Lieliskie atradumi “Dzīves elpā” “DIEVIETES NOSLĒPUMA PIEZĪMES”

DIEVIETES NOSLĒPUMA PIEZĪME

 

Dievietes noslēpuma piezīmes ir fantastisks Dzīves elpas komandas kopdarbs. Šis produkts ir unikāls ne tikai “Dzīves elpā”, bet arī Latvijā. Pamatu šim produktam veido informācija no dažādiem avotiem – grāmatām, DVD*, kā arī mūsu praktiskās pieredzes, kas gūta, tos lietojot un adaptējot.

Ja vēlies iegūt sev neparastu draudzeni, kura Tev jebkurā vecumā palīdzēs nesatricināmi ticēt savai dievišķajai būtībai un mūžīgai jaunības degsmei un sajūtai, tad Tev tikai jāpastiepj roka pēc šīm noslēpuma piezīmēm, kuras jau bezgala daudz sievietēm ir spējušas padarīt dzīvi par īstu kaifu un baudu.

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀ

Ko Tu iegūsi no “Dievietes noslēpuma piezīmēm”?

DIEVIETES APZIŅU!

Esi kopā ar “Dzīves elpu” un uzņem vēl vairāk zināšanas, lai vari atdot vēl vairāk!

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

 

 

___________________

Veicot apmaksu, Tu saņemsi vēstuli e-pastā.

Ja iegādājies digitālus produktus/atsevišķi lejupielādējamus failus,   tos būs iespējams lejupielādēt no šifrētas saites Tavā e-pastā 48 stundu laikā kopš apmaksas brīža.

Lūdzu neaizmirsti uzrakstīt komentāros arī savu pieredzi par šo programmu!

 

1 Komentārs

  1. Rakstīja Valda on 19/01/2017  18:33

    Gribu pateikt sirsnīgu paldies "Dzīves elpai" un īpaši Ingunai un Mairai par šo unikālo programmu!!! Izgāju to rūpīgi, dienu pa dienai, un varu teikt, ka tā ir lieliska! Video materiāli ir iedvesmojoši, no tiem staro siltums, draudzīgums, uzmundrinājums. Protams, nekas nebeidzas ar pēdējo programmas dienu, tas ir jaunas dzīves sākums, priekšā ir darbs ar sevi, kurš turpināsies ilgi, un ir lieliski, ka vienmēr blakus būs uzticama padomdevēja, kas palīdzēs iet šo ceļu viegli un ar prieku. Tiešām lielisks atradums "Dzīves elpā"! Paldies!!! :)

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.