INGUNA DADEIKA

Pasniedzeja_vizitkarte_Inguna_Dadeika

 

BPK (Burvju pasaules kartē) es esmu zirgs. Es esmu savvaļas mustangs ar vējā plīvojošām sajukušām krēpēm, saulē zaigojošu spalvu un slaikām, stiegrainām kājām. Es joņoju pa ārēm, manos krēpju viļņos uzaust un noriet saule, un es skrienu, lai iedvesmotu pārējos – pacelt galvu no zāles, sajust spēku no zemes, ticēt, uzdrīkstēties, sekot un meklēt. Meklēt savu spēka lauku, savu brīvību. Reizēm es ļaujos sevi iegrožot tajā stiprajā, izturīgajā, brangajā darba zirga tēlā, kurš uzticami velk pienākumu arklu, vai vismaz glamūrā sacīkšu zirgā, kurš, pelna zeltu, uzsākot skrējienu pēc zalves. Un reizēm es gribētu būt govs, kas rāmi meditē, gremojot sienu, un dod pienu. Bet es tā neesmu. Es esmu zirgs, kas skrien un līdz nogurumam un sāpēm šķiļ iedvesmu ar pakaviem.

PPK (Parastajā pasaules kartē) es esmu pedagoģijas maģistre ar psiholoģijas un virkni citādu papildizglītību, strādājusi ar visu vecumu auditorijām atšķirīgos izglītības un personības attīstības projektos.

 

„Ingunu pazīstu jau diezgan sen. Un te atkal ir tas gadījums, kad, ja cilvēks ir gatavs dot, viņam šī iespēja rodas. Inguna ir viens no tiem cilvēkiem, kura klātbūtnē Tavs dienas pozitīvais lādiņš viennozīmīgi pacelsies. Ja gribi pārliecināties, nāc un izbaudi to!”

/Eva Voldiņa Dzīves elpas” veidotāja/

 

 

Inguna par Pievilkšanās likumu:hand-holding-an-umbrella - Kopya

Lai arī Pievilkšanās likuma darbību vienkāršoti varētu aprakstīt kā vēlamās lietas, cilvēka, situācijas, esības stāvokļa pasūtīšanu no Kosmosa virtuālā kataloga un, protams, ka, nospiežot „pirkt un apmaksāt” pogu, nevienam vairs nebūtu jāuztraucas par to, ka pasūtījums varētu būt palicis nepieņemts, realitātē ir dažādi sagatavošanās darbi, lai šī „piegādes” sistēma darbotos tieši tā, kā klients vēlas.

Jautrība ir tajā, ka šo sagatavošanos nevajag Visumam, jo tur viss notiek perfekti, bet tas esi Tu, kam „jāiemācās lasīt, jāiegādājas dators, jāiziet datorapmācības kursi un jāiemācās lietot klaviatūru un internetu”. Un šie soļi ir kā formula.

Ja Tu zini visus formulas parametrus un to lieto pareizi – Tev nav nekādu šķēršļu. Izņemot to, ka par to jārūpējas visu dzīvi.

Ciklā „Pievilkšanās likums manā dzīvē” atradīsi visas šīs formulas sastāvdaļas.

 

____________________________________________________________

 

 

 

NODARBĪBAS APRĪLĪ :

 

Atklājam “Dzīves elpas” prieka mēnesi

Aprīlis – bezkaunīga prieka un pateicības mēnesis – izaicinājums

 

Prieka izaicinājums jeb mēnesis prieka vibrācijās Patiesības, Mīlestības un Laimes manifestācijai.

Svētki bez iemesla, svētki svinēšanas pēc, Svētki SEVIS Pēc

Mums Tev ir piedāvājums – izaicināt sevi un pārbaudīt, cik tas ir nopietni vai nenopietni – parūpēties par vienu vienīgu vibrāciju, kura varētu starot no Tevis – prieka vibrāciju. Un kas notiek, kad Tu nonāc šajā Patiesības frekvencē.

Ja tu vēlies būt trakoti spēcīgs mīlestības elektromagnēts, esi rotaļīgs. Esi pārsteigumā. Esi pateicīgs.
Tikai tad Visums un tā dievišķā iespēju eksplozija spēj pievērsties tev nopietni.

