Nedēļas laikā iespējams panākt satriecošu rezultātu un padarīt sevi jaunāku. JANVĀRĪ.

Nodarbību cikls „Sejas jogas praktiskā vingrošana”

Vai zināji, ka seja ir indikators, kas atspoguļo visas cilvēka problēmas, sāpes, pārdzīvojumus un daudz ko citu. Seja parāda, ko tu ēd, cik daudz un ko tu dzer, kā tu elpo, kā guli un kā atpūties. Āda spēlē svarīgu lomu cilvēka dzīvē. Ādas krāsa, struktūra un krunciņas daudz ko pastāsta par cilvēku. Tas tāpēc, ka āda cieš no muskuļu spazmām, ko cilvēks bieži savelk kādā mīmikā. Piemēram, dusmas un naids sasprindzina lūpas, izveidojot krunciņas ap muti, savelk šauras acis, izveidojot krunciņas ap acīm un rievu starp uzacīm, satraukums, skumjas un bēdas lūpu un acu kaktiņus novelk uz leju, koncentrēšanās uz kaut ko starp uzacīm savelk rievu, sasprindzina vaigus un no mutes izvelk laukā mēli, bet neziņa un izbrīns savelk pierē krunkas.

            Muskuļu spazmas traucē mikrocirkulāciju, bet asinsrites palēnināšanās dēļ veidojas kuperoze jeb hronisks kapilāru paplašinājums, ādas mitruma samazinājums, jo ādas virsmu aizsargājošais hidrolipīdu slānis nesatur pietiekamu daudzumu lipīdu.

Gadiem ejot, muskuļi zaudē elastību, atslābst, sejas audi pamazām sāk slīdēt uz leju, atslābinās pieres, pakauša muskuļi un acs gredzenmuskuļi. Sejas centrālās daļas muskuļu saraušanās rezultātā padziļinās grumbas. Atslābinoties vaigu, zoda un žokļa līnijas muskuļiem, veidojas grumbas, kā arī, noslīdot vaigu muskuļiem, veidojas tā sauktie „buldoga vaidziņi”, bet, atslābstot kakla muskuļu tonusam, veidojas dubultzods.

“Dzīves elpas” pasniedzēja INGA GROMOVA ir  izstrādājusi īpašus sejas vingrinājumus, kuros tiek iesaistīta elpošana un bioloģiski aktīvie punkti, kas stimulē asins cirkulāciju, limfas drenāžu un apgādā ādu ar enerģiju.

 

Ar šiem vingrinājumiem panāksim šādus rezultātus:

– uzlabosim ādas plastiskumu, elastību, tvirtumu un tonusu;

– izlīdzināsim un samazināsim krunciņas;

– pacelsim noslīdējušos plakstiņus un iekritušās acis;

– likvidēsim acu tūsku un zilos riņķus zem acīm;

– pacelsim sejas ovālu;

– likvidēsim „buldoga vaidziņus” un dubulto zodu.

Nodarbībām nepieciešams: klade pierakstiem, rakstāmais.

 

 

Ja regulāri katru dienu izpilda šos vingrinājumus, tad jau nedēļas laikā iespējams panākt satriecošu rezultātu un padarīt sevi jaunāku.

Tev ir iespēja to pārbaudīt, piedaloties  nedēļu garā vebināru ciklā  kopā ar INGU GROMOVU  uzsākot SEJAS JOGU!

_____________________________________

 

Par Ingu Gromovu un  nodarbībām    vairāk lasi šeit

 

1 Komentārs

  1. Rakstīja Eva Voldiņa on 06/01/2017  10:57

    Labdien, Agnese!
    Vienkārši reģistrējietes augstāk esošajā formā, kas ir pašās raksta beigās.

    Uz tikšanos vakarā!
    "Dzīves elpas" komanda

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.