IVO PURIŅŠ

 

Pasniedzeja_vizitkarte_Ivo_Purins - KopyaMaiju kalendāra ilggadējais priesteris, iniciētais “Sauļu salicējs”, Baltu zīmju tulks, šamanis, Objektīvās Laika Asociācijas dibinātājs un dienas beigās vienkāršs vīrs, Ivo Puriņš, 2012. gada beigās saņēmis no Ixil Kiche maiju vecajiem misiju – stāstīt Vecās pasaules iedzīvotājiem par 5. Tolteku atklāsmi un izplatīt šīs zināšanas Latvijā un visā pasaulē. Ivo, kā “Sauļu Salicējam” ir tiesības nodot šo zinību kodus saviem mācekļiem Latvijas teritoltek-apmtorijā.

Tagad tās saprotu – noslēpums ir tāds, ka par “Dienu nesējiem” maiji nesauca padievus, BET cilvēkus, “Kalendāra šamaņus” – kuri iznesa caur sevi Dienu enerģijas. Izlaida caur savām jūtām visu skaisto un smago, kas Dienās bija. Izlaižot Dienas caur sevi, viņi pakāpeniski iemācījās tās pareizi tulkot. Un varēja ar šīm zināšanām atšķetināt pat cilvēku likteņa līnijas, ja tās sametušās mezglos.

Ivo komandas mērķis ir izplatīt sakrālā kalendāra zināšanas, cilvēkiem kam par to ir interese, neatkarīgi no to tautības vai piederības kādai sabiedrības grupai. Tieši tādēļ Ivo ciešā sadarbībā ar savu komandu ir izveidojuši visiem pieejamu kalendāru un to apmācības sistēmu interneta vidē. Apmācības sistēma domāta, lai interesentiem iemācītu pašus pamatus par to kā kalendārs darbojas un kā tas ir jāizmanto, lai pavērtu ceļu tālākai kalendāra izzināšanai, kurai savā ziņā nav robežu, jo tā iespējas ir bezgalīgas.

 

 

______________________________________________

 

NODARBĪBAS:

 

  

 

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Ivo Puriņa nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.

 

 

 

 

 

 

 

1 Komentārs

  1. Rakstīja Solvita on 09/04/2016  16:51

    Sveiki Dzives elpa !!!
    Liels paldies par iespēju, ka Viesistabā bija ieaicināts Ivo Puriņš. Diemžēl nevarēju būt klātienes vebinārā. Skatījos ierakstu. Ļoti interesanti, aizraujoši, intriģējoši. Tā kā miegs mani pieveica un es nevarēju visu raidījumu noskatītie vienā rāvienā, tad nākamajā dienā nevarēju sagaidīt, kad atkal varēšu turpināt iesākto. Priekš manis tas bija ļoti, ļoti interesanti, paldies Ivo, ka viņš piekrita padalities ar savām zināšanām un paldies Evai par šo lielisko iespēju, izzināt pasaules gudrības. Es ļoti labprāt būtu gatava doties ar Ivo turpmākajā zināšanu ekspedīcijā.

    Paldies
    Ar mīlestību, Solvita

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.