 

Ja iesaistīties izaicinājumā

līdz 22.aprīlim

un dalīsies par visiem 14 bāzes izaicinājumiem (uzdevumiem) forumā līdz 27.maijam, tad Tu piedalīsies sacensībā

par galveno balvu –

pusgada bezmaksas abonementu uz visiem  “Dzīves elpas” vebināriem 

 

Dodies šeit un piesakies 
 

__________________________________

 

Ar Ingunu vari satikties  “Dzīves elpas” FORUMĀ!

Ar jaunākajiem Ingunas produktiem vari iepazīties šeit

Šeit Tu vari ieskatīties Inguna bezmaksas vebināros

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Ingunas Dadeikas nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 Komentāri

 1. Rakstīja Eva Voldiņa on 12/10/2016  16:35

  Solvitiņa, mīļš un mazliet novēlots paldies par šiem jaukajiem vārdiem. Tie silda mūsu sirdis un iedvesmo darīt vēl labāk.
  Pateicos, pateicos un 100 kārt pateicos!
  Eva

 2. Rakstīja Solvita on 19/09/2016  16:37

  Labdien, labdien, mana mīļā Dzīves Elpa !!!

  Atkal kāds posms, manā dzīvē ir aizritējis ar TEVI, Dzīves Elpa, un ir laiks atskaitei...Esmu ieguldījusi sevī milzīgu darbu, tas ir tiešām liels darbs, piepildīt savas vēlmes ! Un viss pateicoties Tev mana mīļā Dzives Elpa ! Es esmu ļoti bagāta, es esmu miljonāre :) , jo man ir tik daudz dārgakmeņu manā lādē, ko Tu man esi devusi. Katru dienu es rotajos ar tiem !!! Vienu dienu man ir vajadzīgs Beatas briljants un es to nēsaju, otru dienu es rotajos ar Mairas zeltu, trešo- ar Jura pērlem un dimantiem, ceturto - ar Ingunas smaragdiem, redz , cik es esmu bagāta, kur vēl visi pārējie dārgakmeņi.. Inga, Melita, Rūnu Inga utt.....Un Tu pati Eva esi viens liels dargakmenis, kurš nes gaismu pasaulē ! Mana telpa ir tik gaiša pateicoties Dzives Elpai, šim jaukajam kolektivam, kuri dāsni dāvā mums savas gudrības.
  Kad ārā līst lietus un visi darbi ir apdarīti, tad es rokos pa Dzīves Elpas arhīvu, oj, kādas pērles es tur tagad atradu, visas atbildes uz saviem kāpēc ??? Nosatijos Ingūnas AFORMACIJAS, Noskatījos Ingūnas "Svētī to, ko tu vēlies", noskatījos Mairas ierakstu, aizmirsu kā sauc.... :) Un tā es mācos...
  Katra diena man sākās ar PM3 uz ausīm, kur ir ieraksti, Jura Mantras un lūgšanas. Pieminēšu arī to, ka "Esi vesels" tur arī ir vesels dārgumu pods, kur var izvilkt savas pērles un dimantus. Rūnu Inga man E-pastā iesvieda Zvaigžņu vārdus, kurus klausos, katru vakaru., kā arī meditācija, Lūgšanas.
  Aizvedu puisīti uz skolu, dodos ar suni uz okeanu, tur es izpildu Mairas rādītos Cigun vingrojumus, kā arī izdziedu Melitas ieteiktās LT.dziesmas. Dienas otrā pusē es skatos savas prāta filmas, Mairas produkts un Ingūnas sublimācijas, kā arī vēl Eņģeļus, to visu es daru katru dienu, kā MANTRU, visas prāta filmas ! Un šogad es pabiju tur, ko es visu skatījos, tieši tā kā tas bija filmiņās, Pelde ar delfīniem, lietus meži, Krību jūra, viss tas skaistums, kas filmiņās, tas viss man bija reāli !!!! Kā tu neticēsi !
