E – kurss “Atmodini savus gēnus un maini savu likteni”.

Mūsu piektais e-apmācības kurss ir

INGA GROMOVA

Atmodini savus gēnus un maini savu likteni”

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

 

Kursā tiek mācīta cilvēka smalkā enerģētiskā uzbūve – kā tā veidojās jau no dzimumšūnu savienošanās brīža un kādu iespaidu tā atstāj uz bērniņu, vēlāk jaunieti, un pēc tam uz pieaugušu cilvēku, katru gadu veidojot viņa likteni.

Video kursā ar piemēriem no dzīves tiek atspoguļots liktenis un tā ietekme uz cilvēku, gadījumos, kad netiek pareizi atvērti un attīstīti smalkie energocentri.

Video kursā tiek piedāvāta sistēma, caur spēlēm un ieteikumiem, kā pareizi atvērt šo smalko mehānismu bērnam. Bet pieaugušais katrā savā dzīves gadā var veikt diagnozi, pārbaudot un koriģējot, jeb labojot savu energosistēmu. Video kursā katram dzīves gadam ir izstrādātas īpašas tehnikas un ieteikumi gan bērniem, gan arī pieaugušajiem, lai varētu pareizi atvērt un attīstīt visus smalkos procesus.

Pildot visus kursā iekļautos uzdevumus, cilvēkam ir iespēja sakārtot un iekustināt tos smalkos procesus, kas nekad nav strādājuši, bet atradušies snaudošā režīmā. No tā izriet, ka cilvēks spēj mainīt savu likteni, iekustināt savus guļošos gēnus, savienoties ar Dabas bioritmiem, atmodināt visas savas ekstrasensorās spējas un atrast izeju no sāpēm un ciešanām.

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

_____________________________

 

“Dzīves elpā” jauna apmācības forma – e-kurss!

Dzīves elpā mēs līdz šim esam piedāvājuši apmācību vebināru veidā, tāpat jums ir iespēja iegādāties “Dzīves elpas” pasniedzēju izveidotos produktus, ar kuriem strādāt patstāvīgi.  Arī mūsu “Lieliskie atradumi” dod pieeju veseliem produktu komplektiem par dažādām saistošām tēmām.

No 2017.gada mēs pievienojam vēl vienu formu – e-kursus,

kas dos jums dažāda veida priekšrocības:

  • tiks ietaupīti līdzekļi,
  • tiks ietaupīts laiks, jo mācīties varēs jebkurā sev ērtā laikā un jebkurā vietā,
  • būs iespēja atgriezties pie materiāliem un atkārot,
  • atvieglos jūsu laika plānošanu,
  • vēl plašāka piekļuve dažādiem pasniedzēju sagatavotajiem materiāliem.

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.