JAUNUMS! MAIJA KADIĶE. Nodarbību cikls “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.”

Stāsts un pieredzes. Meditācijas. Prakses. Zīmes. Vēstījumi.

 

Eņģeļi ir Gaismas būtnes, kas ir blakus no brīža, kad atnācām uz Zemi. Patiesībā Viņi bija tie, kas palīdzēja atrast vecākus un sameklēt mājas. Tā mēs turpinām iet pa dzīvi kopā ar Eņģeļiem. Kad spējam pieņemt Eņģeļus kā nozīmīgu savas esības daļu, tad sākas apzināta sadarbība ar Eņģeļu Gaismas pasauli.

 

 

Sargeņģelis ir Gaismas būtne, kas atrodas mums enerģētiski vistuvāk. Viņš elpo pie mūsu labā vaiga un apskauj ar saviem spārniem.

Ja spējam izveidot saikni ar savu Sargeņģeli, tad Viņš mūs ieved pasaulē, kur ir daudz Gaismas un mīlestības, palīdz paskatīties uz sevi un savu dzīvi ar Viņa acīm, skaidrāk zināt dievišķos likumus un saprast patiesību par sevi un savu dzīves Ceļu. Sargeņģelis vienmēr ir klātesošs, lai atbalstītu, sniegtu drošību un iedvesmotu.

Lai šī saikne ar Sargeņģeli un Gaismas lauku, ko Viņš veido, būtu patstāvīga, svarīgi ir izveidot kontaktu ar Viņu un atrast tādas prakses, ko var veikt katru dienu, lai šo dievišķo savienību nostiprinātu un atvērtu arvien vairāk.

Šajās nodarbībās apgūsim konkrētas prakses, kas palīdz būt Sargeņģeļa Gaismas enerģijās un Viņa radītajā drošības laukā visu laiku. Mūsu tikšanās reizēs runāsim par zīmēm, ko varam saņemt no Sargeņģeļa, arvien vairāk izpratīsim, kā tās tulkot un kā ar to palīdzību veidot dialogu ar Viņu. Sargeņģelis ir mums blakus vienmēr un nepārtraukti sūta savus vēstījumus. Mums ir tikai jāapstājas ikdienas steigā un tajos jāieklausās. Seminārā mēs praktizēsim, kā sadzirdēt un saņemt norādes un vēstījumus, ko mums sūta Sargeņģelis.

 

 

 

Dzīve kopā ar Sargeņģeli atver Durvis uz Gaismas pasauli, kur ir daudz prieka,harmonijas un mīlestības.

 Nāc! Iesim kopā!

Lūgums paņemt līdzi gabaliņu rozā jeb rožu kvarcu, ko meditācijas laikā noskaņosim uz Sargeņģeļa vibrācijām. Tas  kļūs par talismanu un nodrošinās saikni ar Eņģeļu pasauli.

Nodarbības vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas dibinātāja un vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

 

 

MAIJA KADIĶE.

“Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.”

Ieskats nodarbību tēmās

 

Mēs tiekamies

Svētdienā, 25.novembrī, plkst. 17.30

Nodarbību cikls “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.”  

1. nodarbība

 

Ceturtdienā, 29. novembrī, plkst. 18.30 

Nodarbību cikls “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.” 

2. nodarbība

 

Svētdienā, 9. decembrī, plkst. 17.30

Nodarbību cikls “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.”  

3. nodarbība

 

Svētdienā, 16. decembrī, plkst. 17.30

Nodarbību cikls “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.”  

4. nodarbība

 

 

Abonements visam kursam “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.”
Cena: €41.00

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.