Nodarbošanās. Nodarbību cikls “Man nav jābūt, es esmu!”

31.okt, 19:30
 • Sākuma laiks:
  31/10/2018, 19:30
 • Beigu laiks:
  31/10/2018, 21:00
 • Pasniedzēja:
  LITA BRAMBATE
 • Dalības maksa:
  12,-Eur

Trešdienā, 31.oktobrī, plkst. 19.30

LITA BRAMBATEEnerģijas elpošana atdzimšanai vadītāja (rebirther)

“Man nav jābūt, es esmu!”

Nodarbošanās.

Lita:

Šis semināru cikls būs no manas sirds un dvēseles, pierakstiem un atziņām, ko esmu guvusi un piedzīvojusi. Veidoju to no pieredzes un balstoties uz intuīciju, nevis kādu konkrētu metodi. Būs daudz praktisku vingrinājumu un meditāciju, ar kuru palīdzību nonācu tur kur esmu. Ļoti priecāšos par jautājumiem, lai semināri izvedotos pēc iespējas praktiskāki. Protams arī elposim enerģiju.
Kā es jūtos tagad un kā es jutos tad. Kādreiz varēju doties skaistākajos ceļojumos uz eksotiskām valstīm un man nebija piepildījuma sajūtas, nekad, lai arī ko darītu un kur būtu, man bija grūti un biju nomākta, dažkārt pat nesapratu cik ļoti. Varēju justies nomākta pat piepildot sapņus un sasniedzot mērķus. Tagad es vienkārši mazgājos dušā un baudu ar katru šūniņu šo neaprakstāmo mirkli, katru sekundi, kā mans ķermenis kļūst tīrs un kā ūdens lāses pār mani plūst un tā ir absolūta pilnība, ne jau tāpēc, ka man dzīvē viss ir rožu ziedlapiņām kaisīts, bet tāpēc, ka nekas cits uz to brīdi neeksistē un ir ideāli labi.
Vairāk lasiet šeit 

 

5.nodarbība. Nodarbošanās.

Runāšu arī par savu nodarbošanos, kā jūtos tagad darot, ko daru un kā pamazām man ir pavērušās jaunas lietas un cik viegli un organiski viss notiek un kārtojas. Stāstīšu par klupšanas akmeņiem un darbu ar apziņu. Man katra diena ir kā aizraujošs piedzīvojums.

____________________________

 

“Man nav jābūt, es esmu!” 5. nodarbība (31.10.18.)
Cena: €12.00

 

Abonements visam kursam “Man nav jābūt, es esmu!”
Cena: €41.00

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.