Veselības dziedinošā runa un atveseļojošais seanss

Beata Sproģe-Kozlovska

beata - Kopya - KopyaMīlestības un manā dzimšanas dienas mēnesī veltu jums afirmāciju, ko izmantot ikdienā: „Dievišķais! Viss skaistais, kas ir uz Zemes un citām planētām, zvaigznēs, galaktikās un Visumā – es redzu un zinu tevi! Viss skaistais, ko tu esi devis, dod man spēku būt uz šīs planētas – Zeme – un redzēt, sajust Zemes vienreizīgumu un caur to dot iespēju savam iekšējam skaistumam vēl vairāk izpausties. Tu, dievišķi skaistais, esi tas, kas palīdz šo skaistumu visur ieraudzīt, apzināt un tam atvērties. Viss Visumā uz dievišķo tiecas, un katrā ir ielikts dievišķi skaistā pirmsākums. Palīdzi man, Radītāj, šo skaisto saskatīt, izprast un apzināt ar katru elpas vilcienu arvien vairāk un vairāk! Pateicos Dievišķi skaistajam tevī, sevī, visos it visā!”

Veselības dziedinošā runa un atveseļojošais seanss – šī enerģija ir tā, kas sakārtos tavus dzīvības centrus. Četros vakaros kopā ar mani tu atjaunosi sava organisma sistēmas. Kāpēc cilvēki nesasniedz iecerēto? Ir trīs pamatiemesli, kāpēc zemapziņa var bremzēt tavus centienus:

  1. mērķa neatbilstība personiskajam dzīves ceļam, kad tu tiecies uz svešu, citu cilvēku uztieptu mērķi;
  2. iekšējie bloki. Mūsu dzīvē itin visam ir iemesls, pat tam, kāpēc mums kaut kā nav. Bieži zemapziņa vēlēšanās izpildi bloķē, jo uzskata, ka tas tev var kaitēt. Pat bērnībā redzēta auto avārija var atstāt sekas zemapziņā un bloķēt šodienā gan auto iegādi, gan dažādas citas lietas, kas saistītas ar bērnībā pārdzīvoto;
  3. atteikšanās rīkoties jeb psiholoģiskā aizsardzība. 90% cilvēku izmanto psiholoģisko aizsardzību – viņi meklē veidus, kā sadzīvot ar problēmu, neko nerisinot. Taču tā nav laba izvēle. Veiksmīgāk ir netērēt laiku, meklējot vainīgos, bet mainīt sevi un atrisināt problēmas.

Organisma sistēmas atjaunosies neatkarīgi no tā, kas tev kaiš vai arī nekaiš – hroniskas galvassāpes, iekšējo orgānu hroniskas slimības, sāpes mugurkaulā un locītavās, bezmiegs, nervozitāte, zema imunitāte, iekšējās sekrēcijas dziedzeru slimības, gremošanas trakta problēmas, sirds un asinsvadu sistēmas traucējumi, augsts vai zems asinsspiediens, alerģijas, hronisks nogurums, lieks svars, nestabils materiālais stāvoklis, nedrošība par nākotni, sajūta, ka nekas neiet, kā gribētos. w_image_1407934256839_5943Katrs vakars būs īpašs, jo kopā ar mani tu atjaunosi dzīvības enerģiju, tu būsi ar koncentrēto Visuma enerģiju, tu sāksi sajust šo enerģiju, tu to pamanīsi pēc savām ķermeņa sajūtām. Varenā dzīvības enerģija atjaunos tava ķermeņa šūnas un orgānus, kā arī tava organisma enerģētiski informatīvo apjomu. Tev jāsaprot, ka enerģija sāks savu ceļu no taviem dziļumiem. Nekādi mani vārdi to nespēj izskaidrot. Tev jāļauj, lai ar tevi notiek šis brīnums.

Tu jutīsi, ka katrā seansā ar tevi notiek pozitīvas pārmaiņas. Tu jutīsi, ka tu mācies un izzini ko jaunu par sevi. Katrs seanss būs kaut kas jauns tavā dzīvē, kaut kas neatkārtojams, kaut kas ļoti emocionāls un saviļņojošs. Tu jutīsi ne tikai enerģijas, tu sajutīsi sevi šeit un tagad. Šis Visuma dzīvinošais lauks, ko mēs piesauksim, satur sevī mūsu atveseļojošo programmu. Esi drošs – tavas nākotnes durvis ir vaļā! Mēs aktīvi cīnīsimies ar hroniskām slimībām un iekaisumiem, kā arī pavisam sīciņiem defektiem. Tagad tie aizies. Tev jāsaprot, ka viss notiek pēc īpašas programmas,

Tas nozīmē, ka mēs atjaunosim tava organisma šūnas un mēs atjaunosim nevis vienkārši šūnas, bet šūnu membrānas, šūnu protoplazmu, šūnu kodolus. Mēs turpināsim atjaunot katras šūnas informatīvo apjomu. Un galu rezultātā mēs atjaunosim cilvēka genomu. Tavā organismā mēs kopā atjaunosim katras šūniņas enerģētiski informatīvo apjomu un caur katru šūniņu atjaunosim visa organisma enerģētiski informatīvo apjomu.

Tavas veselības radīšanas process notiek, pateicoties organisma enerģētiski informatīvajam apjomam un dzīvības enerģijai. Mums visiem jānonāk pie tāda stāvokļa, ka tu vienkārši aizmirsti, kas ir slimošana, kas ir saaukstēšanās. No mums pazudīs nejaukais sasprindzinājums, trauksme, bailes, kas faktiski ir visu mūsu slimību cēlonis. Katram cilvēkam ir sava misija, savs uzdevums, sava sūtība. Katram cilvēkam ir sava būtība, sava dvēsele un savs sargeņģelis, kas satur sevī visu enerģiju un informāciju, kas ir varenajā Visumā. Mums katram ir dots fantastisks spēks, neizmērojama enerģija, kas nodrošina pilnvērtīgu atrašanās laiku uz planētas Zeme, turklāt šī fantastiskā enerģija nodrošina šo mūsu laiku bez sāpēm, bez ciešanām un bez slimībām, ja vien mēs esam atvērti šai enerģijai.

Mēs atjaunosim asinsriti visās ķermeņa daļās, atjaunosim aknas un aizkuņģa dziedzeri. Tāpēc katrā seansā es atjaunošu un programmēšu tavu organismu, lai atjaunotos barības vielu straume uz katru tava organisma šūniņu un, protams, lai vielmaiņas atkritumi laikus atstātu tavu ķermeni. Mēs ejam pa veselības ceļu, lai uzvarētu slimības, lai iemācītos mīlēt sevi un ļautu esamībai dot sev visu labāko, ko tā mums var dot. Atļaujies būt vesels!

Nodarbībai sagatavo:

ūdeni stikla traukā (vēlams – vismaz 3 litri) un baltu svecīti, kas jāaizdedzina, nodarbībai sākoties.

Par Beatu Sproģi – Kozlovsku un nodarbībām vairāk lasiet šeit

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.