OKTOBRĪ! Naums Nadeždins “Sarunas par Galveno”

 

Kas tad ir galvenais?

Kas ir tas, kas nodarbina mūsu prātus brīdī, kurā šķiet, ka vajadzētu būt laimīgam, bet kaut kas pietrūkst. Kas liek manai dvēslei dziedāt, kas liek man izjust laimes sajūtu vienkārši tāpat. Kas ir tas galvenais – šī dzīves maģiskā sastāvdaļa? Sarunas, kas nozīmē dialogu. Dialogs nozīmē to, ka mēs katrs esam savādāki, katrs absolūti unikāls un viena recepte visiem nevar būt.

Tāpēc tas ir arī reizē aicinājums ļauties šim dialogam, saprotot, ka varbūt tieši Tavs jautājums ir būtisks visiem, varbūt arī Naumam kā dialoga uzturētājam.

____________________________

 

Leonīds Kaļiņins, literārais pseidonīms Naums Nadeždins, filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis.

Autors 11 publicētām grāmatām, latviešu un krievu valodās, tai skaitā, “Riebeklīši”, “Sarunas ar Dāvidu” un “Homo Beatus”, daudzām publikācijām Latvijas žurnālos “Mistērija”, “ŽZL”, “Patiesā Dzīve” u.c.

Autors lekciju cikliem, tai skaitā, “Laimes māksla” un “Laimīgo cilvēku skola”.

Pēdējos 7 gadus nodarbojas ar Homo Beatus- Laimīgais Cilvēks koncepcijas izstrādi. Dabiska evolūcijas procesa ietvaros Homo Beatus nākotnē aizstās Homo Sapiens.

Aktīvi piedalās biznesa projektu izstrādē un realizācijā, kas paredzēti mūsdienīgas infrastruktūras radīšanai, lai pārvietotu priekšmetus. Šāda infrastruktūra nepieciešama katra cilvēka sekmīgai attīstībai un sava aicinājuma realizācijai.

 

Maira Gūtmane:

“Ar Naumu iepazinos pirms kādiem 9 gadiem. Esmu pateicīga liktenim par šo iespēju būt tajā laikā 1,5 gada garumā iknedēļas sarunās kopā ar viņu. Naums man iemācīja netiesāšanas principu. Naums man iemācīja skatīties uz lietām bez stereotipiem. Naums man iemācīja, ka nekas dzīvē nav pareizi vai nepareizi, labi vai slikti. Naums man iemācīja pilnīgi citu attieksmi pret bailēm. Naums man iemācīja savādāk skatīties uz reliģiju. Tas, par ko es sevī lepojos, tas ir, novērotājs ar veselo saprātu, lielā mērā ir radies un pilnveidojies tieši šo brīnišķīgo sarunu laikā.

Es priecājos, ka dažādu nejaušību rezultātā, mans ceļš atkal ir krustojies ar Nauma ceļu, un mūsu tikšanās ir rezultējusies ar to, ka Naums Nadeždins ciemosies Dzīves elpas viesistabā, un Dzīves elpas klausītājiem jau pavisam drīz, 4.novembrī būs iespēja iepazīties ar šo burvīgo cilvēku!”

 

Ar Naumu Nadeždinu mēs tiksimies divas reizes mēnesī. 

 

Otrdienā, 16.oktobrī, plkst. 19.30

Saruna par Galveno” 

 

Otrdienā, 30.oktobrī, plkst. 19.30

“Saruna par Galveno”

 

 

 

“”Dzīves elpa” N. Ndaeždins. Kāpēc mēs izjūtam vainas sajūtu, kad patiesībā neesam vainīgi?

 

“”Dzīves elpa” N Ndaeždins “Kāpēc es nevaru koncntrēties uz to, kas paveicams?”

 

Dzīves elpa” 24.07.18. N. Nadeždins. Par galu savilkšanu biznesā

 

Tu vari būt kopā ar mums arī FB ( facebook.com ) grupā  Naums Nadeždins Dzīves elpā

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.