INGAS GROMOVAS E – kurss “Domu atspulgs caur zemapziņu, jeb slimību sakne”

Mūsu septītais e-apmācības kurss 

INGA GROMOVA

“Domu atspulgs caur zemapziņu, jeb slimību sakne”

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

 

 

Inga Gromova: “Apgūstot dzīves pieredzes es sāku apzināties, ka slimību cēloņi nav meklējami ārpus cilvēka, bet gan viņā pašā. Katrs cilvēks pats rada sev slimību, bet tādi ārēji faktori kā nepareizs uzturs, infekcijas, laika apstākļi palīdz slimībai tikai attīstīties. Cilvēkā pašā ir kaut kas dziļāks, kas nosaka tās vai citas saslimšanas attīstību. Es sapratu, ka cilvēka dzīvesveids un zemapziņas programmēšana ir tā, kas rada visas slimības. Laikam gan tāpēc, ka kopš pašas bērnības smadzenes un zemapziņas saprāts tiek ieprogrammēts uz noteiktu apkārtējās pasaules uztveršanu un veidošanu. Mēs sākam dzīvot pēc šīm programmām, radīdami sev sāpes, slimības un problēmas.”

Šajā E-kursā būs iespējams noskaidrot zemapziņas noslēpumus, kas palīdzēs rast risinājumu dažādām veselības problēmām. Tajā varēs noskaidrot, kāda POSTOŠA doma rada attiecīgo slimību. Šoreiz nestrādās ar slimības simptomiem, bet gan ar slimības sakni.

E-kursu varēs izmantot ne tikai slimību ārstēšanai, bet arī tādu personiskās dzīves jomu normalizēšanai kā darbs, savstarpējās attiecības, ģimene, ienākumi. 

 

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

_____________________________

 

“Dzīves elpā” jauna apmācības forma – e-kurss!

Dzīves elpā mēs līdz šim esam piedāvājuši apmācību vebināru veidā, tāpat jums ir iespēja iegādāties “Dzīves elpas” pasniedzēju izveidotos produktus, ar kuriem strādāt patstāvīgi.  Arī mūsu “Lieliskie atradumi” dod pieeju veseliem produktu komplektiem par dažādām saistošām tēmām.

No 2017.gada mēs pievienojam vēl vienu formu – e-kursus,

kas dos jums dažāda veida priekšrocības:

  • tiks ietaupīti līdzekļi,
  • tiks ietaupīts laiks, jo mācīties varēs jebkurā sev ērtā laikā un jebkurā vietā,
  • būs iespēja atgriezties pie materiāliem un atkārot,
  • atvieglos jūsu laika plānošanu,
  • vēl plašāka piekļuve dažādiem pasniedzēju sagatavotajiem materiāliem.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.