NOVEMBRĪ! “Dzīves elpas” viesistabā viesojas Naums Nadeždins – filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis.

Sestdienā, 4.novembrī, plkst.19.30
“Dzīves elpas” VIESISTABĀ
Naums Nadeždins –

rakstnieks, filozofs, publicists, biznesmenis

 

Leonīds Kaļiņins, literārais pseidonīms Naums Nadeždins, filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis.

Autors 11 publicētām grāmatām, latviešu un krievu valodās, tai skaitā, “Riebeklīši”, “Sarunas ar Dāvidu” un “Homo Beatus”, daudzām publikācijām Latvijas žurnālos “Mistērija”, “ŽZL”, “Patiesā Dzīve” u.c.

Autors lekciju cikliem, tai skaitā, “Laimes māksla” un “Laimīgo cilvēku skola”.

Pēdējos 7 gadus nodarbojas ar Homo Beatus- Laimīgais Cilvēks koncepcijas izstrādi. Dabiska evolūcijas procesa ietvaros Homo Beatus nākotnē aizstās Homo Sapiens.

Aktīvi piedalās biznesa projektu izstrādē un realizācijā, kas paredzēti mūsdienīgas infrastruktūras radīšanai, lai pārvietotu priekšmetus. Šāda infrastruktūra nepieciešama katra cilvēka sekmīgai attīstībai un sava aicinājuma realizācijai.

Maira Gūtmane:

“Ar Naumu iepazinos pirms kādiem 9 gadiem. Esmu pateicīga liktenim par šo iespēju būt tajā laikā 1,5 gada garumā iknedēļas sarunās kopā ar viņu. Naums man iemācīja netiesāšanas principu. Naums man iemācīja skatīties uz lietām bez stereotipiem. Naums man iemācīja, ka nekas dzīvē nav pareizi vai nepareizi, labi vai slikti. Naums man iemācīja pilnīgi citu attieksmi pret bailēm. Naums man iemācīja savādāk skatīties uz reliģiju. Tas, par ko es sevī lepojos, tas ir, novērotājs ar veselo saprātu, lielā mērā ir radies un pilnveidojies tieši šo brīnišķīgo sarunu laikā.

Es priecājos, ka dažādu nejaušību rezultātā, mans ceļš atkal ir krustojies ar Nauma ceļu, un mūsu tikšanās ir rezultējusies ar to, ka Naums Nadeždins ciemosies Dzīves elpas viesistabā, un Dzīves elpas klausītājiem jau pavisam drīz, 4.novembrī būs iespēja iepazīties ar šo burvīgo cilvēku!”

 

“Dzīves elpa” 04.11.17.VIESISTABĀ viesojas Naums Nadeždins

 

_________________________________

 

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. Reģistrējies vebināram, lai saņemtu saiti uz vebināru zāli un paroli, un papildus veic ziedojumu, izmantojot zemāk esošo formu. Vairāk lasi šeit.

 

"VIESISTABA"
Cena: €3.00

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.