Nodarbību cikls „Standarta un nestandarta ikdienas problēmu analīze un risināšana”

 

Nekas dzīvē nav nejaušība vai sakritība… Jāsaprot, ka nav universālas tabletes problēmu risināšanai, ir process, kuru pats plāno, realizē, kontrolē un uzlabo. No paša aktivitātes, spējām un gribēšanas ir atkarīgs sasniegtais rezultāts!

Ikdienā saskaramies ar tik daudz un dažādām grūtībām, sākot no ikdienas darbiem, problēmām ģimenē un attiecībās ar mūsu tuviniekiem, kolēģiem. Ne vienmēr problēmu cēlonis meklējams pašā cilvēkā. Nevienam nav noslēpums, ka mūsu dzīvi spēj ietekmēt maģija, lāsti, pieburšana, atkarības. Cilvēka smadzenes savos pamatos ir problēmu risināšanas rīks, jo mēs mākam atrast dažādas sakritības un pēc tam izdomāt, kā šīs sakritības attiecināmas uz pārējo pasauli un kā mēs tās varam likt lietā, lai atrisinātu savas problēmas.

Nodarbību ciklā apzināsim reālas dzīves situācijas. Uzzināsim, kā neitralizēt un aizsargāties no melnā maģijas, kā ar maģijas palīdzību atgūt mieru, harmoniju un laimi. Noskaidrosim, kā atgūt kontroli pār savu dzīvi. Apgūsim zināšanas izkopt sievišķību un prasmes, kuras vēlāk var noderēt, veidojot attiecības.

Martā un aprīlī turpināsim tēmu par maģiju un tās ietekmi mūsu dzīvē, par pārdabiskām būtnēm, kas barojas no mūsu bailēm, par paranormālām parādībām.

Pēc katras nodarbības būs tēmai atbilstoša meditācija.

Nodarbībām sagatavojiet rakstāmo, pierakstu kladi un ūdeni uzstrāvošanai.

    

“Melnā un baltā maģija”

“Miega paralīze – apnoja”

“Atkarības mūsu dzīvē”

“Kā iepriecināt vīrieti. Sievietes šarms”

 

 

 

Tiks sniegts noturīgs indivīda sabiedriski nozīmīgo īpašību kopums, kas izpaužas viņa rīcībā, domāšanā un emocionālajās reakcijās. Apgūsim zināšanas, kā izkopt sievišķību un prasmes, kuras var noderēt, veidojot attiecības un valdzinot mīļoto.

Par Beatu Sproģi – Kozlovsku  un  nodarbībām    vairāk lasi šeit

 

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.