“Dzīves elpā” samits “Viss par un ap naudas enerģiju”

 

 

Tas nav jaunums, ka nauda ir enerģija, gluži tāpat kā mēs. Ja mēs izprotam šo enerģiju mijiedarbību un plūsmu, pastāv iespēja, ka ikviens no mums spēj savā dzīvē radīt vēl vairāk pārticības.Apzinoties savu enerģiju un pārzinot Visuma likumu sakarības, mums vajadzētu savā dzīvē daudz vieglāk radīt šo naudas apriti, kas savukārt ienestu mūsu dzīvēs vairāk harmonijas.

Tomēr lielāka daļa cilvēces nedzīvo harmonijā ar naudas enerģiju. Ko mēs varam tajā mainīt un vairāk palīdzēt cilvēkiem piedzīvot pārticību un stabilitāti finansiālā ziņā?

Samita mērķis

Piedāvāt jums vēl vienu iespēju saņemt daudzpusīgu informāciju no dažādiem profesionāļiem un speciālistiem par naudas enerģiju un kā to izmantot savās dzīvēs. Pavērt vēl vairāk iespējas labāk izprast naudas, finansiālās un pārticības plūsmas enerģiju kopsakarības un saistību.

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

 

Vienīgais veids, kā veikt pastāvīgas un patīkamas izmaiņas istabas temperatūrā ir no jauna noregulēt termostatu, vai ne? Tāpat arī vienīgais veids, kā mainīt finansiālo panākumu līmeni ir no jauna noregulēt finanšu termostatu.

 Sešas dienas mēs jūs gaidām samita bezmaksas virtuālajās lekcijās ar daudziem viedokļiem, pieredzēm, stāstiem, padomiem, ieteikumiem un praktiskiem uzdevumiem.

Katru dienu plkst. 16.00 pēc LV laika jūs gaidīs jauna lekcija, kuru jūs varēsiet noklausīties jebkurā sev ērtā laikā 24 stundas līdz nākamās dienas lekcijai.

 

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

Mācieties, atkārtojiet un mainieties, kad vien jums ir laiks,

kad vien jums ir ērti, vēl ilgi pēc samita beigām.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.