Visu oktobri, katru otro rītu ar Tevi kopā būs sejas joga un Inga Gromova.

Seja ir mūsu veselības atspulgs. Vairumā gadījumu sejas novecošanas iemesls ir muskuļu saspringums nevis atslābums. Krunkas sejā rodas muskuļu atšķirīgā stiprinājuma dēļ. Sejas muskuļi ar abiem galiem stiprinās pie kaula, it kā nostiepjot muskuļus, bet pa vidu savijas ar mīkstajiem audiem. Šos muskuļus sauc par mīmiskajiem sejas muskuļiem un, pateicoties tiem, mēs izpaužam savas emocijas ar grimasēm. Ilgstoši atrodoties sasprindzinātā stāvoklī, parādās muskuļu pretestība jeb tonuss, kurā muskulis saīsinās un saspringst, gadiem ejot, muskuļi zaudē elastību, atslābst, sejas audi pamazām sāk slīdēt uz leju, atslābinās pieres, pakauša muskuļi un acs gredzenmuskuļi. Sejas centrālās daļas muskuļu saraušanās rezultātā padziļinās grumbas. Atslābinoties vaigu, zoda un žokļa līnijas muskuļiem, veidojas grumbas, kā arī, noslīdot vaigu muskuļiem, veidojas tā sauktie „buldoga vaidziņi” un, atslābstot kakla muskuļu tonusam, veidojas dubultzods.

 

Dažādi sejas vingrinājumi, kuros iekļauta akupresūra, elpošana un izstrādāta īpaša enerģijas tehnika, ar kuru iespējams panākt lieliskus rezultātus un padarīt sevi jaunāku, skaistāku  un veselīgāku. Uzpildot šos vingrinājumus, ikviens sakārtos veselību un uzlabos izskatu, ādas tvirtumu, dzirkstošumu, likvidēs sejas un acu tūsku, pacels sejas ovālu, samazinās krunciņas.

 

Savilktā starpuzacu krunka jeb – kā vēl viņu dēvē – dusmu rieva bieži vien izveidojas no pārāk lielas koncentrēšanās vai biežas dusmošanās. Zoda muskuļi saspringst no uzkrātiem aizvainojumiem, kā rezultātā lūpu kaktiņi noslīd uz leju. Krunkas ap lūpām rodas, pastāvīgi turot lūpas savilktā, saspringtā stāvoklī, atainojot neapmierinātību vai dusmas. Seju, kaklu un ķermeni savstarpēji saista muskuļu ķēdes. Savilkums mugurā starp lāpstiņām vai kakla muskuļos var ietekmēt arī seju un vizuāli atainoties kā noslīdējis sejas ovāls vai padziļināta deguna un mutes rieva. Ar gadiem mazinās kolagēna un elastīna sintēze saistaudos, palielinās šķidruma aizture audos un aktuāla sāk kļūt sejas tūskas problēma. Tūskas iemesli var būt dažādi. Viens no biežākajiem ir šķidruma uzkrāšanās muskuļu pārmērīgā tonusa vietās jeb savilktos saīsinātajos muskuļos, kas traucē limfas un venozo asiņu atteci. Kolagēns zaudē formu, āda kļūst plāna un sausa, kā rezultātā parādās krunkas.

 

 

“Dzīve elpa” 06.10.17. I.Gromova „Sejas joga jeb darbs ar sejas muskuļiem”

Ievada nodarbība.

 

Pateicoties sejas jogai, kurā iekļauti sejas vingrinājumi, akupresūra, elpošana un izstrādāta īpaša enerģijas tehnika, ir iespējams panākt lieliskus rezultātus un padarīt sevi jaunāku, skaistāku  un veselīgāku.

Tev ir iespēja to pārbaudīt, piedaloties mēneša garā vebināru ciklā  kopā ar INGU GROMOVU  uzsākot SEJAS JOGU!

 

Par Ingu Gromovu un  nodarbībām    vairāk lasi šeit

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.