INGA GROMOVA

Pasniedzeja_vizitkarte_Inga_GromovaManā dzīvē bija smags lūzuma punkts, kura dēļ es trijās dienās strauji novecoju. Medicīniski to sauc par veģetatīvās nervu sistēmas sabrukumu. Tagad es zinu, ka, ja no sirds lūdz un nožēlo, tev tiek piedots. Un man tika piedots. Sejas joga man ir nākusi kā Dieva dāvana. Dievs strādā perfekti – man iedeva gan informāciju, gan grāmatas, gan saveda kopā ar zinošiem cilvēkiem. Pateicoties akupresūras terapeitei un Reiki meistarei no Singapūras, apguvu Sejas jogu. Esmu piedalījusies izcila ukraiņu jogas meistara pranajamas jogas semināros un privāti konsultējusies. Esmu pilnveidojusi sevi Nathas jogas retrītos un turpinu pilnveidot savas prasmes gan no medicīnas un psiholoģijas, gan no dziedniecības puses. Pašlaik, studējot Astrodziedniecības institūtā, mācos par dziednieci. Es daudz lasu un mācos gan par cilvēka anatomiju un dziedniecību, gan par mūsu kultūras tradīcijām un vēsturi.

 

„Inga ir viena no pirmajām, kas atsaucās „Dzīves elpas” uzaicinājumam dot cilvēkiem iespēju izzināt sevi, strādāt ar sevi un noticēt sev. Par to es Ingai esmu ļoti pateicīga. Un ļoti priecājos, ka mūsu sadarbība pēc vasaras brīvdienām turpinās.”

/Eva Voldiņa „Dzīves elpas” veidotāja/

 

Ingas nodarbību cikla Sejas joga” mērķis

ir sniegt cilvēkiem sapratni, ka tikai darbs pašam ar sevi dos rezultātus un nesīs augļus.

Ko iegūs un iemācīsies ikviens,kas nolems piedalīties šajās vebināra nodarbībās?rose-heart2

Nodarbībās būs iespēja veikt dažādus sejas vingrojumus, un, izmantojot muskuļu stimulāciju un dinamismu, kā arī dažādas elpošanas tehnikas un akupresūru, tiks panākts lielisks rezultāts, jo būs notikusi:

 • sevis sakārtošana no iekšienes;
 • tonusa un apjoma nostiprināšana zemādas zonā;
 • sejas ovāla pacelšana;
 • grumbu un krunciņu izlīdzināšana;
 • acu tūskas un zilo riņķu likvidēšana;
 • kakla muskuļu nostiprināšana;
 • dubultzoda likvidēšana.

 

______________________________________________________

 

 

NODARBĪBAS SEPTEMBRĪ

 

E-kurss “MANUĀLĀ MUSKUĻU ATSLĀBINĀŠANA  ”

E-kursā iemācīsies atslābināt muskuļus ar manuālās tehnikas palīdzību. Uzdevums būs pašam ar griešanu, vilkšanu, stiepšanu izvilkt muskuli un 60 sekunžu laikā panākt atslābšanu.

E-kursā iemācīsies elementāri atslābināt muskuļus un padot asins cirkulāciju, likvidējot galvassāpes -pieres, deniņu pakauša rajonā, likvidēt savilkumus, spriedzi un sāpes sprandas rajonā, acu muskuļos, lai uzlabotu redzi un redzes asumu, normalizēt augstu asinsspiedienu. Iemācīsimies atslābināt muskuļus padodot asins cirkulāciju aknā, nierēs, likvidējot sāpes plecu daļā, muguras jostas un sprandas daļā, likvidējot spriedzi un sāpes gurnos un kāju locītavās.

 E-kursā iemācīsies ar vienkāršu muskuļa izstiepšanu atbrīvoties no stresa, jo stresa brīdī nestrādā gremošanas sistēma, imūnā sistēma, kas noved pie veselības problēmām un slimībām. Apgūsi „atslēgas”, kas palīdzēs uzlabot atmiņu, lai viegli varētu apgūt un iemācīties, piemēram, dažādas valodas un citu. Iemācīsimies atbrīvoties no hroniska noguruma, vājuma, nespēka un paaugstināt ķermeņa tonusu un enerģiju.

E-kursa  sastāv no 10 video nodarbībām.

 

Vairāk lasiet šeit

 

 

 

_______________________________

E-APMACĪBA JEB VIDEO KURSS

Video nodarbībās iespējams noskaidrot savas rūniskās zīmes uz rokām gan sev, gan saviem mīļajiem.

Izrādās, ka mums katram jau piedzimstot ir ieliktas rūniskās zīmes un ja mēs spējam atšifrēt to rakstu, ko Dievs mums katram  ielicis, tad spējam saprast savu dzīves misiju un nozīmi, bet pats labākais mēs spējam pārvarēt tos šķēršļus un izmainīt likteņa līniju. Izrādās, kad mēs apgūstam kaut kādu dzīves pieredzi, mums mainās līnijas uz rokām un parādās jaunas.

 

 

Par e- kursu vairāk variet uzzināt šeit

 

 

 

 

E-APMACĪBA JEB VIDEO KURSS

Kursā tiek mācīta cilvēka smalkā enerģētiskā uzbūve – kā tā veidojās jau no dzimumšūnu savienošanās brīža un kādu iespaidu tā atstāj uz bērniņu, vēlāk jaunieti, un pēc tam uz pieaugušu cilvēku, katru gadu veidojot viņa likteni.

