Laipni lūgti forumā! Izlasi, pirms sāc!

NOTEIKUMI, PALĪDZĪBA UN PADOMI PAR DZĪVI FORUMĀ
Kā ievietot avataru, kā pievienot komentārus tēmām, kā ievietot attēlu vai video savā ziņojumā, kā piekļūt speciālajiem forumiem utt.
Lietotāja avatars
Dzīves elpa
Atbildes: 121
Pievienojies: 28 Apr 2016, 11:02

Laipni lūgti forumā! Izlasi, pirms sāc!

Atbildēt Dzīves elpa » 28 Apr 2016, 00:54

Apsveicam ar veiksmīgu reģistrāciju!

Pēc reģistrēšanās jūs varēsiet redzēt un lasīt visus atvērtos un publiskos forumus, kā arī atsevišķus speciālos forumus.

Jūsu piekļuve slēgtajiem forumiem ir atkarīga no jūsu statusa šajā forumā.

Ja jums šķiet, ka jums pienākas piekļuve kādam no slēgtajiem forumiem, bet jums tās nav, rakstiet uz epastu: info@dziveselpa.lv

Lūdzu ņemiet vērā, ka slēgtie forumi jums var tikt atvēri 24h (diennakts) laikā no reģistrēšanās vai attiecīgā statusa iegūšanas brīža. Ja nevarat redzēt savā forumu sarakstā visus savus forumus arī pēc 24 stundām, lūdzu rakstiet uz epastu: info@dziveselpa.lv

Paldies par sapratni un pacietību!
Mēs ļoti cenšamies, lai šajā vietā jums būtu patīkami uzturēties un jūs pavadītu laiku pēc iespējas vērtīgāk un interesantāk.

Jautājumus un komentārus varat atstāt arī zem šīs informācijas, mēs palīdzēsim!

Lietotāja avatars
Dzīves elpa

Re: Laipni lūgti forumā! Izlasi, pirms sāc!

Atbildēt Dzīves elpa » 25 Mai 2016, 13:30

No 24.05.16 forumā vairs nav iespējams pievienot ziņojumos attēlus kā pielikumus (attachment). Jūs vēl arvien varēsiet pievienot jebkādus dokumentus - doc, pdf, mp3 utt. failus, kuri paredzēti foruma pārējo lietotāju lejuplādēšanai savos datoros.

Bet par to, kā ievietot ilustrējošus attēlus (jpg, png, gif utt) jūsu ziņojumos, lasiet šeit!

Diana
Atbildes: 1
Pievienojies: 03 Aug 2016, 21:04

Atbildēt Diana » 29 Aug 2016, 14:07

Labdien!
Darbojos forumā ar savām naudas lietām, un te pēķšņi vienu dienu sapratu, ka programmu izbaudu!! (tieši tā - izbaudu!) tikai sev vien zināmā tempā un ritmā, un man vēl vajadzīgs krietns laiks, lai to pabeigtu! Un ja nu tā vairs nebūs pieejama??
Sakiet lūdzu, cik ilgi es varēšu ar to strādāt?? Vai tā vienu jauku dienu nebūs ciet??

Visus jūs mīlot,
ar cieņu,
Diāna

Lietotāja avatars
Inguna Dadeika
Gaismas palīgs
Atbildes: 165
Pievienojies: 16 Apr 2016, 14:51

Atbildēt Inguna Dadeika » 29 Aug 2016, 19:19

Diana rakstīja:Labdien!
Darbojos forumā ar savām naudas lietām, un te pēķšņi vienu dienu sapratu, ka programmu izbaudu!! (tieši tā - izbaudu!) tikai sev vien zināmā tempā un ritmā, un man vēl vajadzīgs krietns laiks, lai to pabeigtu! Un ja nu tā vairs nebūs pieejama??
Sakiet lūdzu, cik ilgi es varēšu ar to strādāt?? Vai tā vienu jauku dienu nebūs ciet??

