AUGUSTĀ! “Dzīves elpas” viesistabā viesojas Madara Bunte – dziedniece un rakstniece

Ceturtdienā, 17. augustā, plkst.20.00

“Dzīves elpas” viesistabā

 Madara Bunte –

dziedniece un rakstniece

 

 

 

Viss ir enerģija un katra enerģija, kas eksistē Visumā rada savu vibrāciju un veido vibrāciju “šablonus” (mūsdienās to apstiprina arī zinātne), kas pēc tam mijiedarbojas ar apziņas lauku, t.sk., rodas cilvēka dzīves pieredze. Enerģija nevar tik iznīcināta, to var tikai transformēt – pārvērst par kaut ko jaunu, tāpat kā to darīja senie alķīmiķi pārvēšot svinu zeltā, to var uztvert gan tiešā, gan arī simboliskā veidā.

​Šīs zināšanas esmu guvusi mācoties Meditācijas Skolā, mana skolotāja Tonija Samaras vadībā, kurā pavadīju 7 gadus, kā arī no savas dzīves pieredzes, prakstisko pielietojumu un to, kas mani ir interesējis, iedvesmojis ieskatīties dziļāk un papētīt tuvāk. Mani vienmēr ir uzrunājis nezināmais un prātam neaptveramais/neizskaidrojamais, neredzamais brīnumu un sajūtu lauks.

Dziedināšanas laikā cilvēks saņems to kas viņam/-ai ir visvairāk nepieciešams dziedināšanas mirklī, kas, iespējams, dažreiz neatbilst mūsu iecerētajam “plānam”. Dziedināšanas laikā es ļauju enerģijai/gaismai/dievišķajam spēkam plūst caur mani un nodot tālāk impulsus cilvēka enerģētiskajā laukā, kas aizsāk ķēdes reakciju un ievada cilvēku “plūsmā” veicot nepieciešamās izmaiņas. Katram tas izpaužas ļoti individuāli, tāpēc ir vērts ieklausīties sevī un savās sajūtās par pieredzēto.

Kad notiek Enerģētiskā Dziedināšana tiek strādāts ar šiem “šabloniem” , izlabojot traucējumus “cilvēka enerģijas laukā” jeb “aurā”, kas caurvij un ietver fizisko ķermeni, kas ir visblīvākā izpausme un smalkākos ķermeņus – mums tie ir vairāki, tādā veidā veicinot ķermeņa paš-dziedināšanās spēju.

Sarunā es dalīšos ar praktiskiem padomiem kā cilvēks pats ikdienā var strādāt ar sevi un transformēties.

_______________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. Reģistrējies vebināram, lai saņemtu saiti uz vebināru zāli un paroli, un papildus veic ziedojumu, izmantojot zemāk esošo formu. Vairāk lasi šeit.

 

"VIESISTABA"
Cena: €3.00

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.