniem,
 • Neiro mākslošana
 • Džo Dispenzas studentu reālie piemēri (tulkoti video apliecinājumi par to, kā jauno zināšanu pielietošana spēj radikāli izmainīt dzīvi uz labo pusi, pagriezt slimības gaitu atveseļošanās virzienā, atrisināt attiecību samezglojumus utt.), kas palīdzēs uzturēt jaunās zināšanas un veidot noturīgas pārliecības, ka “neiespējamais” ir iespējams u.c.
 • Filmas un dažādi materiāli, kas iedvesmo, kas ļauj noticēt savam Spēkam, kas pamato, kas liek skatīties uz pasauli un savu dzīvi no pavisam cita redzes punkta un saskatīt pilnīgi citas likumsakarības  

Ja esi jau izdarījis izvēli, spied pogu "PIRKT TŪLĪT!"

Ko Tu iegūsi, apmeklējot šo kursu?

Zināšanu bāzi, kas ļaus iegūt vajadzīgo motivāciju, lai mainītos un tādejādi izmainītu savu realitāti. Zināšanas liek pievērst uzmanību tam, kam mēs līdz šim paskrējām garām, to neredzot. Zināšanas dod jaunu lietu kārtību redzējumu un pilnīgi citus pasaules uzskatus.

Ja līdzdarbosies, iegūsi arī pieredzi. Pieredze ļoti bieži ir trūkstošais posms realizācijā un pārmaiņās. Pieredze motivē vēl vairāk. Vēl vairāk motivācijas rada interesi nostiprināt un papildināt esošās zināšanas, kas savukārt rada vēlmi iegūt vēl vairāk pieredzes. Un tādejādi mēs varam nokļūt radīšanas ciklā izdzīvošanas vai baiļu cikla vietā.

Instrumentus, lai uzturētu jaunās zināšanas un pieredzi.

Pēc kursa Tavā rīcībā būs daudz un dažādi Instrumenti, lai uzturētu jaunās zināšanas un pieredzi, lai noturētu fokusu uz savu jauno dzīvi.

Atbalstu turpmākai izaugsmei.

Šī kursa pamatu veido

Šī kursa pamatu veido informācija no Džo Dispenzas prakses, viņa grāmatām “Atbrīvoties no ieraduma spēka” un “Tu esi placebo”, “Superspēju potenciāls” audio lekcijām, semināriem, telekonferencēm. Eksperimentus veikt mūs iedvesmos Pema Grouta, amerikāņu autore vairākām grāmatām par prāta spējām radīt realitāti. Mums palīdzēs arī Marka Valdmana, praktiskā neirozinātnieka atziņas, Brūsa Liptona, mikrobiologa, autora atklājumi no zinātniskajiem pētījumiem un daudzi citi autori, pētnieki, zinātnieki, kuri darbojas šajā jomā.

Kursa laikā Tavā rīcībā būs Dzīves elpas Forums, kurā Tev būs pieejami dažādi materiāli, kas saistīti ar apgūto teoriju, kā arī iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes un dalīties savā pieredzē un iedvesmoties no citu pieredzes.

Mēs darbosimies arī papildus. Reizi nedēļā veiksim apzinātības prakses Feisbuka slēgtās grupas tiešraidēs.

Kursa laikā Tev būs iespēja darboties ar Kursa dienasgrāmatu, kurā Tev tiks dota iespēja izmērīt savus panākumus, praktiskie uzdevumi.

Darba būs daudz, bet tikai tā mēs varam cerēt uz to, ka mūsu dzīvēs kaut kas var mainīties. Padomā par to, cik daudz laika un enerģijas Tu veltīji tam, lai izveidotu savu personību tādu, kāda tā ir tagad un saņemtu atbilstošu rezultātus veselības, attiecību un finanšu jomās. Tas viss, protams, lielākoties bija neapzināti. Bet tagad viss var būt pavisam savādāk.

 Lai nekas no kursa laikā iegūtā nepazustu, kursa nobeigumā Tavā rīcībā Dzīves elpas Forumā būs vebināru laikā ierakstītās meditācijas, eksperimentu apraksti u.c. materiāli, ar kuriem Tu varēsi tālāk darboties patstāvīgi.

Tu vari jau tagad sākt iepazīties ar Džo Dispenzas studentu video piemēriem facebook.com lapā Iedvesmas pērles. Šo video liecību skaits pieaug nemitīgi, kā arī Džo Dispenzas paša meklējumi clvēka spēju izpētē. Es esmu pārliecināta, ka arī Tu, ģeniālais ģēnij, vari visu to paveikt, lai galarezultātā baudītu savu lielisko dzīvi. Man visciešākā pārliecība ir tieši tāda – mēs esam radīti nevis, lai caur ciešanām kaut kā nebūt vilktos pa dzīvi, bet gan, lai lidotu, lai baudītu dzīves piedāvātos mirkļus un piedzīvotu katru dienu kā visfantastiskāko brīnumu!