Visus jūs mīlot,
ar cieņu,
Diāna

Diāna! Paldies par labu jautājumu!
No sirds priecājos, ka programmu baudi:) Un mēs ļoti labi zinām, ka katram cilvēkam ir savs ritms un izbaudīšanas, mācīšanās un progresa ātrums. Tāpēc - nē! Programma nebūs aizvērta! Tieši otrādi, tā pat vēl papildināsies ar jaunumiem, jūsu jautājumiem, priekšlikumiem un, vadoties no tiem, arī jaunie materiāli! Tieši jūsu vajadzībām, tempam un patikai!

Lai veselīga un jautra tuvošanās tām durvīm, aiz kurām kāds ir un skan ... Kling Klang, esmu klāt! Tava nauda!:)

Inese
Atbildes: 7
Pievienojies: 21 Apr 2016, 18:43

Atbildēt Inese » 27 Feb 2017, 09:24

Labdien!
Vai ir iespējams bungošanas seansi lejuplādēt no šīs lapas? Skatos tos darba datorā, bet tas bieži neļauj ieiet dziveselpas lapā, laikam kaut kādi filtri, būtu daudz ērtāk lejuplādēt un skatīties, kad ir ērti.

Lietotāja avatars
Dzīves elpa

Atbildēt Dzīves elpa » 27 Feb 2017, 12:09

Inese, paldies par jautājumu!
Jā, var lejuplādēt.

Lūk, solīši:
1) Spiežam uz baltā virsraksta, kas ir uz katra video -

Attēls

2) Jūs pāradresēs uz vimeo.com lapu, kur ir oriģinālais video.

Attēls

3) Mazliet parullējam uz leju un ieraudzīsim pogu Download

Attēls

4) Spiežam uz pogas un izdaram visas darbības, kādas nu jūsu datora interneta pārlūks piedāvā, lai lejuplādētu materiālu!

Lai veicas! Turpinām bungot!:)

Inese

Atbildēt Inese » 27 Feb 2017, 15:29

Maira, paldies, bet man tikai 1.bungošanas seanss aiziet uz vimeo lapu, kut to var lejuplādēt, pārējie nē....

Lietotāja avatars
Dzīves elpa

Atbildēt Dzīves elpa » 27 Feb 2017, 21:58

Pēc kāda brītiņa pārbaudīsim, kāpēc tā.

Lietotāja avatars
Dzīves elpa

Atbildēt Dzīves elpa » 27 Feb 2017, 22:09

Tehniski nav nekādu šķēršļu, lai nepāradresētu uz lapu, kur var lejuplādēt. Pamēģiniet no cita interneta pārlūka.

Inese

Atbildēt Inese » 28 Feb 2017, 08:19

Mēģināju ar Microsoft Edge, ar Chrome, tāpat nevaru aiziet uz lapu, kur var lejuplādēt- kādu vēl pārlūku var mēģināt, lūdzu?

Inese

Atbildēt Inese » 28 Feb 2017, 08:39

Vai zem katra video nav iespēja ielikt linku uz lapu, kur var lejuplādēt, lūdzu? paldies.

Lietotāja avatars
Dzīves elpa

Atbildēt Dzīves elpa » 01 Mar 2017, 12:26

Inese rakstīja:Vai zem katra video nav iespēja ielikt linku uz lapu, kur var lejuplādēt, lūdzu? paldies.

