Divu mēnešu nodarbību cikls “Emocionālās brīvības tehnika, lai atbrīvotos no sāpēm”

 

Šis nodarbību cikls ir izveidots savādāk kā iepriekš, un proti, tas dos Tev iespēju vairāk praktizēt, tajā pašā laikā neaizmirstot arī par to, cik svarīgi ir apzināties, kāpēc mēs kaut ko darām, šajā gadījumā – bungojam. Tas nozīmē, ka kursā kopā būs 8 nodarbības vakaros reizi nedēļā (40-50 minūtes – zināšanas, 40-50 minūtes praktiskā daļa). Papildus 3 reizes nedēļā atsevišķi praktiskā daļa 10-15 minūšu garumā FB tiešraidē – tā Tev būs iespēja viegli pieslēgties uz salīdzinoši īsu brīdi un darboties un gūt rezultātus.

Garāks nosaukums šim kursam ir “Emocionālās brīvības tehnika un ne tikai, lai atbrīvotos no sāpēm un ne tikai”. Kā jau nosaukums rāda, tad šajā kursā galvenais akcents ir atbrīvoties no fiziskām sāpēm vai diskomforta sajūtas, izmantojot lielisku instrumentu – bungošanu. Bungojot ar klientiem individuāli un grupās, kā arī strādājot pati ar sevi, esmu guvusi pieredzi, kas man ļauj piekrist tam, ko apgalvo gandrīz visi EBT praktizētāji visā pasaulē – fiziskais ķermenis ļoti bieži signalizē ar sāpēm uz neatrisinātām emocionālām situācijām. Ja reiz mēs pieļaujam šādu varbūtību, tad varbūt ir vērts pamēģināt. Pamēģināt palīdzēt sev ar šo vienkāršo tehniku atbrīvoties no sāpēm vai citām diskomforta sajūtām fiziskajā ķermenī.

Šī kursa pamatu veido informācija no Nika Ortnera prakses, viņa grāmatas ar līdzīgu nosaukumu “Bungošana kā risinājums, lai atbrīvotos no sāpēm”. Kursā tiks izmantotas arī citas metodes un informācija – atbrīvošanās tehnika jeb Sedonas metode, Atslēga, neirokoučings, aformācijas u.c.

 

Kursa laikā Tu iemācīsies:

– kas ir emocionālās brīvības tehnika jeb bungošana un kādi procesi notiek ķermenī bungošanas laikā

– izveidot sakarību koku

– Steisijas (EBT praktiķe, kas strādā ar fiziskām traumām) bungošanas protokolu

– vizualizācijas bungošanu

– ātrāk sajust un reaģēt savlaicīgi uz emocionālu notikumu, lai to atbrīvotu un tādejādi tas vairs neatstātu iespaidu uz Tavu ķermeni

– sarunāties ar savu ķermeni, sadzirdēt tā vajadzības

– izmantot bungošanu ikdienas darbu laikā

– bungot viegli un brīvi bez piepūles

– distancionālo bungošanu, lai palīdzētu saviem mīļajiem no attāluma

Kursa nobeigumā Tavā rīcībā būs vebināru un mini sesiju laikā ierakstītie bungošanas seansi un tulkotie dažādu praktiķu bungošanas seansi. Tādejādi Tev būs lieliska iespēja pastāvīgi turpināt kursā apgūto.

Ko iegūs cilvēks, apmeklējot šo nodarbību.

Fantastisku instrumentu, kas palīdzēs visās dzīves situācijās. Kad sāp kaut kas fiziski. Kad sāp kaul kas emocionāli. Kad nespējam ieraudzīt izeju kādā situācijā. Kad galvā ir iestrēgušas viena veida destruktīvas domas. Kad ir bail. Kad ir kauns. Kad ir piemetusies vainas sajūta. Šādi varētu turpināt vēl ilgi, bet jau šis uzskaitījums liecina, ka tās ir ikdienišķas lietas, kas traucē priecāties par dzīvi un izbaudīt to visā pilnībā.

Kursa laikā Tev būs tik daudz prakses, lai nobeigumā Tu spētu lietot bungošanu viegli, nu vismaz tikpat viegli kā lietot zobu birsti, lai iztīrītu zobus. Mēs esam apmācīti kā uzturēt tīru savu fizisko ķermeni, patiesībā mēs pat nespējam pretoties ķermeņa vēlmei atbrīvoties fiziski no nevajadzīgā – padomā, cik ātri Tu atliec jebkādas citas darīšanas, kad Tev rodas vajadzība apmeklēt tualeti. Nu lūk, tikpat bieži un tikpat viegli un tikpat vienkārši mums vajadzētu iemācīties iztīrīt sevi emocionāli. Šī ir lieliska metode šāda mērķa sasniegšanai.

 

Otrdienā, 7.februārī, plkst.20.00 (bezmaksas)

Ievada nodarbība

Otrdienā, 14.februārī, plkst.20.00 (maksas)

 Soli pa solim bungošanas procesā

Otrdienā, 21.februārī, plkst.20.00 (maksas)

 Kādas emocijas dzīvo blakus sāpēm?

Otrdienā, 28.februārī, plkst.20.00 (maksas)

Kā dzīves notikumi iespaido mūs fiziski un emocionāli

Otrdienā, 7.martā, plkst.20.00 (maksas)

Diagnozes smagums

Otrdienā, 14.martā, plkst.20.00 (maksas)

Piekļūt dziļāk noglabātām emocijām. Saruna ar ķermeni.

Otrdienā, 21.martā, plkst.20.00 (maksas)

Bērnībā iegūtās traumas

Otrdienā, 28.martā, plkst.20.00 (maksas)

Neapzinātā pretošanās pārmaiņām. Zemapziņas spēks. Kad sāpes kļūst par identitāti. Savu panākumu sabotēšana.

________________________________

 

Par pasniedzēju Mairu Gūtmani  un nodarbībām vairāk lasiet šeit

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.