IVO PURIŅA KURSS “Tolteku astroloģija – sistēma, kas ataino cilvēka likteņa un brīvās gribas attiecības”

Izpratne par laika dabu ir faktors, kas nosaka maiju priesteru un mūsdienu tolteku pēctecību. Mēs atrodamies laikā, mēs tajā nokļūstam piedzimstot… Un gan mūsu nolikto likteni, gan iespējas, kas pieejamas cilvēkam, var redzēt caur pareizu skatījumu uz laika matrici (kosmogrammu).

Visas astroloģiskās tehnikas, kas cilvēkiem tika atvērtas 20.gadsimtā, noliek personību zvaigznēs ierakstītu, fatālu faktoru priekšā. Piemēram, Latvijā tik populārā vēdiskā astroloģija nevis apbruņo cilvēku ar zināšanām, kas ļauj izmantot piedzimšanas sniegtās iespējas, bet tieši pretēji – nosaka, ko cilvēks drīkst un nedrīkst darīt, tātad noliek viņu fatālas, gandrīz neizmaināmas nolemtības priekšā. Rezultātā daudzu cilvēku dzīve pat pēc klasiskās, Eiropā izplatītās astroloģijas apgūšanas kļūst vēl haotiskāka un atkarīgāka NO ĀRĒJIEM apstākļiem.

Lai pierādītu, ka īstām zināšanām jāpadara cilvēks brīvāks un stiprāks, nevis jāsamudžina ezotērisku dogmatu pinekļos, esmu nolēmis uzsākt tolteku jeb Ūdensvīra laikmeta astroloģijas kursu. Jau zinot šīs astroloģijas pamatus, cilvēks var izprast realitātes struktūru un pat mēģināt modificēt savas dzīves līnijas.

 

 

Kursu vadītājs – tolteku-čilanu komandas kapteinis Ivo Puriņš – iepriekš ir bijis plaši pazīstams profesionāls astrologs. Kā viens no 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem iekļauts Kristapa Baņķa sakopotajā grāmatā “Tavs astrologs”.

 

 

 

 

 

Pamata kurss ietver sevī četras nodarbības.

 

1.nodarbība “Makrokosma un mikrokosma savstarpējā saikne”

Kur atrodas Zodiaks un ko reāli dod izpratne par tā patieso atrašanās vietu? Klasiskā 12 sektoru Zodiaka vienkāršā nozīme un ietekme uz cilvēku. Ieskats maģiskajā Zodiakā – 20 enerģētiskie lauki (tolteku sistēma).

 

2.nodarbība “Planētas”

Planētu lomas. Planētas kā akcentācijas punkti likteņa matricē. Planētu īpašības, spēks un ietekmes sfēras.

 

3.nodarbība  “Astroloģiskie aspekti”

Aspektu iedalījums un funkcijas. Aspekti starp planētām. Aspekti starp planētām un Zodiaka sektoriem.

 

4.nodarbība  “Galvenā dzīves līniju atslēga – sakrālās direkcijas”

Kā veidojas zodiakālās un kalendārās direkcijas. Kā tās atrast un pareizi lasīt. Kā veidojas dzīves cikli, aktīvie un klusie periodi. Lēnās un ātrās direkcijas, to ietekme un izmantošanas iespējas. Direkcijas ir maģiski punkti, kas pārvietojas Zodiaka aplī ar dažādiem ātrumiem. Direkciju noslēpumu zinātājs var lasīt potenciālajā liktenī ieslēgtos notikumus tikai un vienīgi no cilvēka astrokartes (dzimšanas dienas horoskopa).

Kursu dalībnieki saņems arī rakstiskus materiālus, kalendārās direkciju tabulas un astroloģisko programmu ZETproduktīvam mācīšanās procesam.

 

 

________________________________

Par pasniedzēju Ivo Puriņu  un nodarbībām vairāk lasiet šeit

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.