 

Tev ir iespēja iegādāties 

MEGA KURSU 

Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti

252,00 eiro

 Tev ir iespēja veikt arī dalīto maksājumu 52.00 EUR x 5.


"Dzīves elpa"10.05.18.M.Gūtmane.

MEGA KURSS “Pamodini sevī radītāju" Ievada nodarbība

 

Kursa

“Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” tēmas:

( maijā)

Ievada nodarbība 10.05.18. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” 

1. nodarbība 17.05.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Enerģijas centru svētīšana” 

2. nodarbība 31.05.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”.  Zemapziņas spēks

(jūnijā)     

3. nodarbība 07.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Tu esi placebo”.     

4. nodarbība 14.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Placebo un nocebo efekts

5. nodarbība 21.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Manifestēšana”    

6. nodarbība 28.06.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Kā strādā Tavas smadzenes

(jūlijā)

7. nodarbība 05.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Enerģijas centru svētīšana II”

8. nodarbība 12.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Domāšanas-jušanas cikls šūnā.

9. nodarbība 19.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”.Meditācija “Pārtraukt vecās personības ieradumus un iemācīt sev jaunās personības ieradumus”.

10. nodarbība 26.07.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Sarunu par mūsu ģeniālajiem gēniem.

 (augustā )

11. nodarbība 02.08.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”.Meditācija “Iegūstam jaunās dzīves iemaņas, emocionāli uztrenējot tās”

12. nodarbība 09.08.2018. “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Emociju loma radīšanas procesā.

13. nodarbība 16.08.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Mentālais treniņš savas lieliskās nākotnes radīšanai ar kompleksu “Atslēga”

14. nodarbība 23.08.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Kā mums var palīdzēt lieliskais instruments - PrātaFilma.

15. nodarbība 30.08.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Radām savu dzīvi ar PrātaFilmu un kaleidoskopu”

 

(septembrī)

16. nodarbība 04.09.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Suģestējamība. Emocijas un analītiskais prāts.

 

17. nodarbība 13.09.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Dziedināt ar prātu un dubultnieks”

 

(oktobrī)

 

18. nodarbība 04.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Smadzeņu viļņi jeb kas notiek smadzenēs meditācijas laikā.

 

19. nodarbība 11.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Manifestēšana un Simbols”.

 

20. nodarbība 18.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Uztveres efekts un vides slēdžu spēks.

 

21. nodarbība 25.10.2018. “Pamodināt radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”. Meditācija “Čiekrveida dziedzera aktivizēšana”

 

Šajā kursā  Tu saņemsi palīgmateriālus

 • Pastaigu meditācija I,
 • Pastaigu meditācija II,
 • Mīlestības meditācija,
 • Pateicības meditācija.
 • Džo Dispenzas studentu reālie piemēri.
 • PrātaFilmu šabloni.
 • Eksperimentu apraksti.

 Lai sagatavotos nodarbībām, Tev jāparūpējas par:     

 Atvērtību, ieinteresētību, rotaļīgumu, smaidu, pildspalvu un papīru

Video galerija  -  

ko Tu iegūsi esot šaja kursā

 

 

Eksperiments

“Mīlestības un naida rīsi”


 

Brūsa Liptona, mikrobiologa,

autora atklājumiKvantu pasaules likumi

 


Prāta filmiņasDžo Dispenzas studentu reālie piemēri

 Par šī produkta kvalitāti un saturu pilnībā atbild tā autors un izveidotājs.Šis produkts ir izglītojoša satura un nesatur lietotāja garantijas kāda specifiska mērķa sasniegšanai.  Kā arī “Dzīves elpa”, kas šajā gadījumā ir tikai produkta virzītājs un veicinātājs, neatbild par jebkādiem ieguvumiem un zaudējumiem (materiāliem un nemateriāliem), kuri varētu būt radušies vai asociēti kā radušies šī produkta izmantošanas gadījumā. Iegādājoties šo produktu jūs esat apliecinājuši, ka piekrītat šo noteikumu atrunai. Produktu aizsargā autortiesības un tas paredzēts tikai individuālai izmantošanai. Jebkāda iegādātā produkta publiskošana, kopēšana, drukāšana vai pavairošana uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. 

Copyright 2016 (c) All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.