MEGA PROJEKTS! “Tu radi sevi un savu pasauli.” Džo Dispenza. 2.kurss.

Mairas Gūtmanes autorprogramma

“Tu radi sevi un savu pasauli” 

 

 

Tieši tā – otrais kurss. Un tas nozīmē, ka mēs visi pa šo gadu, kas pagājis no iepriekšējā kursa “Laiks ņemt savas dzīves vadības pulti savās rokās” (2015.gada maijs – augusts), esam mainījušies. Es esmu bagātinājusi savu izpratni un pieredzi, apmeklējot Džo Dispenzas vadītos seminārus Minhenē un Cīrihē, kuros man bija patiess prieks būt starp simtiem līdzīgi domājošu cilvēku no visas pasaules (vairāk kā 20 dažādām valstīm). Patiess prieks pārstartēt savu dzīvi, meklēt sava prāta trikus (kas liek man būt par personību, kāda es vairs nevēlos būt), lai turpinātu manu ceļu mana augstākā potenciāla realizācijā. Teikšu godīgi – tas nav viegli, tas ir gana dārgi, tas ir gana izaicinoši (celties no rīta 4.00 un meditēt četras stundas no vietas semināru laikā) un reizēm gribas padoties. Bet viss šis ceļš ir iešanas vērts. Ir mainījusies mana pasaule un ir mainījusies arī to cilvēku pasaule, kuri Džo Dispenzas mācītos principus ir pieņēmuši par savējiem.

 

Kas Tevi sagaida šajā kursā?

 

Mammai_6Pirmām kārtām – informācija. Zināšanas mums liek kļūt vērīgiem. Zināšanas ļauj mums noticēt, ka nav nedziedināmu cilvēku un neatrisināmu problēmu. Ir tikai cilvēks, kurš nezina vai negrib zināt, ka visu, kas ar mums notiek radām mēs paši. Visi secinājumi ir gauži vienkārši – izmainām sevi un mūsu pasaule mainīsies. Tad, ja Tu esi apbruņots ar informāciju un zināšanām (visu iepriekš teikto apstiprina zinātniskie pētījumi un fakti), Tu kļūsti motivēts, lai DARĪTU.

Tātad, mēs arī darīsim. Praktiski, veicot eksperimentus, kas pierāda prāta spējas radīt realitāti, meditējot un veicot elpošanas vingrojumus. Un tie mums palīdzēs atbrīvoties no vecām emocijām un veciem ieradumiem. Izmantosim prāta filmas, kas palīdzēs noturēt fokusu uz izvēlēto galamērķi – Tu kļūsi par jaunu personību, kas dzīvo tādu dzīvi, kādu Tu vēlies, nevis tādu, kāda sanāk.

Jo tikai pārkāpjot pāri savam nespēkam un vājumam, saviem dzīves izaicinājumiem, apzinoties to milzu Spēku, kas ir ikvienā no mums, mēs varam mainīties.

Cilvēki no visas pasaules sniedz zinātnei jaunus pierādījumus, ka nedziedināmu slimību nav. Tie ir Džo Dispenzas studenti, kuri spēja izmainīt sevi, lai izmainītu savu pasauli.

 

Arī Tu to vari!

 

 

Vai kurss būs tāds pats kā iepriekšējais?

 

Mammai_2

Jā un nē! Kā jau teicu – mēs visi maināmies, arī Džo Dispenza ir izveidojis jaunas meditācijas, pievienojis jaunu informāciju, veicis interesantus pētījumus par cilvēka bioloģijā iekodētos radīšanas spēju. Vēl vairāk viņa studentu ir ierakstījuši video atsauksmes par savām transformācijām un tās visas ir fantastiski iedvesmojošas. Bet varu apsolīt, ka šajā kursā līdzās būtiskajai informācijai no iepriekšējā kursa, būs arī jaunumi. Jaunumi arī no citiem avotiem, kas ļauj no cita redzes leņķa apskatīt visu informāciju un saprast to vēl labāk. Mana pieredze liecina, ka zināšanas ir jānostiprina, līdz pienāks brīdis, kad arī Tu sasniegsi to līmeni, kad vairs neviens Tevi no jaunās realitātes izpratnes vairs neizrunās ārā. Un Tu sapratīsi, ka tas ir Tavs prāts, kas rada visu – gan vēlamo, gan nevēlamo. Bet tad jau prāts kļūs par Tavu sabiedroto un draugu. Un kuģis, kurš līdz šim kustējās autopilota režīmā, saņems jaunu navigācijas sistēmu – Tavējo. Un dosies tur, kur Tu vēlies!

