Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. 2.nodarbība

2.mar, 19:30
 • Sākuma laiks:
  02/03/2018, 19:30
 • Beigu laiks:
  02/03/2018, 21:00
 • Pasniedzēja:
  MAIRA GŪTMANE
 • Dalības maksa:
  12,-Eur

Piektdienā, 2. marts, plkst, 19.30

MAIRA GŪTMANE – ciguna skolotāja, sertificēta Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāja,ģēniju trenere

Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. 2.nodarbība

Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku. Vairāk lasiet šeit 

2.nodarbībā turpināsim apgūt teoriju.

Manuprāt Ķīnas tradicionālās medicīnas uztvere ir gan sarežģīta, gan vienkārša. Un tā prasa iedziļināties enerģijās dabā un ķermenī un atrast likumsakarības. Un vienkāršā iņ-jan teorijas izpratne ļauj viegli pašam pieņemt lēmumu, kas tieši man manā gadījumā tieši šobrīd ir vajadzīgs lieliskai harmonijai.

Parunāsim par to, ka attīrīšanās kursa I posma svarīgs elements ir zināšanas par to, kas manam ķermenim ir toksisks un neļaut sev to vairāk uzņemt. Lai nav tā, ka no vienas puses tīrām un no otras puses turpinām likt iekšā.

Bungošanas daļā, ja vien neparādīsies kāda cita tēma, bungosim ārā paniku un bailes no svariem, ļaujot sev izjust, ka šī panika un bailes, ir sevis nepieņemšana. Tātad mācīsimies sevi pieņemt un mīlēt neatkarīgi ne no kā.

Un meditācijas daļā meditēsim pēc Dispenzas principiem, izmantojot simbolu. Meditācijas teorētisko bāzi sastāda izpratne par to, ka bieži vien mēs lieliski zinām, kas ir tas, ko mēs negribam, bet visai neskaidri – to, ko mēs gribam. Ja mēs nespējam koncentrēt fokusu un precīzi to nosaukt, tad mums nepietiek enerģijas, lai to radītu savā dzīvē.

Un veiksim mērījumus, lai mums pēc tam ir pierādījumi, ka mūsu izvēlētais ceļš mums palīdz justies labāk visās jomās – fiziski, emocionāli un garīgi.

____________________________

Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai" 2. nodarbība ( 02.03.18.)
Cena: €12.00

 

Abonements februāra un matra mēnešiem kursam “Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai"
Cena: €51.00

 

Abonements visam kursam “Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai"
Cena: €92.00

 

Abonements visam kursam “Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai" Dalītais maksājums
Cena: €47.50

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.