JAUNUMS! LITAS BRAMBATES kurss “Labklājības apziņa”

Runa būs par tādu enerģijas formu kā nauda.

Miers dvēselē ir tad, kad zinu, ka vienmēr un visur varēšu nopelnīt pietiekoši dzīvei pārticībā, darot to, kas man patīk. Kā iegūt šo apziņu un viņā dzīvot.
Kurss ir izveidoti augošā secībā, tādēļ vēlams piedalīties visos. Kurss veidots tā, lai no nulles jebkurā vietā un situācijā varētu sākt pelnīt. Vai arī tiem, kas pelna uzlabotu ienākumus, attīstītu esošo produktu vai arī augtu kompānijā, kurā strādājat. Svarīgi ir iegūt materiālās brīvības apziņu.

Iespējams uzzināsiet par sevi ko pavisam pārsteidzošu un atradīsiet papildus veidus kā nopelnīt ar ko pavisam negaidītu. Mums visiem ir ko dot un ko piedāvāt.
Kurss ir praktisks, balstīts uz vingrinājumiem.

Atcerieties – dietologs iedos Jums diētu, lai notievētu, tā jāievēro!

Katru nodarbību sāksim un beigsim ar mazu elpošanas meditāciju.

 

 

Trešdienā, 6.jūnijā, plkst. 20.00

1. nodarbība

Kāpēc veiksme iet mums gar degunu? Katrs no mums var dzīvot labklājībā un pelnīt vēlamo. Kā piesaistīt naudas plūsmu. Vingrinājumi

 

Trešdienā, 13.jūnijā, plkst. 20.00
2. nodarbība

Meklēsim iemeslus mūsu ģimenē un pašos kādēļ esam konkrētajā finansiālajā situācijā, darbā. Kā tikt pie vēlamā paaugstinājuma vai algas pielikuma, peļņas. Vingrinājumi.

 

Trešdienā, 20.jūnijā, plkst. 20.00
3. nodarbība
Vai pelnīšana ir tas, kas dara mūs laimīgus vai esam laimīgi darot to, kas patiesi patīk. Kā nopelnīt darot to, kas sniedz vislielāko baudu. Vingrinājumi.

 

Trešdienā, 27.jūnijā, plkst. 20.00
4. nodarbība
Sākam pelnīt jau tūlīt un tagad. Personīgā produkta vingrinājums. Kā būt veiksmīgam profesionālim. “Scedule” būvēšanas princips. Vingrinājumi.

 

Ar LITU BRAMBATI mēs  tikāmies  mūsu VIESISTABĀ

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.