 

Pirmo reizi “Dzīves elpā” Tavam atbalstam MEGA kursā ir izveidots Forums. Tajā Tev būs iespējams visa kursa laikā uzdot jautājumus, saņemt atbildes, dalīties pieredzē. Tajā tiks ievietoti papildus materiāli, tādi kā PrātaFilmas, meditācijas, eksperimentu apraksti, Džo Dispenzas studentu reālie piemēri, un citas lietas.

 

________________________________

 

Lūk, dažas atsauksmes no manām studentēm:

 

“Žēl , ka šodien ir noslēguma nodarbība vebinārā. Ātri paskrējis laiks. Tā bija iegājies, ka visu šo posmu plānoju laiku no otrdienas līdz otrdienas vebināram un vingrinājumiem ierakstos. Man patīk Tava pieeja – atkārtojumi un nostiprinājumi, un tas viss katrā nodarbībā  arvien dziļākā un plašākā griezumā. Tāpat ļoti vērtīgi ir praktiskie piemēri no dzīves.

 Miljons, miljons Paldies!”

 

 “Esmu pārlaimīga ! Brīnumaini šobrīd viss notiek gan manī, gan viss ap mani – kur tik pagriežos. Visu vairs nevar uzskaitīt, jo ik uz soļa kaut kas superīgi labs notiek. Gan manā darbā ar problēmbērniņiem, un projektos, gan attiecībās ar draugiem, ar pavisam svešiem cilvēkiem, tuviniekiem, naudas lietās, dzīves baudīšanas lietās. Un veselība !!!! – Uzlabojas.!!!! Liels pierādījums ikdienu ir manu acu priekšā. Ja Vitaligo uzskata par neārstējamu, tad es skatos un priecājos uz bezpigmentu baltajiem laukiem uz savām rokām (lai arī par šo kaiti es neko speciāli nebiju deklarējusi). Cik skaisti tur parādās pigmentiņi – pulkiem vien, pulkiem vien! Tas nozīmē, ka tāpat viss kas kārtojas arī ķermeņa iekšpusē. :):):) Un sajūtos labi. Tagad soļoju pa dzīvi priecīgi  dungodama. Atmetu kafijošanu – negaršo vairs un negribas. Jūtos “nepieklājīgi” jaunāka  ::).  Ir pat piemirsies, kā bija pirms šīs ēras.

Viena no Tavām laimīgajām studentēm!  ::)::):):):):)::):::)”

 

“Es esmu paradīzē – SAVAS dzīves paradīzē!!! Paldies Tev!!!!! Atrodoties ar uzmanību savos enerģētiskajos centros, es sajutu, ka mana ķermeņa robežas izplūst. Tas ir tas, ko Tu teici pēc tam, kad biju jau to sajutusi un apzinājusies.

Secinājums man ir viens – ar mani tam tā bija jānotiek, lai varētu nonākt pie šī, šīs sajūtas, šīs sapratnes un gudrības, šī veida, kā dzīvot savu dzīvi (pēdējos pāris mēnešos biju “nogājusi no strīpas” :)). Un Tu mani ved un māci, par ko man Tev ir milzīgs paldies, prieks un utt.”

Arī Tu vari būt un apgūt šīs zināšanas, kuras palīdzēs Tev mainīt sevi un dzīvi ap sevi.

 

______________________________

Par pasniedzēju Mairu Gūtmani  un nodarbībām vairāk lasiet šeit

 

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.