GUNTA DAUĢE

pasniedzeja_vizitkarte_gunta_dauge-kopya

 

Esmu Pītija – sieviete Orākuls. Man ir dota iespēja redzēt un just. Es redzu cilvēkus, viņu rūpes un sajūtas, viņu attiecības un nākotni. Pītija nav vienkārši gaišreģe, tā ir sieviete, kurā slēpjas gudrība, kura informāciju nevis saņem, kad prasa, bet, kurai nāk informācija. Tas nenozīmē, ka es visu visiem stāsta. Nē, tieši otrādi, tas dod iespēju cilvēkiem palīdzēt un ieteikt to piemērotāku viņu situācijā, nevis vienkārši informēt par to, kur viņi atrodas, kas ar viņiem notiks. 

Manas praktiskās zināšanas ir virzienos, kuros es nespēju nedarboties:
Maiju kalendārā mēs dzīvojam visi – gribam to vai nē. Esmu apguvusi šīs zināšanas no Ivo Puriņa un šobrīd aktīvi darbojos viņa komandā, rakstot dienas enerģijas stāstus, vadot lekcijas un konsultējot cilvēkus.

Ar spēļu kārtīm zīlēju jau skolas vecumā. Tajā laikā nebija nekādas informācijas par to. Pati izdomāju, ko kārtis nozīmēs, pati domāju, kā salikt un pati tulkoju. Taro gan vilināja, gan likās sarežģīts instruments, līdz kādu dienu spontāni nopirku grāmatu un uzreiz pēc tam arī kārtis. Esmu mācījusies gan pie zīlnieces, gan tālmācības kursos, bet savas vērtīgākās zināšanas esmu sameklējusi, apkopojusi pati. 

Akmeņi ir mani labākie draugi. Man ir vesela kolekcija ar tiem gan rotas lietās, gan gabalos. Pašmācības ceļā nemitīgi papildinu savas zināšanas par šo jomu, kā arī praksē, tos lietojot un sajūtot, uzkrāju pieredzi un pārliecinos par to maģiskajām īpašībām.

 

___________________________

 

 

 

NODARBĪBAS 

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Guntas Dauģes nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.