MELITA SVILPE

Pasniedzeja_vizitkarte_Melita_Svlipe

 
Melita Svilpe: Gandrīz 20 gadu garumā mācoties dažādas mācības, dažādās skolās esmu sakrājusi zināmu apjomu informācijas, kura ir ļoti noderējusi man, maniem draugiem un līdzcilvēkiem. Tieši tādēļ dalos ar to, man patīk tas ko daru un, ja kādam noder – esmu priecīga. Ir aizritējis  laiks un pienākusi izpratne, ka uzkrātais “mantojums” ir tikai manā pārziņā, man un maniem tuviniekiem, mantiniekiem.

Pēc pamatizglītības esmu biologs un savu izvēli izdarīju nevis tādēļ, lai iegūtu papīru par augstāko izglītību, bet tādēļ, ka man tas, patiesi, interesēja.Tā kā mēs katrs darām savu darbu dzīvē pēc sirds aicinājuma, tad, laikam, šis ir manējais.2011.gadā beidzu Kosmozofijas institūta Dziedniecības fakultāti, kur arī pēc tam laiku lasīju lekcijas par sevis izzināšanu. Mācos šīs gudrības pie 4 dziedniekiem Latvijā un klausos lekcijas pie P.Kļavas un S.Strautmanes.Esmu apguvusi  9 masāžu veidus un nu jau to praktizēju gandrīz 10 gadus.

“Melita ir ļoti interesants un informāciju pārbagāts cilvēks. Viņas dzīves prieks un cilvēkmīlestība sajūtama jau no attāluma. Ir sajūta, ka tie kas pabijuši viņas tuvumā tiek piepildīti ar dzīvesprieka un mīlestības enerģiju”

                                                                                                

/Eva Voldiņa Dzīves elpas” veidotāja/

 

_____________________________

 

NODARBĪBAS:

 

 

 

 

Ieskaties “Dzīves elpas” Lieliskajos atradumos!

E-grāmata ar vairāk kā 200 Melitas Svilpes apkopotām receptēm un ieteikumiem veselības sakārtošanai un profilaksei

 

 

 

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Melitas Svilpes nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies

 

 
 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.