Guntas Dauģes nodarbību ciklu “Maiju kalendāra bērni”

Cikls paredzēts gan tiem, kuriem ir bērni, gan arī visiem tiem, kuri vēlas atrast atbildes par savām un savu vecāku attiecībām. Pati esmu divu bērnu māte un pedagoģe pēc izglītības, tāpēc bērnu audzināšana un izprašana man ir būtiska ikdienas sastāvdaļa.

Katrs no mums sevī nes kādu no maiju kalendāra enerģijām, kura veido mūs un ietekmē un caur kuru mēs veidojam attiecības ar citiem cilvēkiem. Mēs kā vecāki ar savu enerģiju un personisko izpratni audzinām bērnus, kuru enerģija var būt ļoti atšķirīga, un nereti nonākam situācijās, kad nezinām, ko darīt.

Šis kurss nebūs teorētiskas lekcijas, bet iekļaus skaidrojumus un padomus, kas notiek ar mūsu bērniem, kāpēc vecāki pret jums izturējās tā, kā viņi to darīja. Meklēsiet atbildes uz jautājumiem, kāpēc esat izaudzis tieši šāds cilvēks un kas ir tas būtiskais, ko der atcerēties, audzinot savus  bērnus.

Ciklā būs četras nodarbības par visām debesspusēm, bet katrā nodarbībā runāsim arī par vispārējām audzināšanas niansēm, kas jāņem vērā jebkura bērna audzināšanā.

Kursa apmeklētājiem nav nepieciešamas maiju kalendāra zināšanas, bet iepriekš jānoskaidro, kāda ir viņu, viņu bērnu un viņu vecāku maiju kalendāra zīmes.

Apmeklējot šo kursu, iegūsiet citu skatījumu uz saviem bērniem un vecākiem. Šis kurss dos atbildes uz jautājumiem, uz kuriem nevarēja atbildēt mūsu vecāki. Jaunās zināšanas dos iespēju, kontaktējoties ar saviem bērniem, samazināt vai izslēgt psiholoģiskās traumas, ko mēs negribot varam radīt bērnam.

 

 

Pirmdienā, 4.septembrī, plkst.19.30

“Austrumu bērni”

 “Es gribu! – bērni” pret  “Es nekas neesmu! – bērniem”. Kā audzināt bērnu, kurš pats izvēlas savu ceļu un zina labāk, kas viņam ir vajadzīgs. Kāpēc man – austrumu bērnam – ir zems pašnovērtējums un vēlos sevi žēlot.

 

Pirmdienā, 18.septembrī, plkst.19.30

“Ziemeļu bērni”

 “Es varu! – bērni” pret “Es baidos! – bērniem”. Kā iedrošināt bērnu uz varoņdarbiem un iemācīties nebaidīties, uzdrīkstēties un realizēt savus sapņus. Kāpēc man – ziemeļu bērnam – šķiet, ka visa pasaule ir pret mani.

 

Otrdienā, 3.oktobris, plkst.19.30

“Rietumu bērni”

‘Es radu! – bērni’ pret ‘Es neesmu! – bērniem’. Kā ļaut bērnam attīstīt savu fantāziju un izpaust sevi caur mākslu, mūziku un radīšanu. Kāpēc mani – rietumu bērnu neviens nesaprot, kāpēc es nevaru atrast savu vietu.

 

Otrdienā, 17.oktobris, plkst.19.30

“Dienvidu bērni”

‘Es esmu! – bērni!’ pret ‘Es negribu! – bērniem’. Kā motivēt bērnā vēlmi kaut ko sasniegt un izdarīt lietas līdz galam. Kāpēc man – dienvidu bērnam ir tik liels slinkums un trūkst motivācijas, dzīves jēgas.

 

_____________________________

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.