Video kursā ar piemēriem no dzīves tiek atspoguļots liktenis un tā ietekme uz cilvēku, gadījumos, kad netiek pareizi atvērti un attīstīti smalkie energocentri.

 

 

 

Par e- kursu vairāk variet uzzināt šeit

 

 

 

 

E-APMACĪBA JEB VIDEO KURSS

Piedāvājam E-apmācību, jeb video kursu, kurā apgūsi Rūnisko kalendāru, iemācīsies atrast un noskaidrot savu un mīļoto cilvēku dzimšanas rūnu un tās enerģijas iedarbību, noskaidrosi katra mēneša dienas rūnu un tās iedarbību uz Visumu, rūnas maģisko iedarbību, rūnas pareģojuma nozīmi, rūnas apzīmējumu, rūnas amuleta darbības izpausmi un nozīmi.

 

 

 

Par e- kursu vairāk variet uzzināt šeit

 

 

 

 

E-APMACĪBA JEB VIDEO KURSS

Piedāvājam E-apmācību, jeb video kursu, kurā jūs uzzināsiet Gaismas kanālu veidus, to kodus, kā arī iemācīsieties izvēlēties sev nepieciešamos kanālus un tos atvērt. Kanālus var atvērt ne tikai sev, bet arī kādam citam cilvēkam, kuram vēlaties palīdzēt, un pat dzīvniekiem vai lietām.  

 

 

 

Par e- kursu vairāk variet uzzināt šeit

 

 

 

E-APMACĪBA JEB VIDEO KURSS

Piedāvājam E-apmācību, jeb video kursu liekā svara samazināšanai ar akupresūras palīdzību, kurā katrs varēs atrast savu liekā svara iemeslu un izmantot speciāli izstrādātu savu punktu kombināciju, kas uzlabos figūru un veselību.

 

 

 

Par e- kursu vairāk variet uzzināt šeit

 
 
 
 
 
Šeit Tu vari ieskatīties Ingas bezmaksas vebināros
 
Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kadā no Igas Gromovas nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.
 
 
 

 

 

 

 
 

5 Komentāri

 1. Rakstīja Zane on 08/12/2015  16:28

  Péc vebinára "Ar Dao mácíbas vingrinájumu sakártosim sirdi" es izpildíju vingrinájumu sirds sakártoshanai 36 reizes .Es izdaríju to !!! Un péc vinrginájuma beigshanas es sajutu sirds rajoná tádu ká tíríbas sajutu, vieglumu ,it ká akmens bútu nokritis...es lidoju...es jutos tik viegli...Paldies Ingai par shím ziníbám,ko vinja mums dod . Tás ir zelta vértas un vinjas strádá ,ir tikai jabút gribasspákam un pacietíbai ...

 2. Rakstīja Vineta R on 13/05/2014  16:46

  Liels paldies, Inga, par brīnišķīgajām nodarbībām par 12 veselības mudrām! Viss tika izstāstīts izsmeļoši un saprotami. Paldies par 12 veselības mudru meditāciju, jutos kā klātienes nodarbībā prasmīga, zinoša pasniedzēja vadībā! Es jūtos saņēmusi daudz vairāk, nekā biju gaidījusi, sirsnīgs paldies, Inga!
  Uz tikšanos!

 3. Rakstīja Aiva on 12/04/2014  16:13

  Paldies,INGAI ka viņa dalās,ar mums savās,īpašās dziļās zinībās. Ne katrs dalītos tajā. MĒS IEGŪSTAMS NEATSVERAMAS ,LIETAS KAS MUMS PALĪDZ ,MAINĪTIES UN KĻŪT STIPRIEM.

 4. Rakstīja Edīte on 10/04/2014  13:43

  Brīnišķīgi,es ar tā netīšām nokļuvu Ingas vebinārā,jo kādu laiku mani aizrauj skaņas. Un sapratu,Inga ir īpaša.Pēdējā laikā nebiju dzirdējusi, ka cilvēks dalās ar informāciju no visas sirds, tik izsmeļoši,saprotami. Es vienkārši biju pacēlusies no zemes.
  Liels paldies Ingai, paldies ka esi mums !!!

 5. Rakstīja Vineta on 08/02/2014  19:40

  Kā tas dzīvē bieži mēdz gadīties, pie mums īstajā brīdī atnāk tieši tas, kas tobrīd nepieciešams. Vakar no rīta mana draudzene atsūtīja informāciju par Jums un vakara nodarbību. Pirmo reizi piedalījos tādā pasākumā. Vissirsnīgākie paldies Ingai, jo šobrīd man dzīvē kā reiz ir posms, pilns problēmu un stresa, ar ko vairs īsti netieku galā. Vakar pēc nodarbības jutos lieliski, tāpat arī šodien, kad atkārtoju vakar ierādīto punktu stimulāciju. Paldies, paldies, paldies!!! Nākamajā piektdienā nebūšu ar Jums kopā Ingas nodarbībā, jo dodos ceļā, bet ceru, ka drīz atkal piedalīšos Jūsu piedāvātajās nodarbībās. Redzēju tēmas, kas man ir svarīgas un interesantas. Lai Jums veiksmīgs gads un daudz laimīgu, sevi pilnveidojošu un atveseļojošu sekotāju!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.