  Esmu bezgala pateicīga maniem līdzcilvēkiem, manam vīram un vecākajam dēlam, kuri mani atbalsta, ka man ir iespēja piedalīties šajos projektos, jo neviens man neko nepārmet, atceros, kā Dvēseļu Inga teica, dzērājs jau nenāks klausīties šos raidījumus....., jā tā tas ir, kad vīrs saka jāiet gulēt, es viņām saku man ir jāiet uzlasīt Dvēseļu fragmenti...., labi, ka viņš nosmej pie sevis un labvēlīgi pasaka, ak šausmas :), kad saku , man ir Rūnu vebinārs, vīrs prasa, vai nav rūna, lai sieva nāk gulēt :) :) :) , kad klausījos Melitas lekciju - vebināru, es uz toleti devos ar visu datoru, jo nevēlējos palais garām nevienu vārdu, mājinieki jau atkal par mani iesmēja (labvēlīgi ) .
  Kad sastrīdējos ar vīru un domāju, ka nu jau jāmeklē ir cits vīrs, tad atcerējos, ka man taču ir instrumenti ar ko strādāt, uzliku Rūnu, skaitīju Beatas pantiņu, Maļu, maļu, ko es māļu..... un viss kārtībā, mājās miers un saticība ! :) Viens gadījums no dzīves- sāpēja vēders, stipras sāpes, jābrauc uz hospitāli, uzzīmeju uz vēdera Rūnu, vīrs smejās mazgā nost :) tevi taču ārsts skatīs, es saku, nē, nemazgāšu :) , kamēr braucām izmantoju Ingas rādītās Mudras, vēderam, ko Inga mums mācīja, kad bija pie draudzenes Rīgā saēdusies riekstus un viņai pašai sāpēja vēders, tas bija daudzus gadus atpakļ, es protams to atcerējos un liku lietā, aizbraucām un vēdera sāpes pārgāja un devāmies mājās, tā kā nekas nebūtu bijis. Tā lūk !
  Skatos Jūsu vebinārus un ievēroju, ka citi nav ar kaut ko apmierināti, tad reklāma pa garu, tad pareizrakstība nav, tad vebināru nerunā no galvas....... jocīgi ! Bet, kur tad mēs 40-gadnieces esam tikušas, ar savu padomju laiku teicamnieču sindromu ???? Dzejoļi no galvas, pareizrakstība utt.... tik daudz izpostītu dzīvju, tik daudz nepareizu uzskatu, un tagad mēs to labojam ! Mani, piemēram tas nepavisam netraucē, ka kāds lasa lekciju no klades, jo visi nevar būt pasniedzēji, arī pareizrakstība nu, un !!! Man arī patīk ka Eva sniedz reklāmu, jo tajā brīdī es varu saliet vakariņu zupu šķīvjos, jo mums laiks ir 2 h atpakaļ no Lv laika, kad dodos mājās no treniņiem ar puiku, skatos pulkstenī un domāju, vēl jau laikam Eva runā un tas mani priecē, jo mēs taču katrs darām savu darbu !
  Tā, lūk ,mana mīļā Dzīves Elpa man iet ! Pateicoties Tev, es cenšos sakārtot savu dzīvi, esmu kļuvusi iecietīgāka, pacietīgāka, pateicīgāka, priecīgāka, laimīgāka, saprotošāka, bagātāka un skaistāka !

