Dziednieces Madaras Buntes nodarbības “Dzīves elpā”

Viss ir enerģija un katra enerģija, kas eksistē Visumā rada savu vibrāciju un veido vibrāciju “šablonus” (mūsdienās to apstiprina arī zinātne), kas pēc tam mijiedarbojas ar apziņas lauku, t.sk., rodas cilvēka dzīves pieredze. Enerģija nevar tik iznīcināta, to var tikai transformēt – pārvērst par kaut ko jaunu, tāpat kā to darīja senie alķīmiķi pārvēšot svinu zeltā, to var uztvert gan tiešā, gan arī simboliskā veidā.

​Šīs zināšanas esmu guvusi mācoties Meditācijas Skolā, mana skolotāja Tonija Samaras vadībā, kurā pavadīju 7 gadus, kā arī no savas dzīves pieredzes, prakstisko pielietojumu un to, kas mani ir interesējis, iedvesmojis ieskatīties dziļāk un papētīt tuvāk. Mani vienmēr ir uzrunājis nezināmais un prātam neaptveramais/neizskaidrojamais, neredzamais brīnumu un sajūtu lauks.

Dziedināšanas laikā cilvēks saņems to kas viņam/-ai ir visvairāk nepieciešams dziedināšanas mirklī, kas, iespējams, dažreiz neatbilst mūsu iecerētajam “plānam”. Dziedināšanas laikā es ļauju enerģijai/gaismai/dievišķajam spēkam plūst caur mani un nodot tālāk impulsus cilvēka enerģētiskajā laukā, kas aizsāk ķēdes reakciju un ievada cilvēku “plūsmā” veicot nepieciešamās izmaiņas. Katram tas izpaužas ļoti individuāli, tāpēc ir vērts ieklausīties sevī un savās sajūtās par pieredzēto.

Kad notiek Enerģētiskā Dziedināšana tiek strādāts ar šiem “šabloniem” , izlabojot traucējumus “cilvēka enerģijas laukā” jeb “aurā”, kas caurvij un ietver fizisko ķermeni, kas ir visblīvākā izpausme un smalkākos ķermeņus – mums tie ir vairāki, tādā veidā veicinot ķermeņa paš-dziedināšanās spēju.

 

Ceturtdienā, 21. septembrī, plkst. 19.30

Atver savu sirds telpu un ieklausies savā ķermenī

Bieži vien mūsu dzīvē notiek kaut kas tāds, kas liek mūsu sirdīm aizvērties un pamazām zūd prieks ar kādu mēs dzīvojām dzīvi, kad bijām vēl bērni. Mums bija lieli sapņi un daudz rotaļu, spēļu un smieklu.

 

Piektdienā, 29. septembrī, plkst. 19.30

Ekoloģija pret sevi un pasauli

Kas ir ekoloģija pret pasauli? Tas ir līdzsvars starp cilvēku pieaugošajām prasībām un dabas iespējām tās apmierināt.Kas ir ekoloģija pret sevi? Tas arī ir līdzsvars un tā atrašana starp prātu, sirdi un ķermeni.“Ekoloģija pret sevi un pasauli” ir mācīšanās atrast šo līdzsvaru un tā saglabāšana.

 

 

________________________

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.