Aizmirsto krītiņu studija

Savas drosmīgās radošās puses

izsaukšanas un pieprasīšanas kurss

 

 

Radošumam, šķiet, ir daudz kopīga ar garīgumu, un patiesībā, tas varētu būt viens un tas.

Mūsos katrā ir mākslinieks. Radošums ir iebūvēts mūsu gēnos, dvēselē, jebkur, ko mēs vairāk vai mazāk zinātniski varētu nosaukt par mūsu pirmsākumu un izcelsmi.

Un pilnīgi katrā no mums, jā! PILNĪGI IKVIENĀ! iekšā mājo mākslas darbi, lai kas tie būtu – glezna, zīmējums, dziesma, nospēlēts skaņdarbs,dzejolis, novele, dejas priekšnesums vai konkursu uzvarētājas kūkas dekorējums.

Un citiem šie mākslas darbi “spiežas ārā pa visām porām” un citiem, lai arī spiežas, tie tiek apslāpēti ar stereotipiem, ka “visi jau nevar”, “visiem jau nepienākas”, “mākslinieki nav parasti cilvēki”, “māksla, tas jau nav nopietni” un “ko es varu gribēt, es pēdējo reizi krītiņus rokā turēju bērnudārzā!”, vai “kas es tāds, lai statos vienā rindā ar Mikelandželo, Raimondu Paulu un Barišņikovu?”

 

Kam noderēs “Aizmirsto krītiņu studija”?

 

– Jūti, ka Tev ir kaut kas, ko parādīt pasaulei? Ir kaut kas tāds, ko tikai Tu vari radīt šajā pasaulē? Nav  drosmes? Nemāki? Neredzi tam jēgu? Neredzi tam vērtību? Bail, ka nesanāks meistardarbs? – “Aizmirsto krītiņu studija” ir Tev.

 

– Jau esi mākslinieks? Zini, ka tas ir kaut kas, kas padara Tevi dzīvu un vēlams, arī vērtīgu uz šīs pasaules? Bet jautā sev, vai Tu būsi pietiekami labs, lai būtu slavens vai atzīts? Tu piedzīvo radošos blokus vai viss, ko radi, izskatās pēc bērna ķēpāšanās vai gaiļa dziedāšanas vistu kūtī? Tu rāj sevi, ka vajadzēja izvēlēties kādu nopietnāku nodarbi? Domā, ka “īstie” mākslinieki, atšķirībā no Tevis, no rīta pamostas, uztaisa kafiju un sāk no sevis pludināt ģenialitāti straumēm un aumaļām? “Aizmirsto krītiņu studija” ir Tev.

 

– Domā, ka Tev nav nekāda sakara ar mākslu, vai būšanu māksliniekam, jo dziedamās rīkles Tev nav, ota rokās neturas, no krāsām bail un dejošanai jau par vecu? Tad pilnīgi noteikti “Aizmirsto krītiņu studija” ir Tev.

 

 Jo….. mēs visi esam Visuma bezgalīgās mīlestības un pārpilnības kanāli… un pasaulei pilnīgi noteikti ir VAJADZĪGS tas, ko tikai Tu vari radīt, vai tas būtu sākot no rakstniecības līdz vizuālajai mākslai, vai no dziedāšanas līdz jauna biznesa vai cepumu receptes radīšanai. Dažreiz mēs nemaz nezinām, kas mums ir pa spēkam, kāds lielisks un unikāls vēstījums pasaulei ir mūsu ziņā. Un – radošums nav kaut kas, ko Tu kontrolē (toties, jā, trenē, gan), bet gan kaut kas, kam Tu piekļūsti.

 

 

Studija būs atvērta, lai:

 • Pieprasītu atpakaļ savu (jau eksistējošo, bet nobijušos) drosmīgo radošo pusi
 • Satiktos vaigu vaigā ar savu radošo dvēseli
 • Attrastu talantus, par kuriem Tu domāji, ka tie vispār nav nekādi talanti
 • Saņemtu vieglus un nesāpīgus uzdevumus ieskaitei
 • Saņemtu atļauju no sevis paša kļūt nepieskaitāmam, trakam, mežonīgam (tu turpini) jebkādā mākslā (un dzīvē)
 • Iemācītos lūgt palīdzību “lielajam plānam” un izsaukt visa veida mūzas
 • Iegūtu grūdienu “vienkārši ņemt un darīt!”, lai arī “nemāku, nezinu, bail”
 • Praktiski RADĪTU! (jebko, lai kas tas būtu) .. sev un citiem par pārsteigumu

 

 

Katrs sapnis, kāds vien jebkad ir Tevi piemeklējis, ir izsaukums no Visuma.

Izsaukums, kurš nozīmē: “Man Tevi vajag!”

 

___________________________________

 

Par Ingunu Dadeiku  un  nodarbībām   vairāk lasi šeit

 

1 Komentārs

 1. Rakstīja Mudīte on 18/03/2018  22:33

  Labdien Inguna!
  Man prieks,kad ir tādi cilvēki kā Jūs. Manas ikdienas sastāvdaļa ir jūsu webināri "Dzīves elpā". Kaut kas vienreizējs...

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.