E-KURSS

 GAISMAS KANĀLI

Inga Gromova- Gaismas kanālu praktizētāja

Instruments,

kas palīdzēs attīstīties Dvēselei un  īstenot tās sapņus un mērķus

Gaismas kanāli ir vēl viens instruments mums, cilvēkiem, ko atsūtījuši Augstākie Spēki. Ar to palīdzību mēs varam sakārtot savu enerģiju, pacelt vibrācijas, sakārtot čakru sistēmu, sākot ar Hari līniju un beidzot ar Zvaigžņu čakrām, atjaunot organisma šūnas, aizsargāt sevi no lāstiem, nolādējumiem un citām negatīvām enerģijām. Tie palīdz novājēt, uzlabot labklājību un finansiālo stāvokli. Mēs varam ārstēt sevi, sākot ar zobu sāpēm, līdz pat tādām nopietnām veselības problēmām, kā audzējs, AIDS un atrisināt dažādas sadzīves problēmas. Ir kanāls, kurš palīdz piepildīt vēlēšanās, bet tikai tādas, kuras atnes Augstāko labumu. 

 Kas ir Gaismas kanāli –

Informācija par kanāliem nākuši no meistariem, kas saņēmuši to no Augstākiem spēkiem tikai 2015.gadā un šajā e-kurā jūs ar tiem iepazīstinās Inga Gromova – Gaismas kanālu praktizētāja.

Un kanāli ir vajadzīgi, lai aktivizētu cilvēces attīstību gan garīgā, gan veselības un materiālajā ziņā.  

Gaismas kanāli ir noteiktas enerģijas frekvences, kuras pievienotas pie Augstākā Enerģijas  Avota - Ģeneratora, un kurus var atvērt ar Gaismas skaņas kodu. Kanālus var izmantot jebkurš cilvēks, kas vēlas veicināt savu attīstību. Kanālu atvēršana ietver nelielu meditāciju, sazemēšanās procesu un konkrētas lūgšanas, kas vērstas uz Augstākiem Spēkiem, tam seko Gaismas kodu izteikšana un uzdevumu izprašana.

 Esi jau pieņēmis lēmumu apgūt šo e-kursu?

 Kas ir Gaismas kanāli –

 • paplašinās apziņu,
 • vairos savu enerģiju un spēku,
 • pacels vibrācijas,
 • attīrīs savu enerģijas lauku no visām astrālām būtnēm, piesaistēm, enerģētiskiem vampīriem un negatīvās enerģijas,
 • attīstīs savu garīgumu (gaišredzību, gaišzinību, telepātiju intuīciju, telekinēzi, un daudz ko citu),
 • uzlabos savu dzīves kvalitāti, labklājību un materiālo stāvokli,
 •  izdziedinās sevi un sakārtos savu veselību,
 • aktivizēs un atjaunos savas šūnas un organismu kopumā.

Šajā e-kursā jūs uzzināsiet Gaismas kanālu veidus, to kodus, kā arī iemācīsieties izvēlēties sev nepieciešamos kanālus un tos atvērt. Kanālus var atvērt ne tikai sev, bet arī kādam citam cilvēkam, kuram vēlaties palīdzēt, un pat dzīvniekiem vai lietām.  

 E- kursa ilgums ir 6 nedēļas,

kuru laikā jūs pilnībā apgūsiet visus 136 Gaismas kanālus.

  E-kursā jūs:

1) Katru otro dienu savā e-pastā saņemsiet vienu video nodarbību, kurā apgūt dažādus Gaismas kanālus. Pavisam kopā būs 19 nodarbības, 20-40 minūtes garas.

2) Kursa beigās saņemsiet praktisku e-grāmatu  (PDF formātā) ar visiem 136 Gaismas kanāliem.

3) Pieeju forumam „Praktizētāja pieredze Gaismas kanālu atvēršanā” jautājumu uzdošanai par procesu un praksi, kā arī iespēju dalīties ar savu pieredzi un uzzināt citu Gaismas kanālu lietotāju pieredzi.

Tev ir iespēja iegādāties 

E-KURSU

 GAISMAS KANĀLI

CENA 87.20 EUR

Parasti šada kursa cena ir 190,- EUR

Tev ir iespēja veikt arī dalīto maksājumu 44,00 EUR X2

E-kurss Dzīves elpā –

  Tev dod iespēju uzsākt mācības jebkurā sev vēlamajā laikā.

 Cilvēki, kas sāka ar šiem kanāliem strādāt, izteica savu sajūsmu par to, kā sakārtojusies viņu dzīve. Kādam pavērās jaunas karjeras iespējas, kāds beidzot sāka naktīs gulēt, bet vēl citi aizmirsa par savām slimībām.

