JŪNIJĀ! Nodarbību cikla „ Krāsainā akmeņu pasaule”papildus nodarbības

Litoterapija ietver sevī neparastu draudzību starp cilvēku un akmeņiem. Šīs tik ļoti lēnās būtnes ir mazi palīgi mūsu ikdienā. Tıe labprāt mūs pasargās, labprāt palīdzēs mums sakārtot savas problēmas un sagādās neizmērojamu prieku. Šis kurss vispirms ir mana personiskā pieredze ar šo krāsaino pasauli, mani novērojumi un sajūtas, kas papildinātas ar grāmatu gudrībām un faktiem, kopā veidojot nekur citur neiegūstamu kombināciju.

Apmeklējot šo kursu, cilvēkiem būs iespēja pavērt plašāk akmeņu pasaules durvis, iegūstot praktiskas zināšanas par konkrētām tēmām. Būs iespēja atrast atbildes uz jautājumiem, kuri rodas, iepazīstot akmeņu pasauli, kā arī palēnām iepazīties ar populārākajiem pārstāvjiem, lai rosinātu izpratni par to, ko šī brīnumainā dabas daļa mums katram var sniegt.

Pirms nodarbības ieteicams apskatīties, kādi akmeņi katram no mums šobrīd jau ir mājās, un noskaidrot, kā tos sauc.

 

Pirmdienā, 5.jūnijā plkst.20.00

Akmeņi sievietes pasaulē.

Dažādu akmeņu pielietojums sievietes populārākajām vajadzībām. Kopš sirmām sendienām akmeņi ir ne vien turīguma un sabiedriskā stāvokļa, bet arī veselības rādītāji. Izmantoti amuletos un talismanos, tie gādāja gan par kaujas veiksmi un brūču ātru sadziedēšanu, gan par jaunības saglabāšanu un sievietes spēka vairošanu.

Ko darīt, ja trūkst enerģijas? Kā akmeņi palīdzēs pēc šķiršanās? Kurš akmens palīdzēs ieņemt bērnu, kurš iznēsāt un kurš atvieglos grūtniecību?

Pirmdienā, 19.jūnijā plkst.20.00

Akmeņu nozīmē telpai

Dažādu akmeņu ietekme uz telpas specifiku. Kādus akmeņus un kāpēc likt zem spilvena? Kurš akmens veicinās mājās harmoniju un mīlestību? Kādus akmeņus turēt darba telpā un kāpēc?

 

 

Pirmdienā, 8.maijā, plkst.19.30

 “Akmeņu uzbūve un kristālu formas”

Ieskatīsimies akmeņos mazliet dziļāk un sapratīsim, kā tie strukturējas, kā šīs struktūras ietekmē akmeņu īpašības un kādi ir to pārstāvji. Iepazīsim kristālu dažādās formas, lai konkrētiem uzdevumiem atrastu piemērotākos kristālus.

Pirmdienā, 15.maijā, plkst.19.30    

„Pusdārgakmeņi”

Šī ir ārkārtīgi plaša grupa, no kuras apskatīsim tikai nelielu daļiņu. Pastāstīšu, kas vispār ir pusdārgakmeņi, un iepazīsim tuvāk populārākos no tiem, piemēram, topāzu, opālu, cirkoniju, granātu un citus.

 

 

Pirmdienā, 3.aprīlī, plkst.19.30

„Krāsu nozīme akmeņu pasaulē”

 Katram akmenim ir sava vibrācija, bet akmeņi ar līdzīgām vibrācijām iegūst līdzīgas fiziskās krāsas, tāpēc vienkāršas zināšanas par to, kādas maģiskās īpašības ienes katra akmens krāsa, dod iespēju orientēties plašajā akmeņu piedāvājumā.

 Pirmdienā, 10.aprīlī, plkst.19.30

„Ne-akmeņi”

Šī ir “akmeņu” grupa, ko mēdz izlaist grāmatās un apskatos. Tāpēc īpaši vēlējos izcelt šos organiskās izcelsmes “akmeņus”, piemēram, pērles, koraļļus, dzintaru uc.. Iepazīsim katru no tiem tuvāk un uzzināsim, kā saprast, vai dzintars ir īsts, un cik daudz pērlē ir no pērles, ja tā ir laboratorijā audzēta.

 

Pirmdienā, 6.martā, plkst.19.30 (bezmaksas)

„Dārgakmeņi  – mūsu labākie draugi” 

Uzzināsim dārgakmeņu veidus, kā arī iepazīsim katru no tiem tuvāk, gan to fiziskās, gan metafiziskās īpašības. Apskatīsim arī vispārīgi slīpējumus, kvalitātes kritērijus un akmeņu viltošanas populārākos veidus.

 

Pirmdienā, 13.martā, plkst.19.30

 „Litoterapija”

Iepazīsim akmeņu terapijas dažādos virzienos, tiksim galā ar dažiem terminiem, kā arī mēģināsim saprast, kā izvēlēties sev piemērotu akmeni, kā to tīrīt, uzlādēt, glabāt un kur un kā nēsāt akmeņus. Pastāstīšu arī vienkāršus paņēmienus, kā katram pašam sajust akmens enerģiju, kurus akmeņus izvēlēties, lai to iemācītos.

 

Pirmdienā, 27.martā, plkst.19.30

 „Kvarci”

Kvarci ir neiedomājami plaša kristālu grupa, kuras biedri ir blakus katram no mums, sākot no elektroniskajām ierīcēm, beidzot ar krāšņām un dārgām rotām. Nodarbībā apskatīsim, kas ietilpst šajā grupā, kā arī  populārākos šīs grupas akmeņus iepazīsim tuvāk.

 

 

 

____________________________________

 

Iepazīties ar pasniedzēju Guntu Dauģi vari šeit

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.