Jūsu lūgums izpildīts:)
Tagad zem "Bungošanas seansi" video ir poga ar saiti!
Lai vērtīgi bungojas! :)

Inese

Atbildēt Inese » 01 Mar 2017, 12:54

Liels, liels paldies, varēšu tagad bungoties no sirds:)

astere
Atbildes: 10
Pievienojies: 21 Jan 2017, 15:24

Atbildēt astere » 10 Mar 2017, 09:56

Atzīšos godīgi - es nebungoju vēl patiesi, es nevaru savu prātu uzstādīt, darbošos, līdz prāts pats pieslēgsies, neatkarīgi no manis, bet ceru - zemapziņa kaut ko pieņem. Manī tik dadz problēmu manos daudzajos gados sakrājies, ka tikai palēnām, pamazām ieeju šajā jaunajā pasaulē.
Bungošu, vingrošu, elpošu, dzīvošu kopā ar Jums, manas labās Gaismā! Paldies, Mairiņ! Tu esi tiešām Gaisma mums un Saulīte!!!

Lietotāja avatars
Maira Gūtmane
Gaismas palīgs
Atbildes: 107
Pievienojies: 17 Apr 2016, 15:28

Atbildēt Maira Gūtmane » 10 Mar 2017, 10:38

astere rakstīja:Atzīšos godīgi - es nebungoju vēl patiesi, es nevaru savu prātu uzstādīt, darbošos, līdz prāts pats pieslēgsies, neatkarīgi no manis, bet ceru - zemapziņa kaut ko pieņem. Manī tik dadz problēmu manos daudzajos gados sakrājies, ka tikai palēnām, pamazām ieeju šajā jaunajā pasaulē.
Bungošu, vingrošu, elpošu, dzīvošu kopā ar Jums, manas labās Gaismā! Paldies, Mairiņ! Tu esi tiešām Gaisma mums un Saulīte!!!

Paldies, Astere! Tieši tā - ļauj sev justies komfortabli un spēlēties, nopietnību atstāj citām reizēm (ar cerību, ka tā varētu palikt pilnīgi aizmirsta)! Kad mēs kaut ko darām ar prieku, ar azartu, jūtoties komfortabli, spēlējoties, tātad nebaidoties kaut ko izdarīt nepareizi un sev kaitēt, mūsu smadzenes pieņem jauno informāciju daudzkārt vieglāk un atceras to daudz labāk un mūsu ķermenis adaptē jauno informāciju un pieredzi sekmīgāk :) Lai izdodas lieliski! Saulītes un samīļojiens!

Valda
Atbildes: 2
Pievienojies: 21 Apr 2016, 22:23

Atbildēt Valda » 19 Mar 2017, 19:25

Sveiciens visiem, kas gaismā! Paldies, ka Jūs visi esat šajā lieliskajā piedzīvojumā!!!
Pasaule mainās gandrīz taustāmi, šis tas arī jūk un brūk...
Tehnisks jautājums - kopš ceļojuma 17. dienas vairs neredzu Gaismas palīga ievietoto attēlu, tā vietā ir "iebraukt aizliegts" zīme. Kas ir mainījies, vai manam datoram kas būtu jālabo? Varbūt tas ir saistīts ar to, ka arī ienākot forumā, virs lodziņiem parādās uzraksts, ka te "This connection is not secure" utt...

Lietotāja avatars
Gaismas palīgs
Gaismas palīgs
Atbildes: 165
Pievienojies: 17 Apr 2016, 15:36

Atbildēt Gaismas palīgs » 19 Mar 2017, 20:08

Valda rakstīja:Sveiciens visiem, kas gaismā! Paldies, ka Jūs visi esat šajā lieliskajā piedzīvojumā!!!
Pasaule mainās gandrīz taustāmi, šis tas arī jūk un brūk...
Tehnisks jautājums - kopš ceļojuma 17. dienas vairs neredzu Gaismas palīga ievietoto attēlu, tā vietā ir "iebraukt aizliegts" zīme. Kas ir mainījies, vai manam datoram kas būtu jālabo? Varbūt tas ir saistīts ar to, ka arī ienākot forumā, virs lodziņiem parādās uzraksts, ka te "This connection is not secure" utt...

Paldies, Valda, par vērību un par ziņu!
Labā ziņa - dators nav jālabo!:)
Steidzamies labot savu kļūdu! :roll:
Tagad vajadzētu būt visiem attēliem 21 Diena gaismā redzamiem. Ja vēl arvien nav, tad dodiet ziņu atkal!