 Ko stāsta cilvēki,

kas pielietojuši Gaismas kanālus savā dzīvē:

Inese* - 2016-12-26 11:11 ....Trīs dienas atpakaļ sākās sāpes krustu rajonā. Biju jau ar to it kā tikusi galā, bet kā par spīti uz svētkiem nekur nebija miera no tām nepatīkamām velkošām sāpēm. Līdz tam pieslēdzu sev tikai tīrošos kanālus. Nu var jau būt, ka tā procesa dēļ tur kaut kas izlīda ... Vakar pieslēdzu kanālu , kas iztaisno, ārstē mugurkaulu. Pēc kādas stundas attapos, ka eju un daru darbus, mani krusti vairs netraucē un jūtos labi ... Esmu daudz lasījusi, interesējusies par šo tēmu, cenšos izprast procesu , bet tā bija reize, kad uz sevi arī reāli izjutu, kā palīdz šī Gaismas enerģija !

Signe* - 2017-01-04 10:42 Pēc kanāla atvēršanas, kas iztīra māju no visādiem mošķiem, sajutu, ka kāds mani it kā saņem ar abām rokām ap kaklu un stingri satur ( kā žņaudzot ), vēl pēc 10 minūtēm bija interesanta sajūta, ka visu pakausi dursta kā ar adatām, bet tas viss bija tikai mirklis. Pašlaik strādā kanāli manai veselībai un sajūtas ir diezgan interesantas. Redzes uzlabošanai it kā neko īpašu nejūtu, bet nedaudz lauž muguru, mazliet sāp un ir smaga galva, bet vislabāk man patīk, ka nupat atnāca vaļā deguns - sajūta, it kā caurvējš vilktu cauri ( iesnas man nav ). Ir arī neliela karstuma sajūta. Sajūtu ziņā jau labu laiku esmu diezgan ''kurla'', tad nu šīs, pat īpaši neieklausoties sevī, man liek domāt, ka Gaismas kanāli strādā gan, tas neticīgajiem, pie kuriem pieskaitu arī sevi :)

Juris* - 2017-01-10 09:18 .... Par pieredzi runājot sajūtas ir lieliskas. Es jūtu, ka iedarbība notiek. Svaigākais no notikumiem, manai Mammai atverot zobu kanālu, pēc zoba saknes izraušanas izrādījās, ka apakšā bija strutas. Ārste brīdināja, ka sāpēs un var būt sarežģījumi. Mammai nebija sāpju un sarežģījumu. Kanāls reāli strādā. Paldies!

 Esi pieņēmis lēmumu apgūt šo e-kursu?

 E-kurss

Dzīves elpā mēs līdz šim esam piedāvājuši apmācību vebināru veidā, tāpat jums ir iespēja iegādāties “Dzīves elpas” pasniedzēju izveidotos produktus, ar kuriem strādāt patstāvīgi.  Arī mūsu “Lieliskie atradumi” dod pieeju veseliem produktu komplektiem par dažādām saistošām tēmām.

No 2017.gada mēs pievienojam vēl vienu formu - e-kursus, kas dos jums dažāda veida priekšrocības:

 • tiks ietaupīti līdzekļi,
 • tiks ietaupīts laiks, jo mācīties varēs jebkurā sev ērtā laikā un jebkurā vietā,
 • būs iespēja atgriezties pie materiāliem un atkārot,
 • atvieglos jūsu laika plānošanu,
 • vēl plašāka piekļuve dažādiem pasniedzēju sagatavotajiem materiāliem.

Šis e-kurss ir kā aizsākuma posms Dzīves elpas jaunajai koncepcijai, kuru jums būs iespēja iepazīt jau tuvāko mēnešu laikā.

Kā notiks E-apmācības un kursi?

 • Izvēlieties sevi interesējošo kursu;
 • Piesakieties apmācībām, aizpildot pieteikuma formu;
 • Veiciet apmaksu par izvēlētajām apmācībām;
 • Saņemiet e-pastā piekļuves datus e-apmācību sistēmai;
 • Iepazīstieties un apgūstiet piedāvātos apmācību materiālus;

Šeit Tev ir iepēja uzzināt vēl vairāk par šo kursu!

E- kursa "Gaismas kanāli" ievada nodarbība

 Par šī produkta kvalitāti un saturu pilnībā atbild tā autors un izveidotājs.Šis produkts ir izglītojoša satura un nesatur lietotāja garantijas kāda specifiska mērķa sasniegšanai.  Kā arī “Dzīves elpa”, kas šajā gadījumā ir tikai produkta virzītājs un veicinātājs, neatbild par jebkādiem ieguvumiem un zaudējumiem (materiāliem un nemateriāliem), kuri varētu būt radušies vai asociēti kā radušies šī produkta izmantošanas gadījumā. Iegādājoties šo produktu jūs esat apliecinājuši, ka piekrītat šo noteikumu atrunai. Produktu aizsargā autortiesības un tas paredzēts tikai individuālai izmantošanai. Jebkāda iegādātā produkta publiskošana, kopēšana, drukāšana vai pavairošana uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. 

Copyright 2016 (c) All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.