  Paldies
  Ar mīlestību, Solvita no īrijas :)

 3. Rakstīja Zanda on 21/04/2016  18:51

  Piedalījos pirmo reizi "Es izvēlos sevi! Jeb Ačgārnais koučings" un man viss ĻOTI patika, bija tik interesanti, ka man vēl tagad daudz ko pārdomāt un sajūta kā metru virs zemes lidojot!!!!

  paldies Jums par svētīgo darbu, Zanda.

 4. Rakstīja Mārīte on 31/03/2016  18:26

  Vebinārs ""Es - Laimīga esot Sieviete""
  Tik .....ļoti
  Kaut kas ir noticis...
  Vai Laimes noskūpstīta....?!?!
  Visemocionālākais notikums manā dzīvē ( ja nu vēl manas māsas kāzas un manu bērnu piedzimšana).
  Atveras debesis sevī...................!!!
  Pēc šī Notikuma - tik daudz kas sevī, vienkārši, vairs nevar, jo nespēj palikt pa vecam...
  Jo kļūsti cita - Pati sava -
  - dārga, vērtīga,skaista,dziļa, bagāta, patiesa, dabīga un jaunradīta.!
  Es meklēju - To - vēl nezin ko - un Jūs man palīdzējāt To ieraudzīt!

  Paldies, jaukā Inguna - Tu esi vienkārši brīnumaina
  Paldies, neatlaidīgā Eva, par iedrošinājumu, jo bez Tava uzmundrinājuma es vēl nīktu brīnumu gaidās...

  Lai Jums , Inguna un Eva, viss jaukais, ilgotais un skaistais piepildās,
  lai īstenība - savā skaistumā un mīlestībā pārspēj pat sapņos iedomāto .................!!!

 5. Rakstīja Gunda on 11/10/2015  19:01

  Vairāku mēnešu garumā izmantoju hooponopo meditāciju, klausoties to katru vakaru pirms gulētiešanas. Palīdz labāk izgulēties, nav nepieciešami medikamenti. Kā arī izmantoju motivācijas meistaru- ļoti pozitīvi uzlādē dienai. Tā pat arī, ja rodas stress izmantoju bungošanu, kas uzreiz dod savu rezultātu.
  Man šķiet, kad tagad ir vienkārši fantastisks cikls, kurš būs vēl ilgi jātrenējas, lai pilnībā apgūtu un par jaunu pagaidām nedomāju, esmu šajā iekšā.
  Liels paldies Ingunai par viņas, jaukajiem, viegli uztveramajiem vebināriem. Paldies!

 6. Rakstīja Līga on 23/09/2015  16:31

  Labudienu!
  Simorona vebināri man lika izvilkt no pagultes pirms gadiem 10 no interneta izprintētās grāmatas "Kурс начинающего волшебника" un "Сам себе волшебник". Labums, ko no tā ieguvu, - pievērsu uzmanību tam, ka Simoronā cilvēkam eksistē 4 pamatvērtības 1.ekrānā:
  - VESELĪBA;
  - DROSME vai MIERS (neuztraukšanās);
  - GARĪGAIS KOMFORTS (emocionālais līdzsvars);
  - TICĪBA SEV (уверенность).
  Līdz šim es apzinājos, ka man ir visādas ierobežojošās pārliecības, bet tās ir grūti "noķert", jo sekas jau jūtu, bet grūti noķert cēloni, jo pati sevi no malas neredzu. Tagad, saskaroties ar kādu problēmu, situāciju reducēju līdz sevī aizskartajai pamatvērtībai un veidoju ar to dāvaniņu, lai kompensētu šīs vērtības trūkumu ārpus manis un situācija atrisinātos. Savu adresātu saucu par Homēru Simoronu (man ir asociācija ar Simpsonu ģimeni) un tā man ir viegli viņu iedomāties un vērot brīdi, kad viņš par manu dāvaniņu sāk priecāties (murrāt).
  Zinu, ka esmu "psihotāja" un no visa, un par visu baidos. Tagad sūtu Homēram bruņuvesti no armijas raibā auduma. Tai ir ļoti daudz mazu kabatiņu, aizdarītu ar rozā aukliņām. Kabatiņās ir baloni, lūpu krāsas, zobu birstes un pastas, sīkas rotaļlietas, cepumiņi un baranciņas. Vietām uz kabatiņām tādos mazos tornīšos ir uzspiesta arī rozā zobupasta.
  Veselībai Homēram dāvinu saldējumu. Protams, manis dizainētā izskatā.
  Čakli izmantoju arī smieklu jogu. Strādāju bērnudārzā un nodarbību ar bērniem sāku ar kopīgu izsmiešanos un mācības tālāk rit raitāk.
  Man lieliskas liekas arī pēdējā vebināra veidlapas un tas, ka saņēmu brīnišķīgu atbildi uz savu vēlēšanos no debesukanceleja@gmail.com
  PALDIES!

 7. Rakstīja Mundra on 04/06/2015  21:58

  Maija menesi piedalijos "Emocionala briviba" Ingunas Dadeikas vebinara.Tas bija loti labs jo tik daudz ieguvu.Un bungosana ir super.Ir tik daudz jau saprast par sevi.Bungojot iegusti mieru un tad tu redzi dzivi no citas puses un tik daudz atbildes uzzinu par sevi.Tas darbojas .Lielu paldies saku Ingunai par jauko kopa busanu un par dalisanos savas zinasanas.

