Visas vasaras garumā “Zāļu vakari ar Mariju”

Mums ir ļoti palaimējies. Mēs esam bagāti ar dabu un cilvēkiem, kas dzīvo sakaņā ar dabu, sajūt un izprot, ko daba grib mums pavēstīt, ieteikt un ar ko dalīties.

Arī “Dzīves elpā” ir palaimējies, jo visu vasaru ar mums kopā būs 

Marija Blūma-Kauliņa – Dabas un augu dziedniecības turētāja.

 

 

Lūk, kā Marija sevi raksturo:

“Dzīvoju atbilstoši dabas ritmiem un savas dvēseles ceļam, kas reizēm mani no meža izved pie cilvēkiem. Mana specialitāte ir augu un cilvēku smalkās pasaules spēku kārtošana. Mana pārliecība – redzamā pasaule ir neredzamās pasaules atspulgs, tādēļ, palīdzot cilvēkiem un pasaulei, es darbojos nevis fiziskā, bet energoinformatīvā laukā. Jau kopš bērnības brīvi komunicēju ar augiem un akmeņiem, kā arī ceļoju  iepriekšējās dzīvēs un citos dvēseles plānos. Esmu šamanis kopš dzimšanas, man tuvas šim pasaules skatījumam atbilstošās prakses. Pašlaik savas zināšanas rakstiski un mutiski dodu tālāk topošajiem dziedniekiem un citiem interesentiem, kā arī palīdzu cilvēkiem atrast savu veselumu. Veselums ir ne tikai veselība, bet arī sakārtota enerģētiskā pasaule, savākta vienkopus izkaisītā uzmanība un dvēseles daļas, izlīdzinātas attiecības dzimtā, izlīgts ar pagātni, ar pasauli, un atrasts kontakts ar savas dvēseles augstāko būtību”

Mēs tiksimies rezi mēneši, lai mācītos saprats, kas kurā mēnesī dabā paveicams.

 

Pirmdienā, 4.jūnijā, plkst.20.00

Zāļu vakars ar Mariju

Jūnijā vācamie ārstniecības augi, to iedarbība un enerģētika, uzskatāmi paraugi.

Jūnijs ir zāļu mēnesis, kad visa daba svin augšanu, plaukšanu un ziedēšanu! Šai laikā, tvojoties vasaras saulgriežiem, augu enerģētika ir visspēcīgākā, tādēļ savāktajiem augiem mēdz piedēvēt gandrīz vai maģiskas īpašības.

 

Pirmdienā, 25.jūnijā, plkst.20.00

Zāļu vakars ar Mariju

Jūlijā vācamie ārstniecības augi, to iedarbība un enerģētika, uzskatāmi paraugi.

Jūlijs ir saules un ziedu mēnesis, kad daba ir pilnbriedā, lapas un zāles spēka pilnas, sāk ienākties ogas un sēklas. Jūlijā vācamas visas augu virszemes daļas, kas šai laikā ir zaļas un ziedošas. Šis ir arī pirtsslotu griešanas laiks, tādēļ pieminēšu, kuri augi piemēroti pirts procedūrām. Jūlija saules siltums, pareizi uzglabājot, sildīs un priecēs tumšos ziemas vakaros, padarot tos gaišākus un mājīgākus.

 

Pirmdienā, 6. augustā, plkst.20.00

Zāļu vakars ar Mariju

Augustā vācamie ārstniecības augi, to iedarbība un enerģētika, uzskatāmi paraugi.

Augusts ir visauglīgākais un bagātākais no visiem mēnešiem dziedniecisko augu vācējiem. Vācamas ir vēl visas lapas, daudzu augu sēklas sāk nogatavoties, dārzi un pļavas vēl pilni ar ziediem, un spēks sāk krāties arī mizās un saknēs. Augusts mēdz būt mitrs un sutīgs, tādēļ ir liela nozīme pareizai augu žāvēšanai un uzglabāšanai.

 

Noskaties Marijas Blūmas – Kauliņas viesošanos “Dzīves elpas” VIESISTABĀ” un esi kopā ar mums!

 

 

TEV IR IESPĒJA IEGADĀTIES ARĪ VISU TRIJU NODARBĪBU IERAKSTUS

 

"Zāļu vakars ar Mariju" Triju nodarbību ieraksta abonements
Cena: €31.00

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.