JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANAS AKCIJA! LITAS BRAMBATES nodarbību cikls “Man nav jābūt, es esmu!”JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANAS AKCIJA visiem LITAS BRAMBATES nodarbību cikliem Šis semināru cikls būs no manas sirds un dvēseles, pierakstiem un atziņām, ko esmu guvusi un piedzīvojusi.

Lita Brambate :

Šis semināru cikls būs no manas sirds un dvēseles, pierakstiem un atziņām, ko esmu guvusi un piedzīvojusi. Veidoju to no pieredzes un balstoties uz intuīciju, nevis kādu konkrētu metodi. Būs daudz praktisku vingrinājumu un meditāciju, ar kuru palīdzību nonācu tur kur esmu. Ļoti priecāšos par jautājumiem, lai semināri izvedotos pēc iespējas praktiskāki. Protams arī elposim enerģiju. 
Kā es jūtos tagad un kā es jutos tad. Kādreiz varēju doties skaistākajos ceļojumos uz eksotiskām valstīm un man nebija piepildījuma sajūtas, nekad, lai arī ko darītu un kur būtu, man bija grūti un biju nomākta, dažkārt pat nesapratu cik ļoti. Varēju justies nomākta pat piepildot sapņus un sasniedzot mērķus. Tagad es vienkārši mazgājos dušā un baudu ar katru šūniņu šo neaprakstāmo mirkli, katru sekundi, kā mans ķermenis kļūst tīrs un kā ūdens lāses pār mani plūst un tā ir absolūta pilnība, ne jau tāpēc, ka man dzīvē viss ir rožu ziedlapiņām kaisīts, bet tāpēc, ka nekas cits uz to brīdi neeksistē un ir ideāli labi. Tā, ka vārdos tas nav aprakstāms, jo domu tur nav. Vai arī lūkojos uz arbūza mizu gaismas staros un aptveru, kāds tas ir neaprakstāms skaistums, jo nav salīdzināšanas. Šņorēju kedas un izjūtu milzu mīlestību un laimi, cik tās interesantas un skaistas un cik manas pēdiņas laimīgas, jo mīlu sevi ar beznosacījumu mīlestību un katrs mirklis, lieta, jebkas ir kā pirmo un pēdējo reizi. Tā ir īstā laime un atrast to var tikai sevī. 
Runāšu arī par savu nodarbošanos, kā jūtos tagad darot, ko daru un kā pamazām man ir pavērušās jaunas lietas un cik viegli un organiski viss notiek un kārtojas. Stāstīšu par klupšanas akmeņiem un darbu ar apziņu. Man katra diena ir kā aizraujošs piedzīvojums. 
Kā es piedzīvoju guru teikto. Ļoti daudzi runā par to kā vajadzētu būt, kā jābūt un kāda ir laime. Tas ir lieliski tā dzīvot kā stāsta gudrie un viedie, bet kā tas reāli notiek, ko tas nozīmē nokļūt tajos punktos.  Kāds fiziski un praktiski ir mans ceļš.

 

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANAS AKCIJA!

Nodarbību cikls“Man nav jābūt, es esmu!”

AR 30% ATLAIDI

LĪDZ 31.DECEMBRIM