Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas Lita Brambate – Enerģijas elpošana atdzimšanai vadītāja

Trešdienā, 2.maijā, plkst.19.30

“Dzīves elpas” viesistabā

 Lita Brambate – Enerģijas elpošana atdzimšanai vadītāja

LITA:

Lai brīnumi notiktu ir jānotic, ka pilnīgi viss ir iespējams.

Laime nav tad kad ir viss ko vēlies, bet gan tad, kad novērtē, baudi un proti pateikties par visu kas ir un kā ir. 

Esmu vienmēr jutusies Savienota ar Visumu, gaismas un mīlestības spēkiem un mīļajiem sargeņģeļiem, vienmēr komunicējusi ar viņiem, lūgusi un saņēmusi palīdzību un mācības. Bet apzināti mans ceļš sākās pēc vienas ballītes Barselonā. Pamostoties no rīta vienkārši zināju, man ļoti skaidri tika nodota šī informācija – vai nu es pilnībā mainos, atrodoties savā ķermenī, vai nu arī pēc gada man jādodas tālāk, lai atdzimtu no jauna citā ķermenī. Tā nu ķēros klāt sevis atrašanai un transformācijai.

Dzīve mani aizveda pie Enerģijas elpošana atdzimšanai (Rebirthing breathwork). Esmu apguvusi šo metodi Nīderlandē un Vācijā, sertifikātu ieguvu ASV pie tās autora Leonarda Orra. 1962. gadā viņš to atklāja un sāka attīstīt. Pati priekš sevis to esmu atradusi kā visspēcīgāko un efektīgāko, tādēļ arī piedāvāju citiem. Piedāvāju to, kas man palīdzēja mainīties dziļi iekšēji. Atrast sevi un atvērt savu potenciālu.

Šī ir ļoti spēcīga metode, kas māca elpot ne tikai gaisu, bet arī enerģiju, tādā veidā sevi dziedēt un atdzimt no jauna dzīvei saskaņā ar savu iekšējo būtību.

Lielisks veids sevis iepazīšanai un sakārtošanai, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un pašsajūtu. Atbrīvotos no visa liekā un traucējošā. Palīdz atrast, izzināt un pilnveidot sevi. Sākt dzīvot apzināti. Iegūt dziļu iekšēju mieru. Patiesi iemīlēt dzīvi, sevi un apkārtējos.

Tā sastāv no divām daļām – savienotās, jeb dziļās elpošanas, kuras laikā elpojam ne tikai gaisu, bet arī enerģiju paplašinot apziņu un psiholoģiskās puses, kas ir darbs katram ar sevi, esmu līdzās un atbalstu ceļinieku, daloties ar tiem darbarīkiem, kas man pašai palīdzējuši un ir efektīgi.

 

__________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem. 

 

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. Reģistrējies vebināram, lai saņemtu saiti uz vebināru zāli un paroli, un papildus veic ziedojumu, izmantojot zemāk esošo formu. Vairāk lasi šeit.

 

"VIESISTABA"
Cena: €3.00

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.