Savukārt uzraksts "This connection is not secure" var būt atkarīgs no antivīrusu un ugunsmūru uzstādījumiem jūsu datorā vai interneta piegādātāja uzstādījumiem. Tomēr, ja šie uzraksti vēl kaut kā traucē piekļuvi forumam vai Dzīves elpas mājas lapai, lūdzu atsūtiet ekrānšāviņa (screenshot) bildi, lai varam atrast cēloni tādiem uzrakstiem.

Lai pasaule turpina mainīties uz labu, uz labu vien un - lai top!:)
Attēls

astere

Atbildēt astere » 29 Mai 2017, 06:24

Labdien!
Mans pirmais eksperiments ar rīsiņiem izdevās!!! Jau trešajā diena "naida" rīsiņi kļuva zaļi zili melni - bet "mīlestības" rīsiņi bija nez izmaiņām.
Domām ir liels spēks - un man par to bija liels izbrīns un gandarījums! Tātad - mums jādomā tikai Mīlestības domas, laba vēlējumi, kas Pasauli darīs labāku!!
Lai top!
Paldies, Mairiņ, par brīnišķīgo Mega kursu!!! Lasu , mācos, baudu, nāk daudz labu lietu manā dzīve!
Anita

astere

Atbildēt astere » 29 Mai 2017, 10:21

[img]437112482[/img]
astere rakstīja:Labdien!
Mans pirmais eksperiments ar rīsiņiem izdevās!!! Jau trešajā diena "naida" rīsiņi kļuva zaļi zili melni - bet "mīlestības" rīsiņi bija nez izmaiņām.
Domām ir liels spēks - un man par to bija liels izbrīns un gandarījums! Tātad - mums jādomā tikai Mīlestības domas, laba vēlējumi, kas Pasauli darīs labāku!!
Lai top!
Paldies, Mairiņ, par brīnišķīgo Mega kursu!!! Lasu , mācos, baudu, nāk daudz labu lietu manā dzīve!
Anita

astere

Atbildēt astere » 29 Mai 2017, 10:23

Labdien!
Lai top!
Anita

P.s.Diemžēl bildes nevaru pievienot.... ;)

saulīte
Atbildes: 2
Pievienojies: 22 Okt 2017, 11:49

Atbildēt saulīte » 11 Nov 2017, 11:01

Labdien!Esmu reģisrējusies forumā un esmu iegādājusies e-kursu Rūnu dziedniecība.Uz e-pastu atnāca vēstule,ka to atradīšu forumā.Kad uzeju uz lapu Rūnu dziedniecība(Lieliskie atradumi),rādās ,ka man nav tiesību,lai lasītu ziņas šajā forumā.Ko man darīt???Esmu nesapratnē.Es ceru uz palīdzību.Paldies.

Lietotāja avatars
Dzīves elpa

Atbildēt Dzīves elpa » 14 Nov 2017, 14:15

saulīte rakstīja:Labdien!Esmu reģisrējusies forumā un esmu iegādājusies e-kursu Rūnu dziedniecība.Uz e-pastu atnāca vēstule,ka to atradīšu forumā.Kad uzeju uz lapu Rūnu dziedniecība(Lieliskie atradumi),rādās ,ka man nav tiesību,lai lasītu ziņas šajā forumā.Ko man darīt???Esmu nesapratnē.Es ceru uz palīdzību.Paldies.

Labdien un paldies par jautājumu! Tajā pašā epasta vēstulē ir piekodināts, ka pieslēgšana konkrētam forumam notiks 48 h laikā. Atvainojamies, ka jūsu gadījumā tas aizņēma nedaudz vairāk laika. Tagad jums vajadzētu būt pieejai šim apakšforumam. Lai veiksmīga zināšanu apguve!

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi