Kā uzdāvināt iespēju?

Esat izsmēluši visas dāvanu idejas tuvākajiem un tālākajiem?

Dzives_Elpa_Davanu_Karte_10Eur
Domājat, ko dāvināt kādam, kuram it kā viss jau ir?
Grūti saprast, kā iepriecināt kādu, par kura slēptākajām vēlmēm līdz jums nav nonākusi vēstule Ziemassvētku vecītim?
Un kā palīdzēt kādam, kad skaidri zināt – palīdzēt sev var tikai viņš pats?

Mēs “Dzīves elpā” palīdzēsim Tev vairot dāvināšanas prieku ar   – DĀVANU KARTI!

Dzives_Elpa_Davanu_Karte_20Eur

Un kopā ar “Dzīves elpu” Jūs varat dāvināt kaut ko nemateriālu, rokā nepaņemamu, bet tik ļoti vērtīgu dāvanu kā virzienu, iespēju, mīlestību un rūpes par apdāvināmā labklājību. Jūs neriskējat pieblīvēt savu draugu un tuvinieku māju ar niekiem un negribētām lietām, bet dodat iespēju katram, par kuru no sirds domājat un gādājat, izvēlēties tieši to, kas viņam nepieciešams. Jo “Dzīves elpā” ir tik daudz ko izvēlēties gan veselībai, garīgajai un personīgai izaugsmei, gan priekam par dzīvi kopumā.

Ja Jūs dāvināt:

Izvēlieties summu, kādu vēlaties ieguldīt dāvanā (10; 20 vai 30 Eiro), samaksājiet par to un jūs saņemiet apstiprinājuma e-pasta vēstuli. Tai sekos vēl viens e-pasts ar dāvanu karti un tās izmantošanas noteikumiem.

Dāvanu karti saņēmējam varēsiet izdrukāt un personīgi nodot vai pārsūtīt šo e-pastu apdāvināmajam.

Ja Jūsu rīcībā ir “Dzīves elpas” dāvanu karte:
Apciemojiet mūsu mājas lapu www.dziveselpa.lv un rūpīgi paskatiet visus piedāvājumus sadaļās: Jaunumi; Notikumi apakšsadaļās – Vebināri; Maksas vebināri; Viesistaba; Abonementi; Konsultācijas un sadaļā Produkti.
Kad esat atraduši, tieši ko vēlaties saņemt pret savu dāvanu karti, rakstiet uz e-pastu dziveselpa@gmail.com, norādiet pakalpojuma nosaukumu, datumu (ja tāds ir) un dāvanu kartes numuru. Pēc tam jūs saņemsiet e-pastu ar informāciju par konkrētā pakalpojuma izmantošanu un citām svarīgām detaļām.

Dzives_Elpa_Davanu_Karte_30Eur
Visas  iegādātās dāvanu kartes varēs izmantot 3 mēnešus no iegādes brīža.

Dāvanu kartes būs derīgas pilnīgi visiem šajā laikā spēkā esošajiem pakalpojumiem “Dzīves elpā” – vebināru apmeklējumiem, abonementu iegādei, konsultāciju apmaksai un produktu iegādei.
Dāvanu kartes vērtība nevar tikt atmaksāta naudā. Neizmantotais atlikums netiks kompensēts. Ja izvēlētais pakalpojums pārsniedz dāvanu kartes vērtību, tās izmantotājs saņems rēķinu par starpības apmaksu un tikai pēc norēķināšanās varēs saņemt vēlamo pakalpojumu.

Dāvanu karte.
Cena: €10.00

 

Dāvanu karte.
Cena: €20.00

 

Dāvanu karte.
Cena: €30.00

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.