 8. Rakstīja Daiga on 19/12/2014  16:53

  Esmu noskatījusies četrus vebināra Zirdziņus no "Praktisko sajūtu karuseļa" cikla. Katrā no tiem ieguvu jaunas zināšanas sevis pilnveidošanai. Ļoti pozitīvs bija simorona zirdziņš. Visu vebināra laiku skatījos to ar smaidu sejā. Ļoti iedvesmojos no šīs lekcijas. Arī dzīvē to pielietoju, izsakot vēlēšanās, lai diena būtu veiksmīga, vai arī, uzrakstot uz dušas želejas "spēcīgs tievēšanas līdzeklis", lai notievētu. Tāpat arī vebinārs par bungošanas tehniku bija iedvesmojošs. Sevi izbungojot, atnāk tāda viegluma sajūta. Vēlos arī pateikt, ka Ingūnā ir ļoti viegli klausīties. Paldies viņai un visai Dzīves elpas komandai par iespēju vebināru veidā iegūt jaunas zināšanas. Lai mīlestības pilns šis Ziemassvētku laiks!
  Daiga

 9. Rakstīja Līvija on 19/12/2014  07:50

  Paldies! Paldies! Paldies!
  OOOOO! Esmu neizsakāmi pārsteigta un priecīga par saņemto dāvanu - Ingunas " 600 afirmācijas" !!!!
  Jau paspēju ielādēt datorā un arī palasīt.
  Upsī! Sajūta tāda, it kā būtu brīnumsvecīte uzšvirkstējusi. Nogurums un nespēks prom . Pat lietus aiz loga vairs nešķiet skumji nospiedošs, bet mīlīgi bungo-"trim-tirim,- trim-tirim" ........
  Paldies Ingunai par brīnišķīgajām , bagātu domu iedvesmojošām afirmācijām!
  Lai simtkārt "Dots devējam atdodas! "
  Lai Jums, Dzīves Elpas Meitenes, silts, sirsnīgs un visādi jauks šis Ziemassvētku laiks!

 10. Rakstīja Mundra on 19/12/2014  00:13

  Cik jauki bija šie visi septiņi karuseli, kas katru trešdienu deva ko jaunu, lai varētu vel vairāk sevi sapurināt. Liels paldies Ingunai Dadeikai un esmu gandarīta, ka viņa ienāca manā dzīvē. Tas notika septembri un esmu kļuvusi iekšēji mierīga, pārliecināta. Un kā bungošanas tehnika ļoti palīdz un rozā brilles, tas ir super. Viss dzīvē mainās uz pozitīvo. Un Jauna gada lai ir spars un daudz radošu iedvesmu ar ko dalīties un dod mums.

 11. Rakstīja Inese K on 18/12/2014  20:36

  Vizinājos ar visiem septiņiem "Praktisko sajūtu karuseļa" Zirdziņiem. Decembra iespaidi vēl gluži svaigi un sajūtas, ka ļoti, ļoti daudz spēju pati. Šī unikālā pieredze deva ticību sev un citādi ieraudzīju daudzas lietas. Apbrīnoju Ingunu par viņas zināšanām, drosmi un ticību! Paldies, ka esmu atradusi šo projektu un mīļš paldies visiem, kas to veido.
  Ar pateicību,
  Inese K

 12. Rakstīja Vita on 18/12/2014  20:02

  Vakar piedalījos Ingunas Dadeikas pēdējā “Praktisko sajūtu karuseļa” vebinārā un iepriekš pavizinājos viņas vadītajā
  simoronēšanas zirdziņā. Esmu to priekš sevis atklājusi un pieskaitījusi :) Šie vakari zirdziņu pasākumā, kā arī iepriekš
  apmeklētie vebināri, mani pēc saspringtās darbdienas relaksēja, uzmundrināja, izglītoja. Fascinēja Ingunas saskarsmes vieglums un tas, kā viņa gūst līdzdzīvošanas baudu no mums dodamās informācijas. Šobrīd liekas, ka teikt ierasto paldies par to ir kaut kā
  pliki, bezpersoniski, taču cita vārda latviski mums nav. Krieviski tas būtu - blagodarju.
  Spēkpilnu un gaišu šo laiku un visu 2015.gadu!
  Ar cieņu,
  Vita

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.